Valmierā skanēs koncerts "Baltijas vokālie stāsti"

ATCELTS! Organizatori informē, ka koncerts "Baltijas vokālie stāsti" ir atcelts. Iegādātās biļetes var atgriezt "Biļešu paradīze" kasēs. Organizatori atvainojas par sagādātajām neērtībām! *** 11. jūlijā plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks koncerts "Baltijas vokālie stāsti". Baltijas jaunie akadēmiskās mūzikas studenti apvienojušies koncertsērijā ‘’Baltijas vokālie stāsti’’ un, ar klasiskās mūzikas skaņudarbu kolekcijām piepildot dažādas koncertzāles, apceļo Latviju, Lietuvu un Igauniju.

Koncertsērijas programmā ir 20. gadsimta sākuma igauņu komponista Marta Sāra, lietuviešu komponista Baļus Dvarionas, Latvijas akadēmiskās mūzikas dižgaru Jāzepa Vītola, Alfrēda Kalniņa, Jāņa Mediņa, Emīla Dārziņa un citu spilgtu mākslinieku kompozīcijas. Daļu repertuāra sastāda arī tradicionālās kultūras elementi, kā arī ceļojums cauri Baltijas klasiskajai kamermūzikai, izceļot visu Baltijas valstu īpašās kultūras vērtības.
Ar ‘’Baltijas vokālajiem stāstiem’’ iepazīstina jaunie un daudzsološie Baltijas mūzikas akadēmiju studenti – Kristians Krievāns, Kadri-Līsa Kuka (Kadri-Liis Kukk) no Igaunijas un lietuviete Rasa Dzimidaite (Rasa Dzimidaitė), kas guvuši daudzpusīgi vērtīgu pieredzi, piedaloties un īstenojot projektus nozarē. Kompozīcijas tiks izpildītas britu pianista Džeimija Loftus (Jamie Loftus) muzikālajā pavadījumā.

Biļetes 6 eur, skolēniem, studentiem, pensionāriem, invalīdiem 5 eur
Uzrādot Valmieras kultūras karti, 15% atlaide katrai biļetei

Iegādāties biļetes