Aicinām pieteikties brīvajam mikrofonam Valmieras 740. dzimšanas dienā

Valmieras 740. dzimšanas dienā Ziloņu iela būs pārtapusi par festivāla ielu. Tur 18. jūlijā no plkst. 16.00 līdz 21.00 gaidāms brīvā mikrofona koncerts, uz skatuves kāpjot ikvienam interesentam, kurš vēlas Valmieras dzimšanas dienas svinētājiem dāvināt muzikālu sveicienu. Pieteikšanās līdz 12. jūnijam, aizpildot pieteikuma anketu šeit.

Dalībnieki aicināti sagatavot akustisku priekšnesumu vai programmu (līdz 30 minūšu garumā). Jāpiemin, ka apskaņošana būs nodrošināta. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Valmieras novada Kultūras pārvaldes projektu vadītāju Noru Urbāni, rakstot e-pastu uz nora.urbane@valmierasnovads.lv vai zvanot pa tālruni 26988129.

No 20. līdz 23. jūlijam piedzīvosim Valmieras 740. dzimšanas dienu. Svētki sāksies jau 18. jūlijā, Ziloņu ielā pie Dzirnavu ezeriņa uzburot festivāla noskaņu. Tā tur dzīvosies līdz svētku izskaņai, aicinot sasmelties dzīvesprieku, – uzstāsies Mikus Frišfelds, uz skatuves sagaidīsim mūziķi un Latvijas Radio 5 pārstāvi Martu Grigali un ģitāristu Dmitriju Tarasovu. Ziloņu ielā būs cirks ar žonglēšanas, līdzsvara, burbuļu, biabolo stacijām. Aicināsim uzzināt Ziloņa ielas stāstus vēsturnieces Ingrīdas Zīriņas vadībā. Tāpat arī varēs piedalīties erudīcijas spēlē “Zini! Mini! Uzzini!”, izmēģināt lielās galda un izklaides spēles. Raitākam deju solim aicinām piedalīties publiskajā deju nodarbībā kopā ar balles deju klubu “Valmiera”. Tirdziņā būs iespēja iegādāties vinila plates, kā arī vakarpusē baudīt vinila disko kopā ar DJ Kalvis Amantovs un DJ Kārlis Zariņš. Iestiprināšanās būs ar gardo street food piedāvājumu.

Valmieras dzimšanas dienā galda galā vietu ieņems lielākie stāstnieki, viņi gan vienmēr saka, ka darbi runā. Kad vārdu dod darbiem, viņiem atbilde viena – panākumus svinot ar jauniem izaicinājumiem. Bet skaidrs, ka sakāmais 740 gados sakrājies daudz, senākais stāsts jau gatavs iznākt no pils mūriem – par to, kā Valmiera sākās. Medaļa Tev par to, ka Valmiera sirdī!

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux