Jauniešu koris “Skan” aicina uz koncertu “Baltais solījums” Dikļos

9. novembrī plkst. 16.00 Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu koris “Skan” (diriģente Irēna Zelča) aicina uz koncertu “Baltais solījums” Dikļu Kultūras centrā. Koncertā koris “Skan” piedalīsies kopā ar jauniešu kori “Balsis” no Rīgas (diriģents Ints Teterovskis).

Diriģente Irēna Zelča pastāstīja: “Kā ik gadu, ar koncertu Dikļos koris “Skan” atklāj jauno sezonu. Koncertprogrammā skanēs skaistas un mīļas dziesmas, dziedāsim arī vairākas dziesmas kopā ar kori “Balsis”.”

Jauno sezonu koris “Skan” uzsācis kuplā skaitā – ar teju 50 dalībniekiem. “Liels prieks, ka kolektīvam šoruden pievienojušies daudz jaunu dalībnieku. Esam ieplānojuši aktīvu sezonu –pāris dienas pēc koncerta Dikļos koris “Skan” piedalīsies Lāčplēša dienai veltītā rokkoncertā 11.novembrī Valmieras Kultūras centrā, savukārt 30.novembrī dziedāsim Ērika Eglīša autorkoncertā “Pavisam tuvu” Rīgas Latviešu biedrības namā. Nākamā gada rudenī koris svinēs 20 gadu kopā būšanas jubileju. Jubilejas gadu aizsāksim ar dziesmotu braucienu uz Sanktpēterburgu (Krievija) maijā,” par nākamajā gadā plānoto stāsta Irēna Zelča.