Aicina ziedot sveces Ukrainas atbalstam

Mūsu, latviešu, spēks slēpjas mūsu dziesmā. Klusi pie sevis un skaļi kopā dziedāta dziesma mums nesusi brīvību, uzmundrinājusi un vienojusi gan priekos, gan grūtībās. Tagad mēs vēlamies dalīties savā dziesmas spēkā ar varoņiem Ukrainā.
Gatavojoties Dziesmu un deju svētkiem, Latvijas Nacionālais kultūras centrs kopā ar biedrību “Tavi draugi” aicina kuplo Latvijas dziedātāju un dejotāju saimi paveikt lielu darbu – uzcelt Gaismas pili Ukrainai! Aicinām kolektīvu dalībniekus no 11. līdz 19. janvārim uz mēģinājumu paņemt līdzi sveces un ziedot tās simboliskas Gaismas pils tapšanai. Sadarbībā ar pašvaldībām un kultūras centriem sveces nogādās Rīgā, biedrībā “Tavi draugi”, kur tās pārtaps ierakumu svecēs un tiks nogādātas Ukrainas aizstāvjiem. Karavīriem tās ir ļoti vajadzīgas, lai uzsildītu ūdeni, pagatavotu maltīti un sasildītos.
Kā arī 20. janvārī Doma laukumā no plkst. 10.00 līdz 19.00 notiks 1991. gada barikāžu aizstāvju atcerei veltītie pasākumi, tajā skaitā ierakumu sveču gatavošana Ukrainai. No plkst. 14.00 līdz 16.00 plānota biedrības “Tavi draugi” organizēta kultūras programma, kas noslēgsies ar vienotu Jāzepa Vītola “Gaismas pils” dziedāšanu diriģenta Māra Sirmā vadībā. Priecāsimies par katru balsi, kas pievienosies!
Mēs no sirds ticam, ka, apvienojot Latvijas Dziesmu un deju svētku saimi, varam nest gaismu un siltumu, kas palīdzēs uzvarēt tumsu un ļaunumu! Lai ceļas Gaismas pils! Slava Ukrainai!
Plašāka informācija:
Laura Čaupale
Biedrība ”Tavi draugi”
E-pasts: lauracaupale@gmail.com
Telefona nr. +371 26406007
Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux