Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
20.FebruārisTrešdiena
19:00

Izrāde "VIŅI MELO LABĀK jeb randiņš ar 50 gramiem balzāma"

Jaunajā gadā “Pannas Teātris” skatītājiem piedāvā jaunu izrādi – iepazīšanās komēdiju ar trillera elementiem “Viņi melo labāk”, kas sākas ar pavisam vienkāršu randiņu un tikai piecdesmit gramiem balzāma.

Jaunās izrādes režisors Juris Rijnieks, autors – dramaturgs Artūrs Dīcis, bet “viņu” lomās iejutīsies aktieri Aldis Siliņš un Ģirts Ķesteris.

Mūsdienās tehnoloģijas ir viena burvīga lieta. Ir internets, un tu vari būt jebkas.Tu vari būt džeks, uz kuru smuki zaķi neskatās, un džeks, kura priekšā smuki zaķi izsvaida savas drēbes pa guļamistabu. Tev tikai jāizdara izvēle, kurš tu gribi būt!

Tu nevienam nepatīc, vai patīc tikai tiem, kuri tev nepatīk?

Marš uz tinderi!

Vispirms tev vajag smuku bildi. Kādu bildi vajag? Ar labi redzamu seju un obligāti jāsmaida. Sieviete grib prieku. Smaids ir prieks. Tu smaidi - tu esi prieks.Viss! Viņai tevi vajag!

Bet viņas grib zināt ko vairāk. Kas tu esi un ko tu dari... Viņas grib zināt to, ka tu glāb lietus mežus, ka tev normas robežās patīk bērni, ka tu Ziemassvētkos zupas virtuvē baro nabadzīgos, ka tev ir sava firma, kas pelna septiņciparu skaitļus, ka tu esi vegāns, jo dzīvnieki nav, lai ēstu, bet gan, lai tos glaudītu.

Nobildējies pie plakāta ar palmu aizmugurē. Uzraksti – es Taizemē. Pēc pāris sekundēm to jau būs redzējuši kaimiņi un kaimiņu kaimiņi. Ja to visu tu esi izdarījis, ir jāsāk saruna!

-Čau! -

Cik daudz cilvēku melo plašajā interneta mudžeklī!

Jautājums tikai - kurš melo labāk?

Ziemas sezonā joprojām skatāmas arī "Pannas Teātra" izrādes

"Mačo" ar Aināru Ančevski vai Ivaru Kļavinski. 22. janvārī Kino Splendid Palace.

"Tāda es esmu" ar Zani Daudziņu galvanajā lomā 24. janvārī un 22. februārī Kino K Suns un

optimistisko Gintu Grāveli izrādē "Optimists". 15. janvārī kino KSuns, 24. janvārī Ogres k/c un 17. februārī Gulbenes k/c.

Uzdāviniet Ziemassvētkos smieklus, prieku un optimismu!
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 8 - 12
Pirkt