Aicinām uz Lieldienu pastaigu “Zaķim pa pēdām”

Otrajās Lieldienās, 1.aprīlī, ar prieku gaidīsim ikvienu – mazus un lielus uz Lieldienu svinēšanu Valmierā!

Plkst. 11.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies pavasarīgs Tautas deju ansambļa “Gauja” studijas grupu un mūsdienu deju grupas “Baltā” studijas grupas Lieldienu koncerts, savukārt no plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00 aicinām piedalīties kustīgās, jautrās un sportiskās aktivitātēs pastaigā “Zaķim pa pēdām”.

Pastaigas laikā četrās tematiskās pieturās varēs sastapt iemīļotus tēlus no radošās apvienības “Pasaku nams” un pārbaudīt savu veiklību, atjautību, izveicību, veicot dažādus uzdevumus. Laukumā pie Valmieras Kultūras centra būs iespēja mesties minigolfa izaicinājumā. Vecpuišu parkā pastaigas dalībnieki gaidīti uz piedzīvojumu orientēšanās labirintā, arī Sporta un aktīvās atpūtas parkā “Mežs” Lieldienas varēs pavadīt aktīvi – piedalīties veiklības stafetē, izturības un spēka vingrinājumos, kā arī pārbaudīt lēkšanas un cilpošanas prasmes.  Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” ielūdz ikvienu uz “Kustīgo taku” un radošām nodarbēm “Izkrāso pats!”.

Par atsevišķu samaksu bērni Vecpuišu parkā varēs doties izjādē ponija vai zirga mugurā un piedzīvot brīnumainas pārvērtības laukumā pie Valmieras Kultūras centra, ļaujoties sejas apgleznošanas procesam. Neaizmirsti uzlādēt savu telefonu, lai vari ar to iemūžināt kādu košu fotomirkli!

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux