Valmieras Kultūras centrā skanēs koncerts „Ceļā uz Ziemassvētkiem”

8.decembrī plkst.17.00 Valmieras Kultūras centrā notiks koncerts „Ceļā uz Ziemassvētkiem”. Koncertā piedalīsies dziedātāja Annija Putniņa, instrumentālā grupa Raimonda Petrauska vadībā, Rīgas Doma kora skolas mūziklu nodaļas audzēkņi un Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu koris „Skan” (diriģentes Irēna Zelča un Liene Zvirbule).

 

Annija Putniņa ir dziedātāja ar plašu diapazonu un pārzina dažādu žanru mūziku. Paralēli skatuvei, Annija veido jaunu muzikālā teātra nodaļu Rīgas Doma kora skolā, un darbojas kā vokālais pedagogs. Kopīgi ar pianistu Raimondu Petrauski izveidojusi vairākas koncertprogrammas. Šoreiz Valmieras klausītājiem un skatītājiem mūziķi piedāvās ielūkoties Brodvejas mūziklu zelta melodijās Ziemassvētku noskaņās, kā arī latviešu kamermūzikā. Annija ir sadarbojusies ar Jāni Lūsēnu, tādēļ koncertā dzirdēsiet arī Jāņa Lūsēna komponētas dziesmas. Neizpaliks arī Adventes laika Ziemassvētku dziesmas, kas izskanēs gan Annijas liriskā soprāna balsī, gan Rīgas Doma kora skolas mūziklu nodaļas audzēkņu un jauniešu kora „Skan” kopīgā gospeļkorī. Programma iepriecinās ikviena vecuma un paaudzes klausītājus.

 

Biļetes: EUR 3-4. Biļetes var iegādāties „Biļešu paradīzē”. Ar Valmieras kultūras karti 15% atlaide; lietotnes „Mana Valmiera” lietotājiem – 10% atlaide.

Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs.

Iegādāties biļetes uz koncertu