“X Faktors” komanda pošas Vislatvijas talantu meklējumiem

Nenokavē savu iespēju kļūt par zvaigzni – no 7. līdz 12. maijam sešās Latvijas pilsētās viesosies TV3 vērienīgā muzikālā televīzijas projekta “X Faktors” komanda, lai uzklausītu un izvērtētu muzikālos talantus un atrastu tos, kuriem dot iespēju sevi parādīt uz lielās šova skatuves. Atlasēs potenciālos dalībniekus vērtēs “X Faktora” producenti Guntars Gulbiņš un Ilze Ūdre, projekta muzikālā producente Maija Sējāne un mūziķis, dīdžejs un “X Faktors” vadītājs Markus Riva.

 

Pieteikšanās mājaslapā XFaktors.lv iespējama līdz 11. maijam, bet jau no 7. maija sāksies atlases Latvijas reģionos. Atgādinām, ka pieteikšanās iespējama trīs kategorijās: dalībniekiem vecuma grupās 16-25 un 25+, kā arī vokālajām grupām.

 “X Faktora” atlases Latvijas reģionos:

7. maijs – LIEPĀJA

Atlases vieta: Liepājas Olimpiskais centrs (komforta loža)

Adrese: Brīvības iela 39, Liepāja

 8. maijs – VALMIERA

Atlases vieta: Valmieras kultūras centrs

Adrese: Rīgas iela 10, Valmiera

 9. maijs – JELGAVA

Atlases vieta: : Zemgales olimpiskais centrs

Adrese: Kronvalda iela 24, Jelgava

 10. maijs – RĒZEKNE

Atlases vieta: Rēzeknes novada pašvaldība

Adrese: Atbrīvošanas aleja 95a

 11. maijs – JĒKABPILS

Atlases vieta: Jēkabpils tautas nams

Adrese: Vecpilsētas laukums 3, Jēkabpils

Visās vietās atlase sāksies pulksten 15.

RĪGĀ atlase notiks 12. maijā, bet par šīs atlases norises vietu un precīziem laikiem informācija vēl sekos.

Reģionālajās atlasēs “X Faktors” pretendentiem būs jāizpilda dziesma pēc savas izvēles, kā arī jābūt gataviem nodziedāt kādu dziesmu pēc žūrijas lūguma un atbildēt uz jautājumiem par savu pieredzi un muzikālajām iecerēm. Varēs dziedāt pie līdzi paņemtas fonogrammas vai bez pavadījuma. Par atlases rezultātiem informēsim katru dalībnieku individuāli. Labākie no reģionālajām atlasēm tiks aicināti uz televīzijas atlasēm, kas jūlijā notiks Rīgā.

"X Faktors" ir televīzijas realitātes šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošus talantus. Pirmā projekta sezona Latvijā iemantoja lielu popularitāti un ļāva virknei jaunu profesionāļu vadībā attīstīt savas prasmes un iegūt klausītāju atzinību.

Pieteikuma anketu meklē XFaktors.lv!