Aicinām pieteikties Valmieras 741. dzimšanas dienas gājienam

No 26. līdz 28. jūlijam kopā svinēsim Valmieras 741. dzimšanas dienu. Jau tradicionāli svētku piektdienā, 26. jūlijā, plkst. 19.00 norisināsies svētku gājiens “Valmiera lepojas”, kas pa Rīgas ielu no Limbažu ielas un Semināra ielas krustojuma vedīs līdz Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcai. Pulcēšanās gājienam no plkst. 18.00 Semināra ielā un Smilšu ielā.

Valmieras novada pašvaldība un Valmieras Kultūras centrs aicina uzņēmumus, iestādes, biedrības, domubiedru grupas, kā arī šogad un pagājušajā gadā dzimušo mazuļu vecākus ar savām atvasēm pieteikties dalībai svētku gājienā.

Dalību gājienā “Valmiera lepojas” var pieteikt līdz 15. jūlijam, aizpildot elektronisku pieteikuma formu, kas pieejama šeit. Pirms pieteikuma formas aizpildīšanas lūgums rūpīgi iepazīties ar gājiena nolikumu!

Plašāka informācija, zvanot pa tālruni 28316423 (Jānis) vai sūtot e-pastu: janis.skrastins@valmierasnovads.lv. Pieteikumā lūdzam norādīt uzņēmuma, iestādes vai biedrības nosaukumu, īsu informāciju par organizāciju, kā arī kontaktpersonu un provizorisko gājiena dalībnieku skaitu (arī motorizēto transportlīdzekļu skaitu, ja tādi plānoti). Lūdzam ņemt vērā, ka gājienā nevarēs piedalīties CSDD nereģistrēti transportlīdzekļi.

Gājiena dalībniekus aicinām būt atbildīgiem par apkārtējo vidi – gājiena laikā izmantot dabai draudzīgus suvenīrus ar organizācijas simboliku, lai izvairītos no apkārtējās vides piesārņošanas riska.

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux