Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
01.SeptembrisOtrdiena
11:00

#PirmaisValmierā. Radošās darbnīcas, grupas "Pirmais kurss" koncerts

01.09. #PirmaisValmierā.
Plkst. 11.00-14.00 Radošās darbnīcas Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” dārzā. Bez maksas.
Plkst.15.00 Grupas “Pirmais kurss” koncerts. Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” dārzā. Bez maksas.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Jaunatnes centrs "Vinda"
EUR 0
01.SeptembrisOtrdiena
19:00

ATCELTS! OZOLA koncerts #PirmaisValmierā

Ozola koncerts #PirmaisValmierā atcelts! Iegādātās biļetes var atgriezt "Biļešu paradīze" kasēs. Ja biļetes iegādātas elektroniski, nauda 2 darba dienu laikā tiks ieskaitīta kontā automātiski.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 10
05.SeptembrisSestdiena
10:00

Satiec savu meistaru! Ziedaino jostu un celaiņu aušanas darbnīca

5. septembrī plkst. 10.00 - 16.00
Ziedaino jostu un celaiņu aušanas darbnīca
Tautas Lietišķās mākslas studijas “Valmiera” telpās
(Rūpniecības iela 25c, Valmiera)

Pasākuma laikā:
- iepazīsim aušanas procesu;
- stellēs audīsim Valmieras ziedainās jostas vai grāmatzīmes paraugu;
- apskatīsim dažādu jostu paraugus;
- iepazīsim celošanas tehniku;
- apskatīsim celaiņu paraugus;
- apskatīsim audēju darbu izstādi.

Meistares: Tautas Lietišķās mākslas studijas "Valmiera" dalībnieces
Maksimālais dalībnieku skaits: 20

Vēlama iepriekšēja pieteikšanās pie studijas "Valmiera" vadītājas Baibas Minces. Tālrunis 26767670, e-pasts: baibam@gmail.com
Lasīt vairākAizvērt
Rūpniecības iela 25C
EUR 0
05.SeptembrisSestdiena
20:30

Mūsdienu deju grupas "Baltā" koncerts "Stāsti dejā"

Uzmanību! Pasākuma norisei nelabvēlīgu laika apstākļu dēļ koncerts notiks Valmieras Kultūras centrā. Aicinām uz pasākumu ierasties savlaicīgi, jo, atbilstoši epidemioloģiskās drošības noteikumiem publiskos pasākumos, notiks apmeklētāju reģistrācija.

***
5. septembrī plkst. 20.30 Valmieras Kultūras centra mūsdienu deju grupa „Baltā” aicina uz koncertu „Stāsti dejā” Daliņu pludmalē. Lietus gadījumā koncerts notiks Valmieras Kultūras centrā.

Deju grupas "Baltā" 5 gadu jubilejas koncerts "Stāsti dejā" tika izdejots 14. februārī uz Valmieras Kultūras centra skatuves. Dejas koncertam ir tapušas no jauna, un tas ir bijis izaicinājums sešu mēnešu laikā kopā ar dejotājiem uzbūvēt pavisam jaunu, vēl neizstāstītu stāstu, kura autori ir gan kolektīva vadītāja Linda Mīļā, gan paši dejotāji. „Es vienmēr cenšos oponēt tam sabiedrībā valdošajam negatīvajam uzskatam par mūsdienu jauniešiem, jo es savā dzīvē esmu saskārusies tikai ar absolūti burvīgiem jauniešiem, kuri ir pilni entuziasma, radoši un darboties griboši”, uzsver grupas vadītāja. Tas vēlreiz esot skaidri apstiprinājies, gatavojoties jubilejas koncertam, jo vairākas koncerta dejas ir pašu dejotāju veidotas.

Mūsdienu deju grupa “Baltā” priecāsies par savu draugu, atbalstītāju un ikviena dejas mīļotāja klātbūtni koncertā “Stāsti dejā”. Ieeja bez maksas.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
12.SeptembrisSestdiena
17:00

Jauktā kora "Valmiera" koncerts "Pavasaris septembrī"

12.septembrī plkst.17.00 Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā notiks jauktā kora “Valmiera” koncerts “Pavasaris septembrī”, kas sākotnēji bija iecerēts kā pavasara koncerts džeza noskaņās.
Jauktais koris “Valmiera” diriģentu Mārtiņa Klišāna un Līgas Ādamsones vadībā koncertā “Pavasaris septembrī” piedalīsies kopā ar Katrīnu Kivlenieci - Cābuli (saksofons), Emīlu Zilbertu (sitamie instrumenti), Raivo Ozolu (bass), Dzintru Vīcupi (klavieres), Normundu Piesi (trompete) un Miku Jukumsonu-Jukumnieku (trompete).
Ieeja par ziedojumiem.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Sv. Sīmaņa baznīca
EUR - par ziedojumiem
13.SeptembrisSvētdiena
11:00

Tradicionālās dziedāšanas meistarklase projekta “Gara gaisma” ietvaros

Kokles spēle lieliski skan kopā ar dziedāšanu, tādēļ 13. septembrī plkst. 11.00-13.00 un plkst. 14.00-16.00 Valmieras muzejā projekta "Gara gaisma" ietvaros norisināsies tradicionālās dziedāšanas meistarklase. Meistarklasē kopā ar etnomuzikoloģēm Zani Šmiti un Inesi Mičuli dalībnieki strādās ar elpošanas, dikcijas un dziedāšanas tehnikām. Projektu "Gara gaisma" atbalsta Vidzemes plānošanas reģions un Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties tradicionālās dziedāšanas meistarklasē, līdz 7. septembrim aizpildīt pieteikuma anketu: https://forms.gle/dMTzWuofGYBD3zGT7 . Dalība bez maksas. Dalībnieku skaits ierobežots!

Jau ziņots, ka projektā “Gara gaisma” norisināsies atvērtās radošās dienas – kokles instrumenta diena, kokles spēles diena un dziedāšanas diena. Tāpat tiks uzņemts video “Gauja tecēj’ skanēdama”, kurā uz latviešu tautas dziesmu pamata kokles spēles meistare Zane Sniķere veidos stilizētu tautasdziesmas apdari par Gauju, dabas skaistumu un tēvu zemes mīlestību. Meistaklašu darba augļus varēs baudīt Etno kokļu kopas koncertos, atsākot jauno sezonu.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras muzejs
EUR 0
13.SeptembrisSvētdiena
11:00

Tēva dienas svinības Valmieras Kultūras centrā

Ik gadu septembra otrajā svētdienā Latvijā tiek svinēta Tēva diena. 13. septembrī no plkst. 11.00 līdz plkst. 14.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies Tēva dienas svinības. Pasākuma laikā vairākas Valmieras Kultūras centra telpas pārtaps dažādās eksperimentu darbnīcās, rosinot vecākus praktiski darboties kopā ar bērniem un pieredzēt, kā rodas zinātniskie brīnumi, saredzēt fizikas likumu mijiedarbību. Klātesošie varēs radoši izpausties sietspiedes darbnīcā, apdrukājot līdzpaņemtos tekstilizstrādājumus, kā arī izkustēties orientēšanās labirintā.


Pasākuma programmā:

- zinātkāres centra "ZINOO Rīga" zinātniskie eksperimenti, praktiska darbošanās un interaktīvie eksponāti;

- sietspiedes radošā darbnīca Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas pedagogu vadībā (aicinām līdzi paņemt gaišas krāsas T-kreklu vai kādu citu gaišas krāsas tekstilizstrādājumu, kuru vēlaties apdrukāt);

- vējdzirnavu izgatavošanas darbnīca kopā ar Valmieras novada fonda jauniešiem;

- orientēšanās labirints.Lai varētu plānot apmeklētāju plūsmu, ievērojot sanitāro protokolu un ar pulcēšanās ierobežojumiem saistītos noteikumus, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu, norādot savu vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju, kā arī apmeklētāju skaitu: https://forms.gle/DcyYVstaSzeupe7v5 .Dalība pasākumā ir bez maksas. Aicinām būt sociāli atbildīgiem un neapmeklēt pasākumu, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.Pasākums notiek programmas "Ģimenei draudzīga pašvaldība" projekta "Tēva diena Valmierā" ietvaros, kas tiek finansēts no Sabiedrības integrācijas fondam programmas īstenošanai piešķirtajiem valsts budžeta līdzekļiem. Pasākumu organizē Valmieras Kultūras centrs.

Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Kultūras centrs
EUR 0
18.SeptembrisPiektdiena
10:00

Vidzemes Uzņēmēju dienas 2020

IZSTĀDES DARBA LAIKI

18. SEPTEMBRĪ plkst. 10:00 - 18:00

19. SEPTEMBRĪ plkst. 8:30 - 16:00
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Kultūras centrs
EUR 0
19.SeptembrisSestdiena
08:30

Vidzemes Uzņēmēju dienas 2020

IZSTĀDES DARBA LAIKI

18. SEPTEMBRĪ plkst. 10:00 - 18:00

19. SEPTEMBRĪ plkst. 8:30 - 16:00
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Kultūras centrs
EUR 0
19.SeptembrisSestdiena
19:00

ATCELTS! Čellu trio "Melo-M" un Dināras Rudānes koncerts "Pieci elementi

Informējam, ka 19. septembrī paredzētais čellu trio "Melo-M" un Dināras Rudānes koncerts "Pieci elementi" tiek atcelts. Lai arī sākotnēji koncerts tika pārcelts no 13. marta uz 19. septembri, tomēr, ievērojot visas prasības saistībā ar Covid-19 izplatības risku novēršanu, koncerta norise tuvākajā laikā nav iespējama. Informācija par biļešu atgriešanu: ja biļetes iegādātas kādā no "Biļešu Paradīze" kasēm, biļetes lūdzam atgriezt kasē, nauda par iegādātajām biļetēm to nominālvērtībā tiks atgriezta pircējam. Ja biļete iegādāta elektroniski www.bilesuparadize.lv, nauda tiks atgriezta pircēja kontā 7 dienu laikā. Plašāka informācija Valmieras Kultūras centra kasē, tālrunis 64207207 Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 12 - 18