Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
08.JūlijsCeturdiena
11:00

XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII deju svētku deju lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs” prezentācijas seminārs

Valmieras sākumskola
EUR 0
10.JūlijsSestdiena
21:00

Koncertu cikls "MŪDA". Igo, Jānis Strazds un Ainis Zavackis

Spēks un enerģija. Kustība un vieglums. Veldze un liepziedu smarža, kas virmo gaisā… Tādas ir koncertu cikla “MŪDA” – mūzika dabā – koncertprogrammas. Arī šovasar aicinām Tevi būt “MŪDĀ”!
10. jūlijā plkst. 21.00 būsim kopā ar Igo, Jāni Strazdu (taustiņinstrumenti) un Aini Zavacki (sitaminstrumenti). Igo izdziedās dažādu noskaņu skaņdarbus vienā no skaistākajām vietām pie Gaujas, Valmieras diskgolfa parka teritorijā (Dīvaliņa iela).
Katrs "MŪDA" koncerts ir muzikāls baudījums kultūras gardēžiem, kura laikā izvēlētā zaļā zona pati kļūst par jaunu, vēl neapgūtu skatuvi un vienlaikus - skaistu ainavisko scenogrāfiju. Pasākuma apmeklētājus sagaida gan muzikāls piedzīvojums, gan arī dabas radītu smaržu un sajūtu piepildīts notikums.
Šovasar tiksimies arī otrajā “MŪDA” koncertā - 21. augustā skanēs grupas “Tautumeitas” koncerts.
Koncertu cikls “MŪDA” – mūzika dabā – aizsākās pagājušajā vasarā, kad kopā ar mūziķiem Lindu Leen un Rihardu Lībieti, Kristīni Kārkli-Kalniņu un Martu Kristiānu Kalniņu, Daumantu Kalniņu un Romānu Vendiņu, Aiju Vītoliņu un Mārci Auziņu piedzīvojām četrām dabas stihijām veltītas koncertprogrammas.

Biļetes: EUR 10.
Pasākuma biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzē” elektroniski www.bilesuparadize.lv un “Biļešu paradīze” kasēs. Koncerts notiks, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai.

Koncertu varēs apmeklēt cilvēki, kuri:

- ir vakcinējušies pret Covid-19;
- ir pēdējā pusgada laikā pārslimojuši Covid-19;
- pēdējo 48 stundu laikā ir veikuši Covid-19 testu un tas ir negatīvs;
- pēdējo 6 stundu laikā ir veikuši Covid-19 ātro antigēna testu un tas ir negatīvs.
Pasākumu kopā ar vecākiem varēs arī apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam (kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nebūs jāveic Covid-19 tests).

Informācija apmeklētājiem:
Aicinām līdzi ņemt savu sēžamspilvenu vai pledu, kā arī padomāt par ērtu, laika apstākļiem piemērotu apģērbu. Pasākuma ilgums: 1 stunda 20 minūtes.

Koncertu ciklu “MŪDA” organizē Valmieras Kultūras centrs.

Lasīt vairākAizvērt
Valmiera
EUR 10
Pirkt
23.JūlijsPiektdiena
18:00

Mākslinieku pop-up tirdziņš "Multimāksla"

Satiec mūziķus, aktierus un citas radošas personības mākslinieku pop-up tirdziņā "Multimāksla" Valmierā!

Valmieras dzimšanas dienā, 23. jūlijā, no plkst. 18.00 līdz plkst. 22.00 Vecpuišu parkā norisināsies mākslinieku darbu brīvdabas tirdziņš "Multimāksla". Tirdziņā varēsi satikt Rēziju Kalniņu, Olgu Dreģi, Ievu Akurateri, Sergeju Jēgeru, Olgu Rajecku, Horenu, Patrishu, Aigaru Krēslu no grupas "Jumprava", Daini Dobelnieku no grupas "Eolika" u.c.

Daudzām radošajām personībām – dziedātājiem, mūziķiem, aktieriem – ir aizraušanās, ar ko viņi nodarbojas paralēli savai pamatprofesijai: izgatavo visdažādākās lietas, glezno, ada, izšuj, rada mākslas darbus, pavārmākslas šedevrus... Pienācis brīdis, kad viņi vēlas publiski dalīties ar saviem darinājumiem.

Tirdziņā "Multimāksla" būs iespēja satikt māksliniekus personīgi un iegādāties viņu radītus traukus, gleznas, sveces, grāmatas, apģērbu līnijas, rotas un citus meistardarbus.

To autori ir IGO, B. Sipeniece - Gavare, E.Patmalniece, O.Rajecka, A.Andrejeva, S.Jēgers, V.Plotņikova, D.Rudāne, A.Krēsla, UFO, Ieva Sutugova, A.Zeltiņa, G.Račs, R.Meloni, K.Dimanta, Patrisha, O.Dreģe, A.Bulis, KASHERS, HORENS, I.Auziņš, D.Lūriņa, M.Sējāne-Īle, G. Gāga u.c.
Tirdziņš norisināsies, ievērojot visus valstī noteiktos aktuālos ierobežojumus un epidemioloģiskās prasības.

Uzzini vairāk: www.valmierasvin.lv
Lasīt vairākAizvērt
Vecpuišu parks
EUR 0
23.JūlijsPiektdiena
19:00

Svētku brauciens "Gala pietura: stacija!"

Valmieras 738. dzimšanas dienā, piektdien, 23. jūlijā, no plkst. 19.00 norisināsies svētku brauciens “Gala pietura: stacija!”. Aicinām Valmieras uzņēmumus, iestādes, organizācijas, ģimenes un ikvienu interesentu izrotāt savu automašīnu, velosipēdu vai cita veida pārvietošanās līdzekli, doties paša izvēlētā maršrutā pa Valmieras ielām, noslēdzot braucienu dzelzceļa stacijā. Galapunktā svētku brauciena dalībnieki tiks iemūžināti fotogrāfijās. Dzelzceļa stacijai kā brauciena galapunktam ir simboliska nozīme - šī vieta izvēlēta, lai sveiktu Pārgauju 100. gadadienā.

Dalība svētku braucienā būs iespēja atraktīvā veidā prezentēt savu uzņēmumu, iestādi vai ģimeni valmieriešiem un pilsētas viesiem. Tiem, kuri plāno piedalīties braucienā, vēlama iepriekšēja pieteikšanās svētku braucienam, līdz 20. jūlijam elektroniski aizpildot pieteikuma anketu: https://ieej.lv/gmomp vai sūtot e-pastu: evija.dzvinko@valmiera.lv (e-pastā lūdzam norādīt organizācijas nosaukumu vai dalībnieka vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju, transportlīdzekļu skaitu, kā arī norādīt, kurā laika posmā (no plkst. 19.00 līdz plkst. 20.30) plānojat doties svētku braucienā).

Informācija dalībniekiem:
- Braucienā var piedalīties ar vieglajām pasažieru automašīnām, motocikliem, velosipēdiem vai citiem pārvietošanās līdzekļiem.
- Brauciena dalībnieki apņemas ievērot spēkā esošos ceļu satiksmes noteikumus.
- Aicinām Valmierā dzīvot zaļi un būt atbildīgiem par apkārtējo vidi – izmantot dabai draudzīgu pārvietošanās līdzekļa noformējumu. Ja braucienā tiek izmantoti hēlija baloni, lūdzam padomāt par to nostiprināšanu, lai izvairītos no apkārtējās vides piesārņošanas riska.
- Aicinām ievērot valstī esošos epidemioloģiskās drošības pasākumus!
Lasīt vairākAizvērt
Dzelzceļa stacija
EUR 0
23.JūlijsPiektdiena
21:00

Laikmetīgās dejas īsfilmas “SA-TIKT” pirmizrāde

Valmieras dzimšanas dienā, 23. jūlijā plkst. 21.00 skvērā pie Valmieras Kultūras centra notiks laikmetīgās dejas īsfilmas “SA-TIKT” pirmizrāde.


Mācību īsfilma stāsta par vēlmi tikties. Cilvēkam ar savu emociju pasauli. Cilvēkam ar cilvēku. Cilvēkam ar dabu. Katrs vēlas atrast ceļu uz sapratni, pieņemšanu un atbalstu. No sajūtu tuksneša un apspiestām emocijām meklēt ceļu uz vieglumu, piepildījumu, gaismu un lidojumu.

Ūdens ir ceļš, un straume ir ritms un virzība uz to. Arī draugi. Iemācies saprast zīmes, kuras dod krauklis ar balto cerību spalvu!Galvenajā lomā – Beatrise Anda OzoliņaPiedalās – Valmieras mūsdienu deju grupas “Baltā” un “Flash” dejotāji Elīna Krūkle, Loreta Šperliņa-Priedīte, Sigita Skrabe, Enija Jurkāne, Ieva Ābola, Marta Smilga, Anna Briede un Markuss DubavsIdejas autores – Linda Mīļā, Agnese Lutce

Video operators – Uģis Brālēns

Grims – Sabīne Egija Penka

Tērpu māksliniece – Līva Jevdokimova

Mūzika – Bongeziwe Mabandla “Ndanele”Īsfilmas radošā komanda saka sirsnīgu paldies Valmieras Kultūras centram, SIA “LODE”, Tomam Treimanim, Sandrai un Dainim Jansoniem, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolai un Valmieras novada pašvaldībai!Īsfilmas pirmizrāde notiks, ievērojot valstī spēkā esošos noteikumus Covid-19 izplatības ierobežošanai.Uzzini vairāk par Valmieras dzimšanas dienas programmu: www.valmierasvin.lv !
Lasīt vairākAizvērt
Laukums pie Valmieras Kultūras centra
EUR 0
23.JūlijsPiektdiena
21:00

ATCELTS! Intara Busuļa & Abonementa orķestra koncerts

Organizatorisku iemeslu dēļ Intara Busuļa & Abonementa orķestra koncerts ATCELTS!
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras estrāde
EUR 15
24.JūlijsSestdiena
16:00

Pastaiga "Gaujas krasti - neparasti!"

Valmieras dzimšanas dienas sestdienā, 24. jūlijā, no plkst. 16.00 līdz plkst. 19.00 aicinām Tevi doties pastaigā “Gaujas krasti – neparasti!”. Pastaigā 11 pieturās Tevi gaidīs muzikāli, kustīgi un izklaidējoši pārsteigumi.

Vēlies doties pastaigā jau tagad? Nāc līdzi – dodamies! Vasara ir īstais laiks, lai spoguļotos! Jā, ne tikai Gaujas krasti būs neparasti – arī spoguļi būs neparasti, greizāki nekā ierasts. To atspulgi liks smaidīt ikvienam – kā mazam, tā lielam. Pieturvietā, kur skanēs skaļākie bērnu spiedzieni, pamanīsi lielos “Mārtiņa burbuļus”. Burbuļus drīkstēsi ķert, noķert un piebāzt ar tiem pilnas kabatas. Pastaigā no prieka sakarsušos atveldzēs “Grasbergs” saldējums. Saldējums ar pavisam īstu bērnības garšu.

Vai ir iespējams sasmīdināt bez vārdiem… ar žestiem vien? Ir, jo kustība rada prieku! Par to ir pārliecināti mīmi Zane Kostiļeva un Pēteris Rimšs. Brīdinām – viņu radītais prieks ir lipīgs! Arī performances mākslas grupa PK21 zina, ka cilvēks ir radīts, lai būtu kustībā, jo kustībā ir dzīvība! Piestājot pieturvietā “Rituāli”, varēsi vērot jauno un talantīgo performances mākslinieku sniegumu.
Jaudīgs un enerģisks – tāds ir ritma pavēlnieks Reinis Reķis. Viņš Tevi aizvedīs perkusiju skaņu pasaulē. Pastaigas pieturvietas būs tikpat mainīgas kā Gaujas plūdums – latvisku auru un kaut ko dvēselei ļoti tuvu uzburs liegās kokles skaņas koklētājas Zanes Sniķeres izpildījumā. Aizmirsties no ikdienas varēsi, ieklausoties Cēsu Baptistu draudzes zvanu ansambļa "Soli Deo Gloria" radītajās zvanu skaņās, kā arī akordeona skanējumā, ko izpildīs mūziķis, multimākslinieks Mārtiņš Roziņš.

Vai zināji, ka ir tāda pasaule, kur fizikas likumi nedarbojas? Tā ir maģijas pasaule. Leriix ilūzijas – starptautisks duets no Latvijas un Šveices – liks izzust realitātes robežām un pierādīs, ka sapņot atvērtām acīm ir iespējams! Acis būs jātur vaļā arī tematiskā foto pieturā, ko sarūpēs “Līgas Floristika”.

Kādas ir sajūtas, kad pietur prieku? To uzzināsi, apskatot foto izstādi “Pieturi prieku!”. Tajā varēsi vērot valmieriešu emocijas, svinot dzīvi, bet Tavas pastaigā gūtās emocijas, pievienojot tām vēl vienu prieka devu, iemūžinās karikatūrists Gatis Šļūka.

Viktors Igo ir teicis: “To dienu var uzskatīt par zaudētu, ja jūs ne reizi neesat smējušies!”. Valmieras dzimšanas dienā smaidīsim un smiesimies! Ļausimies pārsteigumiem un svinēsim!

Draudzīgi aicinām pastaigas “Gaujas krasti – neparasti” laikā ievērot 2 metru distanci un citas valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības!

Uzzini vairāk par svētkos iecerēto: www.valmierasvin.lv !
Lasīt vairākAizvērt
Valmiera
EUR 0
24.JūlijsSestdiena
19:00

Grupas "Dzelzs Vilks" un mūzikas apvienības "FLUX" (Spānija) koncerts

Valmieras dzimšanas dienas sestdienā, 24.jūlijā, vairākas vietas Valmierā pārtaps par muzikālajām pieturām: Jāņparkā rībinās grupa “Dzelzs Vilks” un mūzikas apvienība “Flux” no Spānijas, Pārgaujā ducinās grupa “Ducele”, Burkānciema muzikālajā pieturā skanēs grupas “The Sound Poets” koncerts, savukārt alternatīvo harmoniju kopā ar grupām "Banga", "Vēstnieks", "Ezeri" un "Refleksija" varēsi saklausīt Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” dārzā.

24. jūlijā plkst. 19.00 gaidīsim Tevi Jāņparka muzikālajā pieturā, kur uzstāsies mūzikas apvienība "FLUX" no Spānijas un grupa "Dzelzs Vilks". Koncerta apmeklējums bez maksas.

Rūpējoties par koncerta apmeklētājiem, aicinām:
• ierasties koncerta norises vietā savlaicīgi, ieplānojot laiku dokumentu pārbaudei;
• sagatavot un pie ieejas uzrādīt Covid-19 sertifikātu (digitālā vai drukātā formātā) vai laboratorisko analīžu rezultātus (vai antigēna testa rezultātus), kā arī personu apliecinošu dokumentu;
• ievērot 2 metru distanci un citus valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības noteikumus!

Pasākumu varēs apmeklēt personas, kuras ir:
- vakcinējušās pret Covid-19;
- pēdējā pusgada laikā pārslimojušas Covid-19;
- pēdējo 48 stundu laikā veikušas Covid-19 testu, un tas ir negatīvs;
- pēdējo 6 stundu laikā veikušas Covid-19 ātro antigēna testu, un tas ir negatīvs.
- bērni līdz 12 gadu vecumam (bez Covid-19 testa veikšanas).

Analīžu nodošanas vietas valsts apmaksātam Covid-19 testam, kā arī informāciju par katru no tām iespējams aplūkot interaktīvā kartē: https://ieej.lv/x1wJf
Pieteikties Covid-19 testam var:
• zvanot pa tālruni 8303;
• vēršoties konkrētā laboratorijā.
Valmierā (iepriekš piesakoties) Covid-19 testu var veikt Centrālajā laboratorijā, E. Gulbja laboratorijā un “Bior” laboratorijā (Raiņa ielā 19).
Plašāka informācija par testu veikšanu: https://ieej.lv/nCsPL

Pasākums notiks, ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus.
Uzzini vairāk par Valmieras dzimšanas dienas programmu: www.valmierasvin.lv !
Lasīt vairākAizvērt
Jāņparks
EUR 0
24.JūlijsSestdiena
20:00

Grupas “The Sound Poets” koncerts Valmieras dzimšanas dienā

Valmieras dzimšanas dienas sestdienā, 24.jūlijā, vairākas vietas Valmierā pārtaps par muzikālajām pieturām: Jāņparkā rībinās grupa “Dzelzs vilks” un mūzikas apvienība “Flux” no Spānijas, Pārgaujā ducinās grupa “Ducele”, Burkānciema muzikālajā pieturā skanēs grupas “The Sound Poets” koncerts, savukārt alternatīvo harmoniju kopā ar grupām "Banga", "Vēstnieks", "Ezeri" un "Refleksija" varēsi saklausīt Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” dārzā.

24. jūlijā plkst. 20.00 gaidīsim Tevi muzikālajā pieturā “Burkānciems skan!” Valmieras estrādē, kur uzstāsies grupa “The Sound Poets”. Koncerta apmeklējums bez maksas.

Rūpējoties par “The Sound Poets” koncerta apmeklētājiem, aicinām:
• ierasties koncerta norises vietā savlaicīgi, ieplānojot laiku dokumentu pārbaudei;
• sagatavot un pie ieejas uzrādīt Covid-19 sertifikātu (digitālā vai drukātā formātā) vai laboratorisko analīžu rezultātus (vai antigēna testa rezultātus), kā arī personu apliecinošu dokumentu;
• ievērot 2 metru distanci un citus valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības noteikumus!

Pasākumu varēs apmeklēt personas, kuras ir:
- vakcinējušās pret Covid-19;
- pēdējā pusgada laikā pārslimojušas Covid-19;
- pēdējo 48 stundu laikā veikušas Covid-19 testu, un tas ir negatīvs;
- pēdējo 6 stundu laikā veikušas Covid-19 ātro antigēna testu, un tas ir negatīvs.
- bērni līdz 12 gadu vecumam (bez Covid-19 testa veikšanas).

Analīžu nodošanas vietas valsts apmaksātam Covid-19 testam, kā arī informāciju par katru no tām iespējams aplūkot interaktīvā kartē: https://ieej.lv/x1wJf
Pieteikties Covid-19 testam var:
• zvanot pa tālruni 8303;
• vēršoties konkrētā laboratorijā.

Valmierā (iepriekš piesakoties) Covid-19 testu var veikt Centrālajā laboratorijā, E. Gulbja laboratorijā un “Bior” laboratorijā (Raiņa ielā 19).
Plašāka informācija par testu veikšanu: https://ieej.lv/nCsPL
Pasākums notiks, ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus.

Uzzini vairāk par Valmieras dzimšanas dienas programmu: www.valmierasvin.lv !
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras estrāde
EUR 0
24.JūlijsSestdiena
20:00

Grupas "Ducele" koncerts Valmieras dzimšanas dienā

Valmieras dzimšanas dienas sestdienā, 24.jūlijā, vairākas vietas Valmierā pārtaps par muzikālajām pieturām: Jāņparkā rībinās grupa “Dzelzs Vilks” un mūzikas apvienība “Flux” no Spānijas, Pārgaujā ducinās grupa “Ducele”, Burkānciema muzikālajā pieturā skanēs grupas “The Sound Poets” koncerts, savukārt alternatīvo harmoniju kopā ar grupām "Banga", "Vēstnieks", "Ezeri" un "Refleksija" varēsi saklausīt Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” dārzā.

24. jūlijā plkst. 20.00 gaidīsim Tevi Pārgaujas muzikālajā pieturā (Cēsu iela 20), kur uzstāsies grupa "Ducele". Koncerta apmeklējums bez maksas.

Rūpējoties par koncerta apmeklētājiem, aicinām:
• ierasties koncerta norises vietā savlaicīgi, ieplānojot laiku dokumentu pārbaudei;
• sagatavot un pie ieejas uzrādīt Covid-19 sertifikātu (digitālā vai drukātā formātā) vai laboratorisko analīžu rezultātus (vai antigēna testa rezultātus), kā arī personu apliecinošu dokumentu;
• ievērot 2 metru distanci un citus valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības noteikumus!

Pasākumu varēs apmeklēt personas, kuras ir:
- vakcinējušās pret Covid-19;
- pēdējā pusgada laikā pārslimojušas Covid-19;
- pēdējo 48 stundu laikā veikušas Covid-19 testu, un tas ir negatīvs;
- pēdējo 6 stundu laikā veikušas Covid-19 ātro antigēna testu, un tas ir negatīvs.
- bērni līdz 12 gadu vecumam (bez Covid-19 testa veikšanas).
Analīžu nodošanas vietas valsts apmaksātam Covid-19 testam, kā arī informāciju par katru no tām iespējams aplūkot interaktīvā kartē: https://ieej.lv/x1wJf

Pieteikties Covid-19 testam var:
• zvanot pa tālruni 8303;
• vēršoties konkrētā laboratorijā.
Valmierā (iepriekš piesakoties) Covid-19 testu var veikt Centrālajā laboratorijā, E. Gulbja laboratorijā un “Bior” laboratorijā (Raiņa ielā 19).

Plašāka informācija par testu veikšanu: https://ieej.lv/nCsPL

Pasākums notiks, ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus.
Uzzini vairāk par Valmieras dzimšanas dienas programmu: www.valmierasvin.lv !
Lasīt vairākAizvērt
Bedrītes mācību centrs (Cēsu iela 20)
EUR 0
25.JūlijsSvētdiena
13:00

Koncerts "Mūzika dzimtajā valodā" Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcā

No 23. jūlija līdz 1. augustam Latvijas dievnamos Cēsīs, Slokā, Valmierā, Rīgā, Ugālē, Viļakā un Liepājā notiks 5. vēsturisko ērģeļu svētki "Latvija – ērģeļu zeme". Svētku jubilejas gadā gaidāmi septiņi ērģeļmūzikas koncerti, pirmskoncertu sarunas, ērģeļu demonstrējumi, video translācija un vairāki pasaules pirmatskaņojumi, informē rīkotāji.

Valmieras dzimšanas dienas svētdienā, 25. jūlijā, plkst. 13.00 Valmieras Sv. Sīmaņa evaņģēliski luteriskajā baznīcā koncertā "Mūzika dzimtajā valodā" uzstāsies čellists Ēriks Kiršfelds un ērģelniece Kristīne Adamaite. Koncertprogrammā: R. Ore, M. Zariņš, M. Einfelde, kā arī skanēs pasaules pirmatskaņojums - Aigara Raumaņa "Valmieras svīta" ērģelēm un čellam.

Ērģeļu svētki sniedz iespēju gan Latvijas iedzīvotājiem, gan ārvalstu viesiem apceļot Latvijas novadus, klausoties un salīdzinot vēsturisko instrumentu skanējumu, kā arī apzinot valsts kultūrvēsturisko lepnumu. Kā norādīja organizatori, svētku koncertprogrammas veidotas ar mērķi pēc iespējas autentiskāk tuvoties katra instrumenta specifikai, stilam un laikmetam.

Projekta mākslinieciskā vadītāja un producente Ilona Birģele pastāstīja, ka katrā koncertā klausītājus gaidīs ievadsarunas par vēsturiskajām ērģelēm un to kultūru Latvijā, bet pēc koncertiem visi interesenti ērģelnieku un ērģeļmeistaru klātbūtnē varēs paši izmēģināt un pārliecināties par ērģeļu skanējumu. Savukārt pirmo reizi svētku vēsturē visās koncertu norises vietās plānots organizēt video translāciju, lai klausītāji varētu ne tikai dzirdēt, bet arī redzēt māksliniekus un viņu darbošanos ar ērģelēm.

Koncerta apmeklējums par ziedojumiem dievnamam.

Ieeja koncertā, uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu vai arī negatīvu Covid-19 testu.
Uzzini vairāk par Valmieras dzimšanas dienas programmu: www.valmierasvin.lv !
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Sv. Sīmaņa baznīca
EUR 0