Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
02.JūlijsCeturdiena
19:00

Brīvdabas izrāde "No saldenās pudeles"

„Pannas Teātris” skatītājiem piedāvā īsti latvisku un visiem pazīstamu Rūdolfa Blaumaņa komēdiju “No saldenās pudeles”. Izrāde 2. jūlijā plkst. 19.00 notiks Valmieras estrādē.

Tuvojas Jāņu nakts. Skaņas un smaržas tracina puišu un meitu asinis. Rodas vēlēšanās ļaut jūtām vaļu, lai tās nesaskābst kā vecs vīns un, iemalkojot no saldenās pudeles, saplūst ar reibumu, kas virmo dabā. Tādos jūtu juku laikos, kad kūsā piens un asinis, Ezerlauku mājās nākas meklēt meitai vīru un saimniecībai galvu.
Jaunās joku lugas izrādīšanai “Pannas Teātris” sapulcējis arī brangu aktieru sastāvu: Daiga Gaismiņa kā Ezerlauku saimniece Ieva gribēs izprecināt meitu vai pati vēlreiz precēties. Zane Daudziņa kā Lavīze, saimniecības glābšanas vārdā, būs gatava mīt gredzenus kaut ar kalpa puisi. Madara Melne – Tomsone kā Marija mēģinās savaldzināt Ivaru Kļavinski, Mārtiņa lomas atveidotāju. Rindēnu saimnieks Juris Lisners nevarēs izšķirties starp Daigu Gaismiņu un Madaru Melni-Tomsoni, bet Līga Zeļģe kā Auce kritīs Mārtiņa Poča kā Pičuka apskāvienos. Māris Bezmers – Taukšķis būs izmisīga lēmuma priekšā: zaudēt nevainību vai nomirt puisī, kamēr Krišs Ainārs Ančevskis asinās māku iekvēlināt brīvības alkas visā pagastā.
Luga “No saldenās pudeles” ir visstraujākā un karstasinīgākā Blaumaņa komēdija, jo, kur dziņas briest un rūgst, tur kaislības puto un kāpj prāta toverim pāri. Rūdolfa Blaumaņa domās Latviešu atdzimšanas un brīvības pamats ir ugunīgas jūtas, kas aizslēgtas dus aiz piesardzības, baiļu un stingras audzināšanas durvīm. Bet pāri visam – vīns no saldenās pudeles!
Izrādes veidotāju radošajā sastāvā: režisors Juris Rijnieks, kostīmu māksliniece Una Bērziņa, scenogrāfs Ivars Noviks, dziesmas un mūzika Artūrs Palkevičs, Artūrs Uškāns, Gatis Lazdāns un “Laimas muzykanti”, dziesmu teksti – Jānis Peters.
Biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs. Biļešu cena iepriekšpārdošanā EUR 10,00, izrādes dienā 15,00 EUR.

Lasīt vairākAizvērt
Valmieras estrāde
EUR 10 - 15
Pirkt
18.JūlijsSestdiena
21:00

Koncertu cikls "MŪDA". Daumants Kalniņš un Romāns Vendiņš

18. jūlijā plkst. 21.00 aicinām uz koncertu cikla "MŪDA" trešo koncertu, kas aizritēs dabas stihijas Gaiss zīmē kopā ar dziedātāju Daumantu Kalniņu un taustiņinstrumentālistu Romānu Vendiņu. Koncerts notiks Valmieras diskgolfa parka teritorijā.

Katrs "MŪDA" koncerts ir muzikāls baudījums kultūras gardēžiem, kura laikā izvēlētā zaļā zona pati kļūst par jaunu, vēl neapgūtu skatuvi un vienlaikus - skaistu ainavisko scenogrāfiju. Pasākuma apmeklētāju sagaida gan muzikāls piedzīvojums, gan arī dabas radītu smaržu un sajūtu piepildīts notikums.
Koncertu cikls “MŪDA” – mūzika dabā – aizsākās 30. maijā, kad stihijas Zeme zīmē mežā pie Daliņu pludmales aizritēja pirmais koncerts kopā ar izcilo dziedātāju un komponisti Lindu Leen un ģitāras virtuozu Rihardu Lībieti. Koncertciklā “MŪDA” būs četri koncerti, katrs veltīts kādai no četrām stihijām. Zeme, uguns, gaiss un ūdens – katram no šiem spēkiem ir sava skaņa un klātesamība ikdienas dzīvē.

Nākamais "MŪDA" koncerts aizritēs stihijas Ūdens zīmē 29. augustā. Koncertā piedalīsies ģitārists Mārcis Auziņš un dziedātāja Aija Vītoliņa.

Biļetes: EUR 18. Ar Valmieras kultūras karti EUR 2,- atlaide no biļetes cenas. Atlaide spēkā, pērkot biļetes "Biļešu paradīze" kasēs, uzrādot Valmieras kultūras karti. Pasākuma biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzē” elektroniski www.bilesuparadize.lv un “Biļešu paradīze” kasēs. Biļešu skaits ierobežots. Koncerti notiks, ievērojot pasākumu apmeklētāju drošībai noteikto sanitāro protokolu.
Lasīt vairākAizvērt
Valmiera
EUR 18
Pirkt
24.JūlijsPiektdiena
19:00

Svētku brauciens "Galamērķis: Valmiera 737"

Valmieras dzimšanas dienā, piektdien, 24. jūlijā, no plkst. 19.00 norisināsies svētku brauciens “Galamērķis: Valmiera 737”. Aicinām Valmieras uzņēmumus, iestādes, organizācijas, ģimenes un ikvienu interesentu izrotāt savu automašīnu, velosipēdu vai cita veida pārvietošanās līdzekli, doties paša izvēlētā maršrutā pa Valmieras ielām, braucienu noslēdzot ar goda vārtiem pie Valmieras Kultūras centra. Pie goda vārtiem svētku brauciena dalībnieki tiks iemūžināti fotogrāfijās un filmēti Re:TV raidījumam par Valmieras dzimšanas dienas svētkiem.
Dalība svētku braucienā būs iespēja atraktīvā veidā prezentēt savu uzņēmumu, iestādi vai ģimeni valmieriešiem un pilsētas viesiem. Tiem, kuri plāno piedalīties braucienā, vēlama iepriekšēja pieteikšanās svētku braucienam, līdz 21. jūlijam elektroniski aizpildot pieteikuma anketu: https://forms.gle/5JuX214SmB4bxFoG6 vai sūtot e-pastu: evija.dzvinko@valmiera.lv (e-pastā lūdzam norādīt organizācijas nosaukumu vai dalībnieka vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju, transportlīdzekļu skaitu, kā arī norādīt, kurā laika posmā (no plkst. 19.00 līdz plkst. 21.00) plānojat braukt cauri goda vārtiem pie Valmieras Kultūras centra).


Informācija dalībniekiem:

- Braucienā var piedalīties ar vieglajām pasažieru automašīnām, motocikliem, velosipēdiem vai citiem pārvietošanās līdzekļiem, kuru izmērs nepārsniedz vieglās pasažieru automašīnas izmēru.
- Brauciena dalībnieki apņemas ievērot spēkā esošos ceļu satiksmes noteikumus.
- Aicinām Valmierā dzīvot zaļi un būt atbildīgiem par apkārtējo vidi – izmantot dabai draudzīgu pārvietošanās līdzekļa noformējumu. Ja braucienā tiek izmantoti hēlija baloni, lūdzam padomāt par to nostiprināšanu, lai izvairītos no apkārtējās vides piesārņošanas riska.
- Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un nepiedalīties braucienā, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
Lasīt vairākAizvērt
Laukums pie Valmieras Kultūras centra
EUR 0
25.JūlijsSestdiena
21:00

Grupas "Labvēlīgais tips" koncerts "Es nav redzējis Tevi jau sen"

Es nav redzējis TEVI jau sen!

Grupa LABVĒLĪGAIS TIPS aicina uz koncertiem 25.07 - VALMIERAS estrādē, 1.08 - SALDUS estrādē, 7.08 - IKŠĶILES estrādē, 8.08 - ALŪKSNES estrādē. Tā būs atkalsatikšanās ar draugiem, radiem, kaimiņiem un citiem grupas faniem. Dzīva mūzika, acu skatieni, atļautie pieskārieni dezinficētām rokām, sarunas ar distanci un tomēr visi kopā svinēsim dzīvi, jo ES NAV REDZĒJIS TEVI JAU SEN!
Ievērosim visas matemātiskās formulas, kvadrātsaknes un skaitli Pī.
Koncertā skanēs grupas populārākie un klausītāju iemīļotie hīti “Alumīnija cūka”, “Frāzes”, “Čiekurs egles dēls”, “Naukšēnu disko”, “Pīrādziņ’nāc ārā!”, “Lai”, “Omnibuss” un daudzi citi.
Kā vienmēr uz skatuves: Andris Freidenfelds (balss), Normunds Jakušonoks (balss, taustiņi), Ģirts Lūsis (balss, ģitāra), Kaspars Tīmanis (balss, trombons), Oskars Ozoliņš (trompete, balss), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Pēteris Liepiņš (ģitāra), Haralds Stenclavs (taustiņi) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti).


Biļetes: sākot no 15,00 eiro. Tuvojoties pasākumam, biļešu cena var tikt mainīta.
Uz katru koncertu jāiegādājas atsevišķa ieejas biļete.
Atgādinām, ka katram skatītājam, neatkarīgi no vecuma, jāiegādājas ieejas biļete.
Ieeja koncertā atvērta 1h pirms pasākuma sākuma.

Koncertu skatītāju skaits tiks noteikts, ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus un pasākuma apmeklētāju drošibai izsludinātās sanitārā protokola prasības.

Biļetes - BIĻEŠU PARADĪZES kasēs.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras estrāde
EUR 15
Pirkt