Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
13.AugustsPiektdiena
20:00

Ivo Fomina koncerts "Cilvēks"

Ivo Fomina jaunā albuma "Cilvēks" koncerttūre

2021.gada sākumā nāks klajā jauns rokmūziķa Ivo Fomina albums "Cilvēks", 2021.gadā ar jaunā ieraksta prezentāciju dodoties Latvijas koncerttūrē.

Līdz šim Fomins izdevis piecus soloalbumus, no kuriem pēdējais "Nekas jau nebeidzas" iznācis 2015.gadā. Jaunais albums "Cilvēks" ieguvis savu nosaukumu, pateicoties klausītāju sirdis un Muzikālās Bankas topus nopietni iekarojušai dziesmai "Cilvēks". Tāpat albumā tiks iekļauta augustā klajā nākusī dziesma "Lai jau deg" (mūzikas autors Ivo Fomins, vārdu autors Guntars Račs), kas jau vairākas nedēļas klausāma “Muzikālā Banka” topa virsotnē un bijusi arī Radio SWH Top 1. Lielākā daļa albuma dziesmu ar Fomina mūziku un Rača vārdiem būs pilnīgi nedzirdētas.

Nu jau vairāku gadu garumā Fomins savu muzikālo karjeru veiksmīgi turpina kopā ar mūziķiem Robertu Dinteru (ģitāra), Kristapu Eihvaldu (ģitāra) un Ēriku Hanzovski (bungas), ar kuriem kopā izskanēs arī Latvijas koncerttūre 2021.gada pirmajā pusgadā.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras estrāde
EUR 15
Pirkt
20.AugustsPiektdiena
18:00

TUTAS KONCERTS "Vasaras ceļojums"

20. augustā plkst. 13.00, plkst. 16.00 un plkst. 18.00 Valmierā, Jāņparkā notiks TUTAS KONCERTS "Vasaras ceļojums", uz kuru mazos klausītājus un skatītājus aicina bērnu iemīļotā varone Tuta un viņas draudzene Lapsa, kuras pasauli piedāvā iepazīt ar dziesmu palīdzību.

Koncertā izskanēs oriģināldziesmas no bērnu iemīļotā seriāla “Tutas lietas”. “Tutas lietu” mazajiem skatītājiem šī būs unikāla iespēja redzēt Tutu, lielo Lapsu un Feneku reālajā dzīvē uz skatuves, kur viņi dziedās un dejos kopā ar mūziķu grupu un Tutas dziesmu autori – komponisti, dziedātāju un pianisti Lauru Polenci. Programma būs piemērota arī vismazākajiem klausītājiem.

Pasākumā varēs iegādāties "Tutas lietu" rotaļlietas, grāmatas, mūzikas albumus un nofotografēties kopā ar lielo Lapsu un Feneku.

Biļete nepieciešama katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma. Biļetes cena: EUR 9. Pērkot 4 vai vairāk biļetes, tiek piemērota 2 EUR atlaide no biļetes cenas. Biļetes var iegādāties "Biļešu paradīzē".Informācija koncerta apmeklētājiem:

Koncerts notiks, ievērojot valstī spēkā esošos noteikumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai. Koncertu varēs apmeklēt cilvēki, kuri:

- ir vakcinējušies pret Covid-19;
- ir pēdējā pusgada laikā pārslimojuši Covid-19;
- pēdējo 48 stundu laikā ir veikuši Covid-19 testu un tas ir negatīvs;
- pēdējo 6 stundu laikā ir veikuši Covid-19 ātro antigēna testu un tas ir negatīvs.
Pasākumu kopā ar vecākiem varēs arī apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam (kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nebūs jāveic Covid-19 tests).

Apmeklējot koncertu, pie ieejas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, Covid-19 sertifikāts vai analīžu rezultāti.

Vēlams līdzi ņemt savu sēžamspilvenu vai pledu, kā arī padomāt par ērtu, laika apstākļiem piemērotu apģērbu. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi!

Pasākumu organizē Valmieras Kultūras centrs.

Lasīt vairākAizvērt
Jāņparks
EUR 7 - 9
Pirkt
21.AugustsSestdiena
20:00

Koncertu cikls "Mūda". Grupa "Tautumeitas"

Spēks un enerģija. Kustība un vieglums. Veldze un liepziedu smarža, kas virmo gaisā… Tādas ir koncertu cikla “MŪDA” – mūzika dabā – koncertprogrammas. Arī šovasar aicinām Tevi būt “MŪDĀ”!
21. augustā plkst. 20.00 Jāņparkā būsim kopā ar grupu "Tautumeitas".


Katrs "MŪDA" koncerts ir muzikāls baudījums kultūras gardēžiem, kura laikā izvēlētā zaļā zona pati kļūst par jaunu, vēl neapgūtu skatuvi un vienlaikus - skaistu ainavisko scenogrāfiju. Pasākuma apmeklētājus sagaida gan muzikāls piedzīvojums, gan arī dabas radītu smaržu un sajūtu piepildīts notikums.

Koncertu cikls “MŪDA” – mūzika dabā – aizsākās pagājušajā vasarā, kad kopā ar mūziķiem Lindu Leen un Rihardu Lībieti, Kristīni Kārkli-Kalniņu un Martu Kristiānu Kalniņu, Daumantu Kalniņu un Romānu Vendiņu, Aiju Vītoliņu un Mārci Auziņu piedzīvojām četrām dabas stihijām veltītas koncertprogrammas.Biļetes: EUR 12.

Ar Valmieras kultūras karti EUR 2,- atlaide no biļetes cenas.

Pasākuma biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzē” elektroniski www.bilesuparadize.lv un “Biļešu paradīze” kasēs. Koncerts notiks, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai.

Koncertu varēs apmeklēt cilvēki, kuri:

- ir vakcinējušies pret Covid-19;
- ir pēdējā pusgada laikā pārslimojuši Covid-19;
- pēdējo 48 stundu laikā ir veikuši Covid-19 testu un tas ir negatīvs;
- pēdējo 6 stundu laikā ir veikuši Covid-19 ātro antigēna testu un tas ir negatīvs.
Pasākumu kopā ar vecākiem varēs arī apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam (kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nebūs jāveic Covid-19 tests).Informācija apmeklētājiem:

Aicinām līdzi ņemt savu sēžamspilvenu vai pledu, kā arī padomāt par ērtu, laika apstākļiem piemērotu apģērbu. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi!Koncertu ciklu “MŪDA” organizē Valmieras Kultūras centrs.
Lasīt vairākAizvērt
Jāņparks
EUR 12
Pirkt