Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
14.AprīlisOtrdiena
19:00

PĀRCELTS! Koncerts-tikšanās ar komponistu, ģitāristu Aivaru Hermani

14. aprīlī plānotais Aivara Hermaņa koncerts-tikšanās pārcelts uz 28. oktobri plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā.

***
14. aprīlī plkst. 19.00 Valmieras kultūras kartes īpašnieki un ikviens interesents aicināts uz koncertu-tikšanos ar ģitāristu, komponistu un producentu Aivaru Hermani Valmieras Kultūras centrā. Aivars Hermanis ir mūziķis ar 50 gadus ilgu muzikālās darbības pieredzi un radošiem sasniegumiem. Mūziķis šogad atzīmēs savu 65 gadu jubileju.

Koncertā skanēs Īzaka Dunajevska, V.A.Mocarta, Džona Lenona, Astora Pjacollas, Čika Korea, Raimonda Paula, Jura Pavītola, kā arī Aivara Hermaņa paša sacerētie instrumentālie skaņdarbi no viņa solo albumiem “Mans laiks” un “Liepājas iela”. Muzikālās kompozīcijas mīsies ar Aivara stāstījumu par viņa muzikālās karjeras veidošanu – laiku, kad Latvijā dzima un attīstījās populārā un rokmūzika, viņa laikabiedriem, kā arī pasaules mūzikas ietekmi.

Biļetes: EUR 5,-. Biļetes var iegādāties "Biļešu paradīzē". Valmieras kultūras kartes īpašniekiem ieeja bez maksas, iepriekš izņemot ieejas karti Valmieras Kultūras centra kasē. Ar vienu kultūras karti pasākumu var apmeklēt 2 personas.

Pasākums notiek Valmieras Mākslas dienu ietvaros. Mākslas dienu pasākumu programma: www.valmiera.lv
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0 - 5
Pirkt