Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
01.MartsSvētdiena
16:00

Franču mūzikas vakars. Jeremie Piazza & Journal Intime koncerts "Playtime"

1.martā plkst. 16.00 aicinām uz franču mūzikas koncertu "Playtime" Valmieras Kultūras centrā! Koncertā piedalīsies Jérémie Piazza (bungas) un pūšaminstrumentu trio "Journal Intime" no Francijas.

Koncertā piedalīsies:

Jérémie Piazza, bungas

Frédéric Gastard, basa saksafons

Matthias Mahler, trombons

Sylvain Bardiau, trompete


Biļetes: EUR 5.

Atlaides:

Valmieras kultūras karte: 15% atlaide
Lietotne "Mana Valmiera": 15% atlaide
Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs sadarbībā ar Francijas Institūtu.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 5
Pirkt
04.MartsTrešdiena
18:00

Gunta Iļķēna fotoizstādes "Atrodi savu kalnu" atklāšana

Valmieras Kultūras centra foajē
EUR 0
06.MartsPiektdiena
19:00

Ance Krauze un Maestro Raimonds Pauls. Koncerts "Sasala jūrīna"

Ance Krauze & Raimonds Pauls / Sasala Jūrīna Dailes nama 2019./2020. sezonas jaunajā koncertprogrammā SASALA JŪRĪNA!
Programmā dzirdēsim Raimonda Paula tautas dziesmu apdares, melodijas no izrādēm “Kabīrijas naktis” un “Marlēna”, kā arī zelta fonda dziesmas no Maestro un Ances Krauzes sadarbības pirmsākumiem.
Koncertā piedalīsies Ance Krauze - balss, Raimonds Pauls - klavieres, Elza Siliņa - vijole, Raimonds Macats - taustiņinstrumenti, Oskars Sproģis - bass, Artis Orubs - sitaminstrumenti.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 18 - 29
Pirkt
07.MartsSestdiena
20:00

Republikas tūre 2020: ansis, Singapūras Satīns, Edavārdi, Prusax

Vieni no aktualākajiem Latvijas hiphop māksliniekiem - ansis, Singapūras Satīns, Edavārdi un Prusax aicina uz lielkoncertu sēriju lielajās Latvijas pilsētās - Republikas Tūre 2020.
2020. gada martā un aprīlī aktuālie Latvijas repa izpildītāji dosies pie saviem klausītājiem uz piecām republikas pilsētām - Valmierā, Ventspilī, Liepājā, Madonā un Jelgavā notiks četri koncerti katra pasākuma ietvaros. Aizvadītājos gados vienas no straumētākajām Latvijas dziesmām un izpildītājiem digitālajās platformās kā “Spotify”, “Youtube” un citās bija ansis - "Zemes Stunda" (piedaloties Kristīne Pāže) un albums “Balzams”, Singapūras Satīns - "Piedzedzini Mann", "Pārāk jauna" un daudzi citi ieraksti, Edavārdi - "Viss Ir Sarežģīti" (piedaloties Kristīne Prauliņa), "Pa Apli" un "Labirints" (kopā ar Very Cool People, ansi un Kristīni Prauliņu) un Prusax - "Pirmais Līgā" un "Repa Spēles Terorists". Pateicoties klausītāju interesei jau otro gadu četri pašmāju repa izpildītāji satiksies vēl plāšākā hiphopa mūzikas turnejā “Rep-publikas” jeb Republikas Tūrē 2020.
ansis, Singapūras Satīns, Edavārdi un Prusax viesosies Valmieras Kultūras Centrā 7. martā, Ventspils TN Jūras Vārti 14. martā, Liepājas Latviešu biedrības namā 20. martā, Madonas Kultūras namā 4. aprīlī un Jelgavas koncertzālē Mītava 25. aprīlī. Koncerta programmā ir gan repa izpildītāju aktuālākās dziesmas, gan populārākie hiti. Biļetes uz koncertiem iegādājamas visās Biļešu Paradīze tirdzniecības vietās Latvijā, digitāli www.bilesuparadize.lv un koncertu norises vietās.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 10 - 18
Pirkt
08.MartsSvētdiena
19:00

Ilona Bagele. Samsons Izjumovs. Krievu romanču vakars.

8. martā plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks koncerts "Ilona Bagele. Samsons Izjumovs. Krievu romances". Šajā koncertprogrammā Ilonas Bageles un Samsona Izjumova izpildījumā skan populāras un klausītāju iemīļotas 19. un 20. gadsimta krievu komponistu romances un dziesmas.

Romances aptver ļoti plašu emociju spektru - no sentimenta līdz pat dramatiskām kaislībām. Tās ļauj gremdēties melanholiskās atmiņās, reizēm uzplēš sen aizmirstas rētas un ļauj tām no jauna izsāpēt, un atkal sadzīt... Romanču melodijas savā būtībā ir ļoti vienkāršas un dziedamas ne tikai uz skatuves, bet arī draugu lokā. Droši vien tamdēļ romanču mūzikas un dzejas valdzinājums allaž rod atbalsi gan klausītājos, gan to atskaņotājos.

Īpašu atmosfēru palīdzēs uzburt komponista Kārļa Lāča un Andreja Puškareva oriģinālās aranžijas un Elitas Bukovskas režija.

Koncertā piedalīsies LNO mūziķu apvienība - Ilze Ozoliņa (klavieres), Svetlana Okuņa (vijole), Inga Sunepa (čells), Inita Āboliņa (akordeons), Mareks Auziņš (kontrabass) un Vladimirs Kudrins (ģitāra).

Biļetes: EUR 8-12.

Atlaides:
Valmieras kultūras karte: EUR 1,-
Lietotne "Mana Valmiera": 10%
Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs sadarbībā ar VSIA "Latvijas Koncerti".
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 8 - 12
Pirkt
13.MartsPiektdiena
19:00

PĀRCELTS! Melo-M un Dināra Rudāne koncertprogrammā "Pieci elementi"

Ievērojot valdības ārkārtas sēdē pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu visā Latvijas teritorijā un rūpējoties par apmeklētāju veselību, Valmieras Kultūras centrs pārceļ 13. martā plānoto Melo-M un Dināras Rudānes koncertu uz 19. septembri plkst.19.00. Iegādātās biļetes ir derīgas uz 19. septembra koncertu. Nauda par biļetēm šobrīd netiek atgriezta.

***
Čellu trio “Melo-M” sadarbībā ar pazīstamo dziedātāju Dināru Rudāni izveidojis jaunu un muzikāli daudzveidīgu koncertprogrammu “Pieci elementi”, piedāvājot dažādu žanru un noskaņu skaņdarbus trīs čellu un solistes izpildījumā.
Koncertprogrammas nosaukums “Pieci elementi” nav nejaušība, jo tajā valda piecas dažādas mūzikas noskaņas – gan akadēmiskā mūzika, gan roks un popmūzika, gan latviešu autoru dziesmas un jūtamas arī atsauces uz tautas jeb pasaules mūziku.
Tāpat koncertos kā pieci elementi uz skatuves darbojas pieci mūziķi – “Melo-M” čellisti Kārlis Auzāns, Miķelis Vīte un Jānis Pauls, soliste Dināra Rudāne un sitaminstrumentālists Miķelis Vīte.
Koncertprogrammas nosaukums nevilšus saistīts arī ar kādu īpašu muzikālu pārsteigumu – solistes un “Melo-M” sadarbībā iestudēts skaņdarbs “Dīvas deja”, kas plašāk pazīstams no filmas “Piektais elements” un izceļas ar īpašu vokālo sarežģītību.
Citu programmas skaņdarbu klāstā ir gan grupas “Queen” dziesma “Who Wants To Live Forever”, gan roka himna “Smoke On The Water”, Enijas Lenoksas savulaik dziedātā “Sweet Dreams”, kā arī Volfganga Amadeja Mocarta Nakts karalienes ārija no operas “Burvju flauta” un daudzi citi skaņdarbi.

Biļetes: EUR 12-18. Ar Valmieras kultūras karti EUR 1,- atlaide; ar lietotni "Mana Valmiera"-10% atlaide.
Pasākumu organizē Valmieras Kultūras centrs.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 12 - 18
Pirkt
14.MartsSestdiena
16:00

PĀRCELTS! Valmieras Mūzikas skolai - 100! Kora klases koncerts "Dziedi, jel!"

Ievērojot valdības ārkārtas sēdē pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu visā Latvijas teritorijā un rūpējoties par apmeklētāju veselību, tiek pārcelts Valmieras Mūzikas skolas kora klases koncerts. Koncerts notiks maijā. Datums tiks precizēts.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
15.MartsSvētdiena
16:00

ATCELTS! Pavasara balle Valmieras pilsētas senioriem ar grupu "Kantoris 04". Koncertprogrammā: vokālais ansamblis "Trīnes"

Ievērojot valdības ārkārtas sēdē pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu visā Latvijas teritorijā un rūpējoties par apmeklētāju veselību, tiek atcelta Pavasara balle Valmieras pilsētas senioriem.

***


Programmā:
Sieviešu vokālā ansambļa "Trīnes" koncerts (vad. Solvita Eliņa)
Balle kopā ar grupu "Kantoris 04".

Pasākums pie galdiņiem un sēdvietās. Aicinām līdzi ņemt groziņu. Ieeja bez maksas, uzrādot ieejas karti un pensionāra apliecību. Ieejas kartes lūdzam izņemt Valmieras Kultūras centra kasē, tālrunis 64207207.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
21.MartsSestdiena
17:00

ATCELTS! VPDK "Pastalnieki" koncerts "Paldies par mīlestību, draugi...!"

Ievērojot valdības ārkārtas sēdē pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu visā Latvijas teritorijā un rūpējoties par apmeklētāju veselību, tiek atcelts VPDK "Pastalnieki" koncerts "Paldies par mīlestību, draugi...!"
Biļešu atgriešana notiek šādi: ja biļetes iegādātas kādā no "Biļešu Paradīze" kasēm, tur arī biļetes ir iespēja atgriezt, pretī saņemot skaidru naudu. Ja biļete iegādāta "Biļešu Paradīze" interneta veikalā, jāsazinās ar “Biļešu Paradīzi”, rakstot uz info@bilesuparadize.lv. Nauda tiks atgriezta pircēja kontā. Plašāka informācija Valmieras Kultūras centra kasē, tālrunis 64207207.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 3 - 4
Pirkt
22.MartsSvētdiena
16:00

PĀRCELTS! Diriģenta Aivara Gaiļa jubilejai veltīts koncerts "Skaņas mirdzums"

Pasākums pārcelts uz 17. septembri!

***
22. martā plkst.16.00 Valmieras Kultūras centrā notiks diriģenta Aivara Gaiļa 60 gadu jubilejas koncerts "Skaņas mirdzums".

Koncertā piedalīsies jubilāra vadītie kori VEF Kultūras pils jauktais koris “Dzīne” un Valmieras Kultūras centra vīru koris “Imanta”. Koncertā piedalīsies arī jauniešu stīgu kamerorķestris “B-Sharp” diriģenta Artūra Gaiļa vadībā.

Koncerta “Skaņas mirdzums” programma veidota no jubilāra Aivara Gaiļa iecienītiem latviešu un ārvalstu komponistu skaņdarbiem, ko komponējuši E. Dārziņš, J. Vītols, E. Melngailis, I. Rupaine, V. Pūce un citi komponisti.

Ieeja bez maksas.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0