Aicinām uz Ziemas tirdziņu Valmierā!

Sestdien, 11. decembrī, Valmierā plkst. 10.00-15.00 laukumā pie Valmieras Kultūras centra un Vecpuišu parkā norisināsies Ziemas tirdziņš. Tajā piedalīsies vairāk nekā 120 tirgotāji – mājražotāji un amatnieki – gan no Valmieras novada, gan citiem Latvijas novadiem. Ielu tirdzniecība notiks arī Hanzas namiņos (Hanzas laukumā). Ziemassvētki ir pavisam tuvu, tādēļ pienācis īstais laiks, lai radītu svētku noskaņu ar amatnieku darinātiem rotājumiem un sagādātu sirsnīgas dāvanas saviem mīļajiem. Apgleznotas rotas, melnā keramika, apgleznots porcelāns, dabīgā kosmētika, koka dizaina lietas, no kazas piena darinātas ziepes, garšvielas, personalizēti priekšauti, lina tekstils un arī tas vēl nav viss.

Tirdziņā plašā klāstā būs pieejami čaklu rokdarbnieču rokām darināti silti cimdi, zeķes, šalles, čības, cepures un pončo. Padomāts arī par tiem, kuri ilgojas mājās uzburt vasaras smaržu – to radīs lavandu aromprodukti. Pašiem mazākajiem būs sarūpētas miega mīļlupatiņas, veselīgi našķi un gardumi, kā arī tematiski Ziemassvētku džemperi.

Ziemas tirdziņam piestāv un tas nav iedomājams bez piparkūkām, tējas un karstajiem dzērieniem. Ziemā tik nepieciešamos vitamīnus varēsi uzņemt, iegādājoties Latvijā audzētu ogu un augļu sulas, sukādes, ievārījumus un lielogu dzērvenes, bet enerģiju gūsi, pusdienu galdā ceļot sātīgus ēdienus, piemēram, asinsdesas, sieru, zivis un kūpinājumus.

Tirdziņa apmeklētāji Vecpuišu parkā aicināti sasildīties, baudot restorāna “Vecpuisis” sagatavotos karstos dzērienus un īpaši ziemīgajai atmosfērai radītus ēdienus – būs karstais cidoniju dzēriens, salds šokolādes dzēriens ar zefīriņiem un putukrējumu, kā arī “Vecpuiša” tomātu zupa un tortiljas karstmaizes.

Tirdziņš norisināsies “zaļajā” jeb epidemioloģiski drošajā režīmā, tādēļ aicinām apmeklētājus laicīgi sagatavot un uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kā arī lietot mutes un deguna aizsegu. Ielu tirdzniecība Hanzas namiņos notiks ierastajā režīmā.

Uz tikšanos!

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux