Aicinām piedalīties izklaidējošā erudīcijas spēlē "Prāta spēles Latvijas Kauss"!

Aicinām Valmieras iedzīvotājus pieteikties komandu turnīra PRĀTA SPĒLES LATVIJAS KAUSS spēlei, kas notiks Valmieras Kultūras centrā sestdien, 11. maijā, plkst.12.00.

 

Turnīra mērķis ir attīstīt prāta spēļu kustību visā Latvijā, aicinot ikvienu piedalīties, pārbaudīt sevi un uzzināt ko jaunu par savu zemi. Spēles norisināsies visa 2019. gada garumā – vairāk nekā 30 spēļu notiks dažādās Latvijas pilsētās un novados.

 

LATVIJAS KAUSĀ var piedalīties ikviens, kas meklē atbildes uz mūžīgiem un laicīgiem jautājumiem un kam patīk sacensties ar citiem. Spēļu dalībniekiem nav noteikts vecuma ierobežojums un dalība pasākumā ir bez maksas.

PRĀTA SPĒLES ir izklaidējošs pasākums, kam nav nepieciešamas vēstures profesora cienīgas zināšanas – galvenais ir komandas darbs un labi pavadīts laiks. Komandās, kuru nosaukumu izvēlas paši dalībnieki, aicinātas apvienoties ģimenes, darba kolektīvi, draugi vai kaimiņi – šī ir spēle visiem, kas stiprinās piederības sajūtu savai valstij.

 

Lai pieteiktos, nepieciešams izveidot 4–6 cilvēku komandu un pieteikt dalību mājaslapā www.prataspeles.lv. Dalība spēlē jums sniegs pozitīvas emocijas, jaunas zināšanas un arī pavērs iespējas laimēt dažādas turnīra atbalstītāju sarūpētās pārsteiguma balvas.

Atlases spēļu labākās komandas vispirms tiksies reģiona pusfinālā, rezultatīvākās no tām turpinās cīņu par uzvaru turnīra lielajā finālā, kas notiks novembrī Rīgā. LATVIJAS KAUSA uzvarētāji izcīnīto trofeju – unikāla dizaina kausu – būs aicināti novietot visiem pieejamā vietā pašvaldībā, tādējādi vairojot  iedzīvotāju lepnumu par savu novadu un tā cilvēkiem.

 

Plašāku informāciju par spēles noteikumiem, norises vietām un pieteikšanās iespējām meklējiet spēļu mājas lapā internetā www.prataspeles.lv.
 

Piedalies turnīra spēlēs un pārbaudi savas zināšanas!
Tā ir lieliska iespēja interesanti un aizraujoši pavadīt laiku, iesaistīties aizraujošās diskusijās kopā ar saviem draugiem, kolēģiem vai ģimeni.

Organizē biedrība Prāta spēles