Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
02.OktobrisPiektdiena
19:00

ATCELTS! Riharda Čerkovska stāvizrāde "Manas bijušās"

Pasākums atcelts!
***
“MANAS BIJUŠĀS JEB TINDER SURPRISE” ir humoristisks stāsts par attiecībām starp vīriešiem un sievietēm. Par šķiršanos, nesaderību, krāpšanu, laimi un laimes ilūziju. Par meliem, par iepazīšanos internetā, un par to, kā vīrieši redz šo pasauli, un kā - sievietes.
Stāsta mērķis ir norādīt uz to, cik radikāli atšķirīgi mēs domājam, bet cik vienādās situācijās “iekuļamies”. Kā veiksmīgāk pārdzīvot intrigas, ķildas un visādas “attiecību nebūšanas”.
Dzīve kļūst par ļoti skaistu, kad saprotam, ka visa apkārtējā PASAULE ir mūsu domu atspulgs. Tas ir tik vienkārši, cik vienkārši tas izklausās.
Starp citu, stāstā būs arī dzirdami “laimīgu attiecību likumi”, ar kuriem attiecības ir iespējams padarīt skaistas, harmoniskas, mīlestības bagātas.
www.rihardscerkovskis.lv
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Kultūras centra kamerzāle
EUR 10
Pirkt
04.OktobrisSvētdiena
16:00

Senioru dienas koncerts ar grupu "Rumbas kvartets"

4. oktobrī plkst. 16.00
Valmieras Kultūras centrā

SENIORU DIENAS KONCERTS
Valmieras pilsētas senioriem

Grupa "RUMBAS KVARTETS"

Ieeja bez maksas, iepriekš saņemot ieejas karti Valmieras Kultūras centra kasē. Vietu skaits pasākumā ierobežots!
Tālrunis informācijai: 64207207.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
09.OktobrisPiektdiena
19:00

Grupas "DUCELE" koncerttūre "MONIKA"

Ekoloģiskās mūzikas orķestris “Ducele”, sadarbībā ar rakstnieci Noru Ikstenu piedāvā uz grupas “Trīs no Pārdaugavas” dziesmām, pieredzi un piedzīvojumiem balstītu koncertuzvedumu “Monika”. Uzvedumā skanēs slavenākās trimdas dziesminieka Viļņa Baumaņa 60.-70.-80. gados ASV radītās, Latvijas PSR nelegāli toreiz izplatītās, Trešo Atmodu tuvinošās dziesmas jaunās, mūsdienīgās skaņās. “Duceles” aranžējumā un atskaņojumā dzirdēsiet “Trīs no Pārdaugavas” repertuāru, kura saturs joprojām izklausās aktuāls kā Latvijā, tā ārzemēs dzīvojošiem latviešiem.
Uzveduma laikā varēs iegādāties “Duceles” jaunāko ierakstu ar Viļņa Baumaņa dziesmām, kā arī Noras Ikstenas grāmatu par grupu “Trīs no Pārdaugavas”.
Koncertuzvedumā “Monika” piedalās grupas “Ducele” mūziķi Arnis Veibārdis (balss, ģitāra), Andris Alviķis (balss, kontrabass, perkusijas), Artūrs Uškāns (balss, akordeons, kokle, stabules, mutes ermoņikas) un Mārcis Kalniņš (bandžo, buzuki, ģitāra). Scenārijs un režija – Viktors Runtulis.

Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 8 - 12
Pirkt
11.OktobrisSvētdiena
17:00

LEĢENDAS DZIMŠANA - R.Paula daiļrades sākums muzikālā vīzijā

"Leģendas dzimšana" ir ļoti emocionāls un krāšņs uzvedums, kas aptver laika posmu no pirmās Maestro radītās dziesmas līdz pat pirmajiem lielajiem panākumiem ar dziesmu «Mežrozīte». Izrāde stāsta par Maestro jaunību, viņa muzicēšanu klubos un restrorānos, par to, kā veidojās viņa muzikālā gaume un meistarība.

Skatītājus priecēs arī Raimondam Paulam raksturīgais humors, ironija un pasaules redzējums.

Raimonda Paula dziesmas izrādē skan pamīšus ar pasaules hitiem, kurus Maestro savulaik atskaņoja, krogos un restorānos. Tieši restorāni un krogi padomju laikos bija vienīgās skatuves no kurām varēja atskaņot pasaules muzikālās pērles – Elingtona, Geršvina, Šīringa darbus, kurus šodien savos repertuāros iekļauj pasaules slavenākie orķestri un mūziķi.

Izrāde uzbur skatītājiem piecdesmiti un sešdesmito gadu atmosfēru ar padomju dzīves kurioziem un paradoksiem, reizē atklājot tā laika muzikālo burvību. Skatītājiem atmiņā tiks atsaukta Oktobra tilta celtniecība, zvejas traleri Atlantijas viļņos, pa radio skanošā un apslāpētā “Amerikas Balss” un daudzi citi notikumi.

Īpašu noskaņu rada divi maestro tēli, kas uz skatuves atrodas vienlaikus: viens visu laiku pie klavierēm (Anatolijs Livča), otrs – Dailes teātra aktieris Gints Andžāns, kurš vada izrādi. Skatītāji izrādē atpazīs pirmos Raimonda Paula dziesmu izpildītājus - Margaritu Vilcāni, Edgaru Zveju, Ojāru Grīnbergu, Valentīnu Butāni ...

Taču tas vēl nav viss - izrādei ir izveidota mūzikliem raksturīga horeogrāfija, kuru vērot ir ārkārtīgi interesanti, jo visi dalībnieki vienlaikus piedalās izrāde, kļūstot gan par dziedātājiem, gan par sarīkojuma, restorāna, koncerta viesiem! Horeogrāfija katrai dziesmai pieškir jaunu, plašāk interpretējamu un pārdomātu saturu.

Izrādes komanda saka lielu paldies skatītājiem, kuri ar stāvovācijām un bravo saucieniem jau novērtēja izrādes Rīgā, Liepājā un Jelgavā! Jāpiemin, ka izrādes veidotāji piedāvāja skatītājiem arī plašu atzinību guvušo uzvedumu par “Čikāgas piecīšiem”.

Izrādes skatuves noformējumā izmantota slavenā Gustava Klimta glezna dzīvības koks, kas simboliski rāda mūzikas mūžīgo attīstību improvizācijā.

Piedalās : Gints Andžāns vai Mārtinš Egliens, Juris Jope, Ieva Sutugova, Aija Vītoliņa, Līga Kupča, Jēkabs Ludvigs Kalmanis, Kristaps Kiršteins, Artūrs Biķernieks. Piedalās izcili mūziķi - Anatolijs Livča (klavieres) , Indriķis Veitners (klarnete, saksofons) , Viktors Veļičko (kontrabass), Mareks Logins (sitamie instrumenti).

Hoerogrāfs un mākslinieciskais vadītājs – Jānis Putniņš. Tērpu māksliniece - Ilze Kaša, Izrādes idejas un tekstu autore – Elizabete Trumpe, izrādes dizaina autore - Māra Ulme

Producente - Laila Ilze Purmaliete
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 12 - 20
Pirkt
16.OktobrisPiektdiena
19:00

"Valmieras Lielā viktorīna"

Valmieras Lielā viktorīna atgriežas jaunās telpās.
Tiksimies Valmieras kultūras centrā.
Atsākam klātienes spēles (paralēli tam tiks saglabātas arī LIVE viktorīnas www.viktorina.lv/live).
Komandā - 4-6 dalībnieki (šo, lūdzu, ievērot un neņemt līdz papildu draugus vai bērnus, kas pārsniedz šo skaitu).
Dalības maksa 5 EUR no dalībnieka, minimālais 20EUR no komandas. Dalības maksu būs nepieciešams samaksāt uz vietas, jo jaunu ierobežojumu gadījumā pasākums var tikt atcelts.
Informējam, ka vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties tikai uz to datumu, kurā tiešām tiksiet.

PIESAKIES:
www.facebook.com/lielaviktorina
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 20/komanda
18.OktobrisSvētdiena
10:00

Koncertuzvedums bērniem "Krāsainā pasaule"

18. oktobrī plkst. 10.00
Valmieras Kultūras centra kamerzālē

Koncertuzvedums bērniem "Krāsainā pasaule"

Koncertuzvedumā piedalīsies:
Santa Tanenberga, Rūdolfs Bērtiņš, Līga Paegle, Māris Skrodis, Sabīne Petruseviča, Alīna Paula Ķirse, Evija Dzvinko

Biļetes: EUR 3, "Biļešu paradīzē"

Koncertuzvedums notiek projekta "Krāsainā pasaule" ietvaros.
Projektu finansiāli atbalsta Vidzemes plānošanas reģions un Valsts Kultūrkapitāla fonds.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Kultūras centra kamerzāle
EUR 3
Pirkt
18.OktobrisSvētdiena
12:00

Koncertuzvedums bērniem "Krāsainā pasaule"

18. oktobrī plkst. 12.00
Valmieras Kultūras centra kamerzālē

Koncertuzvedums bērniem "Krāsainā pasaule"

Koncertuzvedumā piedalīsies:
Santa Tanenberga, Rūdolfs Bērtiņš, Līga Paegle, Māris Skrodis, Sabīne Petruseviča, Alīna Paula Ķirse, Evija Dzvinko

Biļetes: EUR 3, "Biļešu paradīzē"
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Kultūras centra kamerzāle
EUR 3
Pirkt
23.OktobrisPiektdiena
19:00

ATCELTS! Aivara Gaiļa jubilejas koncerts "Skaņas mirdzums"

ATCELTS!
***
23. oktobrī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks diriģenta Aivara Gaiļa 60 gadu jubilejas koncerts "Skaņas mirdzums".

Koncertā piedalīsies VEF Kultūras pils jauktais koris “Dzīne” (vadītājs Aivars Gailis), Valmieras Kultūras centra vīru koris “Imanta” (vadītāja Marika Rolmane) un Artūra Gaiļa vadītais jauniešu stīgu kamerorķestris “B-Sharp”.

Programma veidota no jubilāra iecienītiem latviešu un ārvalstu komponistu skaņdarbiem, ko komponējuši E.Dārziņš, J.Vītols, E.Melngailis, I.Rupaine, V.Pūce un citi.

Ieeja bez maksas, iepriekš saņemot ieejas karti Valmieras Kultūras centra kasē. Tālrunis informācijai 64207207.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
24.OktobrisSestdiena
12:00

Multimediāla izrāde bērniem "Multizauri"

MULTIZAURI – Apmācošs, multimediāls, interaktīvs šovs bērniem un viņu vecākiem latviešu valodā! http://www.multizauri.lv/

24.oktobrī, Valmieras kultūras centrā norisināsies jauns, unikāls bērnu šovs “MultiZauri” latviešu valodā. „Multizauri“– tas ir aizraujošs piedzīvojums dinozauru pasaulē.

Vēlaties uzzināt kā dzīvoja šie dzīvnieki, kādā valodā viņi runāja? Katram skatītājam ir iespēja uzzināt visu detalizēti no dinozauru pasaules un kopīgi izpildīt ļoti sarežģītu misiju – kopā izglābt noslēpumaino dinozauru salu no vulkāna. Baidīties nebūs nepieciešams, jo katram šova skatītājam būs unikāla multifunkcionāla aproce ar kuru palīdzību būs iespēja kontrolēt vairākas darbības uz ekrāna, piemēram, dabas stihijas un pārvietoties laikā. Visu misiju kopā ar skatītājiem pavadīs mūsu varonīgie un laipnie tēli, kurus tēlos aktieri Madara Melne Tomsone un Madars Zvagulis

Pasākumā tu sagaidīsi: Muldimediālu interaktīvu šovu uz milzīga ekrāna, katram bērnam tiks piešķirta interaktīvā ierīce, lai kopā ar aktieriem izpildītu sarežģīto misiju un citus uzdevums kā apmācīt un dresēt dinozauru, dzīvās instalācijas.

Pasākuma sākums: plkst. 12:00

Bērniem līdz piecu gadu vecumam, sēžot mammai vai tētim klēpī (neaizņemot papildus sēdvietas), izrādi varēs noskatīties bez maksas.

http://www.multizauri.lv/
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 7 - 20
Pirkt
28.OktobrisTrešdiena
19:00

Koncerts-tikšanās ar komponistu, ģitāristu Aivaru Hermani

28. oktobrī plkst. 19.00 Valmieras kultūras kartes īpašnieki un ikviens interesents aicināts uz koncertu-tikšanos ar ģitāristu, komponistu un producentu Aivaru Hermani Valmieras Kultūras centrā. Aivars Hermanis ir mūziķis ar 50 gadus ilgu muzikālās darbības pieredzi un radošiem sasniegumiem. Mūziķis šogad atzīmēs savu 65 gadu jubileju.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0 - 5
Pirkt
31.OktobrisSestdiena
19:00

Grupa "Baritoni" #Koncertsērija

Vienīgā puišu grupa Latvijā „Baritoni” izsludina #koncertsēriju.

Četri puiši - Mārtiņš, Artūrs, Ingars un Normunds, kopā ir grupa „Baritoni”. Plašāku atpazīstamību ieguva veiksmīgi piedaloties X-faktora otrajā sezonā. Pagājušajis gads bijis aktīvs - tika sniegti 45 koncerti Latvijā, aizvadīta mini-tūre Vācijā un festivāls Krievijā.

31. oktobrī Valmieras Kultūras centrā notiks jaunās programmas koncerts. Koncerti notiks arī Rēzeknē un Alūksnē. ”Šajās vietās uzstājāmies pagājušajā gadā tūres ietveros. Labās atsauksmes un interese pēc Baritonu uzstāšanās lika atgriezties arī šogad”, komentē viens no grupas dalībniekiem Mārtiņš.

Koncertā tiks izpildīti gan pasaules, Latvijas hiti, kuri neatstāj vienaldzīgu nevienu, gan Baritonu oriģināldziesmas. Iespējams labākais pavadošais sastāvs Latvijā „MC orķestris” arī būs!

‘’Vislielākais prieks, ka cilvēki dzied līdzi vai nespēj mierīgi nosēdēt krēslos un kustas līdzi mūzikai”, par koncertiem stāsta Artūrs.

„Katrs, kurš ir bijis mūsu koncertā, zina, ka vēl ilgi pēc tam pavada patīkama „pēcgarša””, tā Ingars.

„Koncertējot mēs dodam lielu enerģiju un saņemam to atpakaļ, šo sajūtu nekas nevar aizstāt,” Normunds konstatē.

Nevilcinies ne mirkli un uzlādējies ar pozitīvām emocijām grupas „Baritoni” koncertā!

Biļetes – biļešu paradīzes kasēs vai www.bilesuparadize.lv.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 10 - 15
Pirkt