Koncertu cikls "MŪDA". Daumants Kalniņš un Romāns Vendiņš

18. jūlijā plkst. 21.00 aicinām uz koncertu cikla "MŪDA" trešo koncertu, kas aizritēs dabas stihijas Gaiss zīmē kopā ar dziedātāju Daumantu Kalniņu un taustiņinstrumentālistu Romānu Vendiņu. Koncerts notiks Valmieras diskgolfa parka teritorijā.

Liepziedu smarža, kas gaisā virmo. Vējš, kas izkliedē lietus mākoņus. Ieelpa un izelpa. Cik pašsaprotami, tomēr svarīgi eksistencei. Stihija Gaiss atrodas pastāvīgā kustībā un vienmēr nes pārmaiņas. No vieglas vēja brīzes līdz viesuļvētrai. Tāpat kā cilvēka dzīvē notiekošais. Koncertu ciklā “MŪDA” Daumants Kalniņš izdziedās dažādu noskaņu skaņdarbus vienā no skaistākajām vietām pie Gaujas, Valmierā.

Katrs "MŪDA" koncerts ir muzikāls baudījums kultūras gardēžiem, kura laikā izvēlētā zaļā zona pati kļūst par jaunu, vēl neapgūtu skatuvi un vienlaikus - skaistu ainavisko scenogrāfiju. Pasākuma apmeklētāju sagaida gan muzikāls piedzīvojums, gan arī dabas radītu smaržu un sajūtu piepildīts notikums. 

Koncertu cikls “MŪDA” – mūzika dabā – aizsākās 30. maijā, kad stihijas Zeme zīmē mežā pie Daliņu pludmales aizritēja pirmais koncerts kopā ar izcilo dziedātāju un komponisti Lindu Leen un ģitāras virtuozu Rihardu Lībieti. Vasaras saulgriežos, 20. un 21. jūnijā stihijas Uguns koncertprogrammā tiksimies ar Kristīni Kārkli-Kalniņu un Martu Kristiānu Kalniņu. Noslēdzošais "MŪDA" koncerts aizritēs stihijas Ūdens zīmē 29. augustā. Koncertā piedalīsies ģitārists Mārcis Auziņš un dziedātāja Aija Vītoliņa. 

Biļetes: EUR 18.  Ar Valmieras kultūras karti EUR 2,-  atlaide no biļetes cenas. Atlaide spēkā, pērkot biļetes "Biļešu paradīze" kasēs, uzrādot Valmieras kultūras karti. Pasākuma biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzē” elektroniski www.bilesuparadize.lv un “Biļešu paradīze” kasēs. Biļešu skaits ierobežots. Koncerts notiks, ievērojot pasākumu apmeklētāju drošībai noteikto sanitāro protokolu.

 

Informācija apmeklētājiem:

Aicinām līdzi ņemt savu sēžamspilvenu vai pledu, kā arī padomāt par ērtu, laika apstākļiem piemērotu apģērbu. Pasākuma ilgums: 1 stunda.

 

Koncertu ciklu “MŪDA” organizē Valmieras Kultūras centrs.