Normunds Rutulis veiksmīgi uzsācis koncerttūri "Man nav žēl"

Ar skatītāju ovācijām veiksmīgi aizsākusies Normunda Rutuļa jaunā koncerttūre Latgales vēstniecībā GORS, savukārt 20. septembrī skatītājus priecēja Jelgavas kultūras namā. Pēc tam koncerti būs baudāmi Aizkrauklē (27.09), Talsos (4.10) un citviet Latvijā. Dinamiski un atraktīvi, mijoties astoņu popbaleta dejotāju priekšnesumiem un efektīgām gaismu, lāzeru spēlēm un neierastām 3D vizualizācijām, izskan jaunie Raimonda Paula skaņdarbi, kā arī sen zināmie, klausītāju iemīļotie hiti. Jaunās programmas koncerttūrē Normunds Rutulis patiesi aizrauj publiku ar skanīgām melodijām, atraktīviem deju soļiem un jau ierasto sirsnību.

 

Normunda Rutuļa jaunajā koncertprogrammā izskan Raimonda Paula dziesmas no jaunā albuma “Man nav žēl” un no 2003. gadā izdotā “Lecam pa vecam”, radot kustīgu, lustīgu un dinamisku repertuāru. Uz skatuves kopā ar Normundu Rutuli muzicē instrumentālisti Anrijs Grinbergs un Uldis Beitiņš. Horeogrāfiju popbaleta dejotājiem veidojis Reinis Rešetins, gaismu, lāzeru spēles un neierastās 3D vizualizācijas  gatavojis Jānis Pētersons (Artistic).

Klajā nācis arī Normunda Rutuļa desmitais albums “Man nav žēl” ar divpadsmit jaunām Raimonda Paula dziesmām, un tas iegādājams arī koncertu norises vietās.

 

Kā atzīst Raimonds Pauls: ”Man vienmēr ir paticis būt tuvāk tautai savās melodijās. Ir labi, ja skatītāji var dziedāt tām līdzi. Normunds, cik zinu, cāļus skaita katrā savā koncertā un skaitīs vēl ilgi. Ar savu pozitīvismu un kaisli uz mūziku viņš māk “paņemt klausītāju”. Nešaubos, ka tas izdosies arī šajā koncertu sērijā, jo esmu pamanījis, ka tā dziesmiņa par indēšanu ar krūkļa ogām arī iet uz “urrā!”

          

          Koncerttūres koncerti būs skatāmi Jelgavā (20.09), Aizkrauklē (27.09), Talsos (4.10), Alūksnē (6.10), Ādažos (18.10), Rīgā, VEF Kultūras pilī (20.10), Kuldīgā (25.10), Liepājā (26.10) un Valmierā (2.11). Koncerttūri rīko Producentu grupa 7.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā.

 

Sagatavoja  Maija Tālberga