Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
15.FebruārisSestdiena
19:00

"Dzelzs vilks". Jura Kaukuļa jubilejas koncerts

15.februārī plkst.19.00 leģendārā latviešu rokgrupa “Dzelzs vilks” aicina uz koncertu Valmieras Kultūras centrā, kas notiks grupas solista un dziesmu autora Jura Kaukuļa pusgadsimta dzimšanas dienas zīmē. Koncertā skanēs sulīgākās dziesmas no dažādiem “Dzelzs vilka” daiļrades posmiem, tāpat arī fanus priecēs populārākās kompozīcijas un pavisam jaunas dziesmas. Koncertā nedzirdētās versijās izskanēs arī Jura Kaukuļa kompozīcijas, tapušas radošās sadarbībās kopā ar dažādiem māksliniekiem.

Juris Kaukulis, kurš 2020. gada februārī svin pusgadsimta dzimšanas dienu, ir latviešu mūziķis, rokgrupas “Dzelzs vilks” vadošais solists un ģitārists, kura balss tembrs, harizmātiskā uzstāšanās maniere un nebeidzamā enerģija ārpus standartiem nav sajaucama ne ar vienu citu - ne velti 90. gados viņš alternatīvajā metālmūzikas skatuvē dēvēts par Panku.
Jura dibinātā grupa “Dzelzs vilks”, kas, gadiem ejot, kļuvusi arī par paša mūziķa alter ego, ir viena no populārākajām Latvijas rokgrupām, kas saņēmusi ievērojamu skaitu apbalvojumu gan par labākajiem roka un folka albumiem, gan dziesmām. Grupu 1991. gadā Juris Kaukulis, tolaik garmatains metālmūzikas fans, dibina dzimtajā Mālpilī kā metālmūzikas apvienību, kas gūst atzinību 90. gadu Latvijas alternatīvās mūzikas scēnā. Šobrīd tolaik izdotajiem albumiem “Mirušās kaijas” un “Palodze” ir Latvijas metālmūzikas kulta ierakstu statuss.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 10 - 18
Pirkt