Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
23.JūlijsPiektdiena
18:00

Mākslinieku pop-up tirdziņš "Multimāksla"

Satiec mūziķus, aktierus un citas radošas personības mākslinieku pop-up tirdziņā "Multimāksla" Valmierā!

Valmieras dzimšanas dienā, 23. jūlijā, no plkst. 18.00 līdz plkst. 22.00 Vecpuišu parkā norisināsies mākslinieku darbu brīvdabas tirdziņš "Multimāksla". Tirdziņā varēsi satikt Rēziju Kalniņu, Olgu Dreģi, Ievu Akurateri, Sergeju Jēgeru, Olgu Rajecku, Horenu, Patrishu, Aigaru Krēslu no grupas "Jumprava", Daini Dobelnieku no grupas "Eolika" u.c.

Daudzām radošajām personībām – dziedātājiem, mūziķiem, aktieriem – ir aizraušanās, ar ko viņi nodarbojas paralēli savai pamatprofesijai: izgatavo visdažādākās lietas, glezno, ada, izšuj, rada mākslas darbus, pavārmākslas šedevrus... Pienācis brīdis, kad viņi vēlas publiski dalīties ar saviem darinājumiem.

Tirdziņā "Multimāksla" būs iespēja satikt māksliniekus personīgi un iegādāties viņu radītus traukus, gleznas, sveces, grāmatas, apģērbu līnijas, rotas un citus meistardarbus.

To autori ir IGO, B. Sipeniece - Gavare, E.Patmalniece, O.Rajecka, A.Andrejeva, S.Jēgers, V.Plotņikova, D.Rudāne, A.Krēsla, UFO, Ieva Sutugova, A.Zeltiņa, G.Račs, R.Meloni, K.Dimanta, Patrisha, O.Dreģe, A.Bulis, KASHERS, HORENS, I.Auziņš, D.Lūriņa, M.Sējāne-Īle, G. Gāga u.c.
Tirdziņš norisināsies, ievērojot visus valstī noteiktos aktuālos ierobežojumus un epidemioloģiskās prasības.

Uzzini vairāk: www.valmierasvin.lv
Lasīt vairākAizvērt
Vecpuišu parks
EUR 0
23.JūlijsPiektdiena
19:00

Svētku brauciens "Gala pietura: stacija!"

Valmieras 738. dzimšanas dienā, piektdien, 23. jūlijā, no plkst. 19.00 norisināsies svētku brauciens “Gala pietura: stacija!”. Aicinām Valmieras uzņēmumus, iestādes, organizācijas, ģimenes un ikvienu interesentu izrotāt savu automašīnu, velosipēdu vai cita veida pārvietošanās līdzekli, doties paša izvēlētā maršrutā pa Valmieras ielām, noslēdzot braucienu dzelzceļa stacijā. Galapunktā svētku brauciena dalībnieki tiks iemūžināti fotogrāfijās. Dzelzceļa stacijai kā brauciena galapunktam ir simboliska nozīme - šī vieta izvēlēta, lai sveiktu Pārgauju 100. gadadienā.

Dalība svētku braucienā būs iespēja atraktīvā veidā prezentēt savu uzņēmumu, iestādi vai ģimeni valmieriešiem un pilsētas viesiem. Tiem, kuri plāno piedalīties braucienā, vēlama iepriekšēja pieteikšanās svētku braucienam, līdz 20. jūlijam elektroniski aizpildot pieteikuma anketu: https://ieej.lv/gmomp vai sūtot e-pastu: evija.dzvinko@valmiera.lv (e-pastā lūdzam norādīt organizācijas nosaukumu vai dalībnieka vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju, transportlīdzekļu skaitu, kā arī norādīt, kurā laika posmā (no plkst. 19.00 līdz plkst. 20.30) plānojat doties svētku braucienā).

Informācija dalībniekiem:
- Braucienā var piedalīties ar vieglajām pasažieru automašīnām, motocikliem, velosipēdiem vai citiem pārvietošanās līdzekļiem.
- Brauciena dalībnieki apņemas ievērot spēkā esošos ceļu satiksmes noteikumus.
- Aicinām Valmierā dzīvot zaļi un būt atbildīgiem par apkārtējo vidi – izmantot dabai draudzīgu pārvietošanās līdzekļa noformējumu. Ja braucienā tiek izmantoti hēlija baloni, lūdzam padomāt par to nostiprināšanu, lai izvairītos no apkārtējās vides piesārņošanas riska.
- Aicinām ievērot valstī esošos epidemioloģiskās drošības pasākumus!
Lasīt vairākAizvērt
Dzelzceļa stacija
EUR 0
23.JūlijsPiektdiena
21:00

ATCELTS! Intara Busuļa & Abonementa orķestra koncerts

Organizatorisku iemeslu dēļ Intara Busuļa & Abonementa orķestra koncerts ATCELTS!
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras estrāde
EUR 15
23.JūlijsPiektdiena
21:00

Laikmetīgās dejas īsfilmas “SA-TIKT” pirmizrāde

Valmieras dzimšanas dienā, 23. jūlijā plkst. 21.00 skvērā pie Valmieras Kultūras centra notiks laikmetīgās dejas īsfilmas “SA-TIKT” pirmizrāde.


Mācību īsfilma stāsta par vēlmi tikties. Cilvēkam ar savu emociju pasauli. Cilvēkam ar cilvēku. Cilvēkam ar dabu. Katrs vēlas atrast ceļu uz sapratni, pieņemšanu un atbalstu. No sajūtu tuksneša un apspiestām emocijām meklēt ceļu uz vieglumu, piepildījumu, gaismu un lidojumu.

Ūdens ir ceļš, un straume ir ritms un virzība uz to. Arī draugi. Iemācies saprast zīmes, kuras dod krauklis ar balto cerību spalvu!Galvenajā lomā – Beatrise Anda OzoliņaPiedalās – Valmieras mūsdienu deju grupas “Baltā” un “Flash” dejotāji Elīna Krūkle, Loreta Šperliņa-Priedīte, Sigita Skrabe, Enija Jurkāne, Ieva Ābola, Marta Smilga, Anna Briede un Markuss DubavsIdejas autores – Linda Mīļā, Agnese Lutce

Video operators – Uģis Brālēns

Grims – Sabīne Egija Penka

Tērpu māksliniece – Līva Jevdokimova

Mūzika – Bongeziwe Mabandla “Ndanele”Īsfilmas radošā komanda saka sirsnīgu paldies Valmieras Kultūras centram, SIA “LODE”, Tomam Treimanim, Sandrai un Dainim Jansoniem, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolai un Valmieras novada pašvaldībai!Īsfilmas pirmizrāde notiks, ievērojot valstī spēkā esošos noteikumus Covid-19 izplatības ierobežošanai.Uzzini vairāk par Valmieras dzimšanas dienas programmu: www.valmierasvin.lv !
Lasīt vairākAizvērt
Laukums pie Valmieras Kultūras centra
EUR 0