Valmieras Kultūras centrā notiks muzikāls koncertuzvedums „Vali, mierā!”

28. novembrī plkst.10.00 un plkst.18.00 Valmieras Kultūras centrā notiks muzikāls koncertuzvedums par Valmieru „Vali, mierā!". Iedomāsimies, ka pēkšņi risinās savādi notikumi, un mēs visi aizmirstam, kā sauc pilsētu, kurā dzīvojam. Kādā veidā mēs spētu savu pilsētu atpazīt un atcerēties tās vārdu? Katrā pilsētā ir savas īpašas vietas, kas raksturo tieši šo pilsētu. Vai mēs tās zinām? Vai zinām teikas un vēsturi, kas saistītas ar šīm vietām? Ja mēs to uzzinām un iepazīstam, tad kā puzles gabaliņus varam salikt savas pilsētas vārdu no jauna.

 

Koncertuzvedums „Vali, mierā!” ar Valmieras Viestura vidusskolas skolēnu, kā arī profesionālu aktieru līdzdalību aizvedīs mūs neparastā ceļojumā un piedzīvojumos. Iepazīsim kopā savu brīnišķīgo pilsētu, kas ir mūsu mājas!

 

Režisore: Santa Tanenberga

Scenārijs: Kristīne Dina Bitēna

Mūzika: Atvars Sirmais

Horeogrāfija: Linda Mīļā

Vokālais izpildījums: popgrupa „Notiņas"

Lomās: aktieris Ivars Brakovskis, Valmieras Viestura vidusskolas skolēni

Video: Emīls Spuņģis

 

Biļetes: EUR 2,-. Grupām lūgums rezervēt biļetes Valmieras Kultūras centra kasē, zvanot pa tālruni 64207207. Daudzbērnu ģimenēm, uzrādot Ģimenes karti 3+ un iepriekš izņemot ielūgumus "Biļešu paradīze" kasē Valmieras Kultūras centrā, ieeja bez maksas. Atlaide spēkā tikai uz koncertuzvedumu 28. novembrī plkst.18.00!

Pasākums notiek ar Vidzemes plānošanas reģiona un Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu. Plašāk: www.vkc.lv .