Aicina pieteikties dalībai svētku gājienā “Valmiera lepojas”

No 20. līdz 23. jūlijam kopā piedzīvosim Valmieras 740. dzimšanas dienu. Jau tradicionāli svētku piektdienā, 21. jūlijā, plkst. 19.00 norisināsies svētku gājiens “Valmiera lepojas”, kas pa Rīgas ielu no Limbažu ielas un Semināra ielas krustojuma virzienā vedīs līdz Sv. Sīmaņa baznīcai. Pulcēšanās gājienam – Semināra ielā un Smilšu ielā.
Valmieras novada pašvaldība un Valmieras Kultūras centrs aicina ikvienu, kurš Valmieru sauc par savu – uzņēmumus, iestādes, biedrības, domubiedru grupas, kā arī šogad un pagājušajā gadā dzimušo mazuļu vecākus ar savām atvasēm, – pieteikties dalībai svētku gājienā. Dalību gājienā “Valmiera lepojas” var pieteikt līdz 14. jūlijam, aizpildot elektronisku pieteikuma formu, kas pieejama www.valmierasvin.lv un Valmieras novada pašvaldības mājaslapā www.valmierasnovads.lv, kā arī Valmieras Kultūras centra mājaslapā www.vkc.lv. Pirms pieteikuma formas aizpildīšanas lūdzam iepazīties ar svētku gājiena nolikumu.

Pieteikumā lūdzam norādīt uzņēmuma, iestādes vai biedrības nosaukumu, īsu informāciju par organizāciju, kā arī kontaktpersonu un provizorisko gājiena dalībnieku skaitu (arī motorizēto transportlīdzekļu skaitu, ja tādi plānoti). Gājiena dalībniekus aicinām būt atbildīgiem par apkārtējo vidi – gājiena laikā izmantot dabai draudzīgus suvenīrus ar organizācijas simboliku, lai izvairītos no apkārtējās vides piesārņošanas riska!

Plašāka informācija, zvanot pa tālruni 26899787 (Evija) vai sūtot e-pastu: evija.dzvinko@valmierasnovads.lv.

Scroll to Top
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux