Tikšanās ar stila eksperti Žannu Dubsku Valmieras Kultūras centrā

10.aprīlī Valmieras Kultūras centrā Valmieras kultūras kartes īpašniekiem un ikvienam interesentam bija iespēja tikties ar stila eksperti un TV personību Žannu Dubsku sarunās “Tava pavasara atjaunošanās”. Pasākuma apmeklētāji varēja uzzināt, kā atjaunot savu ārējo izskatu, garderobi, un dzirdēt dažādus ikdienas stila paradumu padomus.

 

Sarunas laikā Žanna Dubska uzsvēra, ka mēs vairs nedzīvojam 20.gadsimtā, un mūsdienās nedrīkstam baidīties no jaunā; ka mēs drīkstam un vajag ģērbties spilgti, gaumīgi un sievišķīgi ik dienu un jebkurā brīdī.  Šīs tikšanās laikā apmeklētājām stiliste vairākkārt apstiprināja, ka mūsdienās vienkāršība un ērtība ir sieviešu labākie draugi. Taču tā mums jāmāk iznest sabiedrībā ar “odziņu”, lai mēs katra individuāli izceltos citu vidū. Lai līdz tam nonāktu, modes eksperte deva padomus, kā izrevidēt savu garderobi no liekajiem apģērbiem, kurus vairs nenēsājam, bet gan esam atstājušas kā putekļu savācējus savos skapjos. Tajā pašā laikā viņa deva padomus, kā neapjukt veikalu plašajā piedāvājumā un dārgajās cenās, tā vietā uzstājot, ka labāk iegādāties apģērbu, kas ir lētāks un kas vairākkārt iepriecinās konkrētajā sezonā.

Ir svarīgi katru rītu 3 minūtes mācēt un varēt veltīt laiku sev un savam izskatam. Stiliste Žanna uzskata, ka sievietei no mājām jāiziet sievišķīgai un skaistai, tāpēc uzsver, ka ikvienai sievietei no rītiem jāvelta laiks pabūt pie spoguļa ar kosmētikas maciņu. Kā galveno šī pavasara krāsu sieviešu garderobē viņa izceļ dzelteno. Katrai tā var būt dažāda – saules, olu dzeltenumu vai citronu dzeltens, taču kādam apģērbam vai aksesuāram šajā krāsā jābūt savā garderobē.

Žanna Dubska ir pazīstama kā imidža dizainere un zinātņu doktore, šovbiznesa zvaigžņu, politiķu un sabiedrībā pazīstamu personu stila konsultante un raidījuma “Gatava pārvērtībām” stiliste. Žanna pati dzīvo krāšņi, stilīgi un piesātināti un uz stilistes semināriem ierodas tie, kuriem ir svarīgi, lai viņi izskatītos stilīgi un gaumīgi.

 

Agita Buliņa,

Vidzemes Augstskolas studente