Pasākumu kalendārs

Lūdzu ievadīt pareizu datumu!
Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
08.FebruārisSestdiena
18:00

Pašdarbnieku svētki "Lecam pa vecam"

8. februārī plkst. 18.00 aicinām uz Pašdarbnieku svētkiem "Lecam pa vecam" Valmieras Kultūras centrā!

Svētku koncertā piedalīsies visi Valmieras Kultūras centra mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu dalībnieki.

Biļetes: EUR 4-5.
Atlaides:
Valmieras kultūras karte: 15% atlaide
Lietotne "Mana Valmiera": 15% atlaide
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 4 - 5
Pirkt
12.FebruārisTrešdiena
19:00

Brieduma komēdija stand-up stilā “Sieviete kā konfekte”

Pannas Teātris piedāvā skatītājiem jaunu izrādi – brieduma komēdiju autores Aivas Birbeles stilā “Sieviete kā konfekte”. Jaunā komēdija ir likumsakarīgs turpinājums izrādei “Tāda es esmu”, kas kopā ar aktrisi Zani Daudziņu un režisoru Juri Rijnieku dzīvo uz Latvijas skatuvēm jau 10 gadus un apstiprina to, ko par sevi jāsaka katrai Latvijas sievietei: tāda es esmu – sieviete kā konfekte!
Ko darīt, ja cienījamā vecumā esat nonākusi ne visai cienīgā situācijā? Ko darīt, ja gribas šokolādi, bet viss, ko dzīve piedāvā, ir izlauzt zobus pret ledenēm? Pannas Teātra jaunā izrāde “Sieviete kā konfekte” ir stāsts par sievieti, kura prot izgludināt saburzīto konfekšu papīrīti un padarīt sevi par gardumu, kuram nekad nebeidzas derīguma termiņš.
Tas bija ne tik sen, kad mūsu padomju sievietes, lai kur vadītu savas darba gaitas – skolās, slimnīcās vai aiz veikalu letēm –, savos 55 gados bija pelnījušas apsiet lakatiņus un apsēsties ar Daiļradē ražotajām segām pārklātajos klubkrēslos, lai adītu zeķes un dotu viedus padomus jaunajiem, kuriem vēl tik daudz dzīvē jāpaveic.
Šodien sievietei 58 gadu vecumā saņemts maģistra diploms biznesa vadībā. Bērni viņai sagādājuši jauno MacBook Pro, lai viņai ērtāk veikt nepieciešamos darbus kafejnīcas vadībā. Nav laika apstāties, saka mūsdienu sieviete un iekāpj savā BMW markas automašīnā, aiztraucot pilsētas rosīgajās ielās, lai palielinātu apgrozījumu un sasniegtu uzstādītos augstos mērķus.
Tikai 50 gadi šķir šos notikumus. Tas ir daudz vai maz? Esam šķērsojuši gadsimtu robežas, nosvinējuši valsts simtgadi, un daudzas sievietes, kārtējo dzīves desmitgadi nosvinot, atskatās uz noieto ceļu un jautā: kas tālāk?
Kas tālāk, ja tev ir 30, 40, 50 un vairāk? Vai ir kas tālāk? Ir!
Visi esam redzējuši apsveikuma kartītes, kur pie puķēm blakus tie cipari – 30, 40, 50 un vairāk. Mēs vēl nezinām, kā ir saņemt kartīti ar savu vārdu un 100, bet mēs varam pastāstīt par sievieti, kura nesen saņēmusi kartīti ar 50.
Sieviete joprojām ir labākais, kas Latvijā ir! To izrādē atgādinās aktrise Zane Daudziņa, režisors Juris Rijnieks, dramaturģe Aiva Birbele, scenogrāfs Ivars Noviks, kostīmu māksliniece Una Bērziņa un izrāžu apvienības „Panna” komanda.
Izrāde divās daļās ar starpbrīdi. Izrāde nav paredzēta bērnu auditorijai.
Joprojām uz Latvijas kultūras centru skatuvēm skatāmas Aivas Birbeles un Pannas Teātra kopdarbi "Tāda es esmu" un "Mačo", kā arī Artūra Dīča luga "Viņi melo labāk jeb randiņš ar 50 gramiem balzāma"
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 10 - 15
Pirkt
14.FebruārisPiektdiena
18:00

Valmieras Kultūras centra mūsdienu deju grupai "Baltā"-5! Koncerts "Stāsti dejā!"

Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
15.FebruārisSestdiena
19:00

"Dzelzs vilks". Jura Kaukuļa jubilejas koncerts

15.februārī plkst.19.00 leģendārā latviešu rokgrupa “Dzelzs vilks” aicina uz koncertu Valmieras Kultūras centrā, kas notiks grupas solista un dziesmu autora Jura Kaukuļa pusgadsimta dzimšanas dienas zīmē. Koncertā skanēs sulīgākās dziesmas no dažādiem “Dzelzs vilka” daiļrades posmiem, tāpat arī fanus priecēs populārākās kompozīcijas un pavisam jaunas dziesmas. Koncertā nedzirdētās versijās izskanēs arī Jura Kaukuļa kompozīcijas, tapušas radošās sadarbībās kopā ar dažādiem māksliniekiem.

Juris Kaukulis, kurš 2020. gada februārī svin pusgadsimta dzimšanas dienu, ir latviešu mūziķis, rokgrupas “Dzelzs vilks” vadošais solists un ģitārists, kura balss tembrs, harizmātiskā uzstāšanās maniere un nebeidzamā enerģija ārpus standartiem nav sajaucama ne ar vienu citu - ne velti 90. gados viņš alternatīvajā metālmūzikas skatuvē dēvēts par Panku.
Jura dibinātā grupa “Dzelzs vilks”, kas, gadiem ejot, kļuvusi arī par paša mūziķa alter ego, ir viena no populārākajām Latvijas rokgrupām, kas saņēmusi ievērojamu skaitu apbalvojumu gan par labākajiem roka un folka albumiem, gan dziesmām. Grupu 1991. gadā Juris Kaukulis, tolaik garmatains metālmūzikas fans, dibina dzimtajā Mālpilī kā metālmūzikas apvienību, kas gūst atzinību 90. gadu Latvijas alternatīvās mūzikas scēnā. Šobrīd tolaik izdotajiem albumiem “Mirušās kaijas” un “Palodze” ir Latvijas metālmūzikas kulta ierakstu statuss.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 10 - 18
Pirkt
18.FebruārisOtrdiena
12:00

Vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāls-konkurss "No baroka līdz rokam"

Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
20.FebruārisCeturdiena
18:00

Deju koncerts "Es dejoju, gavilēju!"

20. februārī plkst. 18.00
Valmieras Kultūras centrā

deju koncerts "Es dejoju, gavilēju!"

ceļā uz XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem


Piedalās:
* TDK "Randiņš" (Cēsis)
* TDK "Saktiņa" (Limbaži)
* TDK "Veiksme" un "Veiksme" studija (Lizuma pag.)
* TDK "Capatiņas" un "Jampadracis" (Rūjiena)
* TDK "Sienāzītis" un "Pārgaujas delveri" (Valmiera)
* TDA "Gauja" studija (Valmiera)

Ieeja bez maksas.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
21.FebruārisPiektdiena
20:00

Grupas "Sudden Lights" koncerts "Vislabāk ir tur, kur manis nav"

Grupa “Sudden Lights” izdevusi otro studijas albumu “Vislabāk ir tur, kur manis nav” un aicina uz tūres koncertiem, kuros skanēs skaņdarbi ne tikai no jaunā albuma, bet arī pirmā studijas albuma “Priekšpilsētas”.
“Vislabāk ir tur, kur manis nav” albumā grupa turpina debijas ierakstā “Priekšpilsētas” iesākto, izkopjot savu skanējumu un rokrakstu, jaunā muzikālā kvalitātē, eksperimentējot ar dziesmu formām un noskaņu daudzveidību. Tas sarakstīts grupas radošajās nometnēs 2018. gada vasarā un ierakstīts vairākās ierakstu sesijās 2019. gada pavasarī TSP Music studijā kopā ar producentu Jāni Aišpuru.
Grupas solists Andrejs Reinis Zitmanis stāsta: ““Vislabāk ir tur, kur manis nav” - tā ir sajūta, kas cilvēku nekad nepamet, sajūta, ka dzīve notiek kaut kur citur. Albums ir aicinājums atmest lieko, izbēgt no pilsētas trokšņiem un dzīvot sev un savam priekam.”
2020. gada februārī sāksies koncertūre “Vislabāk ir tur, kur manis nav” pa Latviju, iezīmējot kartē pilsētas, kurās ir meklējamas mūziķu senču saknes. Tūre noslēgsies ar lielkoncertu Rīgā “Hanzas peronā”, kur gaidāmi dažādi muzikāli pārsteigumi.

21.02. Valmieras Kultūras centrs
28.02. Liepājas kultūras nams "Wiktorija"
07.03. Alūksnes Kultūras centrs
20.03. "Hanzas perons"
Kopš pirmā grupas albuma “Priekšpilsētas” iznākšanas ir pagājuši divi nozīmīgi gadi grupas attīstībā, kas atstājuši vēsturiskus nospiedumus Latvijas mūzikā. Grupa koncertējusi dažādās Latvijas vietās, kā arī 2018. gada februārī grupas dziesma “Just Fine” ieguva otro vietu televīzijas šovā “LTV Supernova” un kļuva par mēneša straumētāko dziesmu Latvijā. 2018. gada vasarā Sudden Lights uzstājās tūkstošu klausītāju priekšā, iesildot grupu “Prāta Vētra” viņu koncertturnejā “Skārda bungu tūre”.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 11
Pirkt
22.FebruārisSestdiena
17:00

JDK "SADANCIS" KONCERTS "BŪT. SAJUST. IZDEJOT"

"No zelta lāsēm saules krāšu,
ar sauli pilnas kabatas vākšu,
lai pietiek gaismas visam ceļam,
lai saule līdzi visur, kur ejam." / V.Belševica /

Burtnieku novada jauniešu deju kolektīvs "Sadancis" aicina smelties gaišumu un dzīves prieku tautas deju koncertā "Būt. Sajust. Izdejot". Koncerts norisināsies 22. februārī plkst. 17:00 Valmieras Kultūras centrā, kur skatītājus gaida emocijām bagāti skatieni, starojoši dejotāju smaidi un enerģijas bagāti deju soļi, piepildot skatuvi gan ar klasiskām zelta fonda dejām, gan pavisam svaigām un jau ļoti iemīļotām jaunradēm. Koncertu veidos A grupas jauniešu deju kolektīvi un ansambļi, kas apliecinājuši savu nerimstošo mīlestību pret deju un vairākkārt pierādījuši sevi deju saimes vidū - TDA "Lielupe", TDA "Ačkups", JDK "Vizbulīte", TDK "Zalktis" un JDK "Sadancis".

Gaidīsim gan pastāvīgos deju koncertu mīļotājus, gan arī tos, kuri vēlas apstāties no ikdienas skrējiena, aizmirstot par visiem niekiem un problēmām - koncertā varēsi rast mirkli atelpas un saņemt gaisā virmojošo pozitīvās uzlādes devu. Tiekamies!
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 4 - 5
Pirkt
26.FebruārisTrešdiena
10:00

Liepājas Leļļu teātra izrāde "Rūķīši un Mežavecis"

26. februārī plkst. 10.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Liepājas Leļļu teātra izrāde bērniem "Rūķīši un Mežavecis".

Kāda neparasta meža malā, kādā parastā lauku sētā dzīvo kaķēns Minka. Ne jau viens. Ar saviem draugiem – prātīgo suni Duksi un neprātīgo pīļtēviņu Ansi. Minkam teikts – "Mežā ieeja stingri aizliegta!" Tur notiekot noslēpumainas lietas, ko labāk nezināt! Dzirdamas dīvainas balsis un esot redzēti mazi mazītiņi vīriņi ar garām bārdām… Bet, jo lielāks noslēpums, jo lielāka vēlēšanās to atklāt. Atklāsim kopā?
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 3
Pirkt
29.FebruārisSestdiena
15:00

Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrāde "Vienreiz jau var" ar bufetes elementiem

Vienreizējs BSG (Baibas Sipenieces - Gavares) iznācies stāvizrādes formā ar bufetes elementiem "VIENREIZ JAU VAR"

“2020.gada 21.februārī svinēšu savus 50. Šis cipars man šausmīgs likās līdz tam brīdim, kamēr nesāku apmeklēt jubilejas ballītes nu gluži normāliem cilvēkiem, proti, brālim, māsai, vīram, draugiem. Tomēr tādas tremolo bungas iekšā jūtu gan! Tie ir tie mani gadi, kuri “tiem trakajiem zirgiem skrien līdz, un aizmirst, vai vakars vai rīts”. Lai novadētos, citu mudināta, pašas intuīcijas vadīta, nolēmu nostāstīt tos stāstus nost, jo liktenis man bijis ļoti vēlīgs, ļaudams satikt tik daudzus trakoti interesantus cilvēkus, saka Baiba.
“Šajā savā pirmajā stāvizrādē es gribu dalīties ar saviem notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar mani ir notikuši - kāzas, bēres, apkūlības, - ar visu, kas sakrājies. Turklāt tie no manis nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss “nāks ārā", " saka Baiba.
Gaidu un ceru, ka pavadītais laiks manā sabiedrībā nebūs sabeigts; tas būs tāds sākums foršam vakaram, jo kad tas beigsies, nakts būs vēl jauna! Uz drīzu tikšanos!”

Darbosies bufete. Vairāk informācijas: 29131458
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 15 - 25
Pirkt
29.FebruārisSestdiena
19:00

Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrāde "Vienreiz jau var" ar bufetes elementiem

Vienreizējs BSG (Baibas Sipenieces - Gavares) iznācies stāvizrādes formā ar bufetes elementiem "VIENREIZ JAU VAR"

“2020.gada 21.februārī svinēšu savus 50. Šis cipars man šausmīgs likās līdz tam brīdim, kamēr nesāku apmeklēt jubilejas ballītes nu gluži normāliem cilvēkiem, proti, brālim, māsai, vīram, draugiem. Tomēr tādas tremolo bungas iekšā jūtu gan! Tie ir tie mani gadi, kuri “tiem trakajiem zirgiem skrien līdz, un aizmirst, vai vakars vai rīts”. Lai novadētos, citu mudināta, pašas intuīcijas vadīta, nolēmu nostāstīt tos stāstus nost, jo liktenis man bijis ļoti vēlīgs, ļaudams satikt tik daudzus trakoti interesantus cilvēkus, saka Baiba.
“Šajā savā pirmajā stāvizrādē es gribu dalīties ar saviem notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar mani ir notikuši - kāzas, bēres, apkūlības, - ar visu, kas sakrājies. Turklāt tie no manis nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss “nāks ārā", " saka Baiba.
Gaidu un ceru, ka pavadītais laiks manā sabiedrībā nebūs sabeigts; tas būs tāds sākums foršam vakaram, jo kad tas beigsies, nakts būs vēl jauna! Uz drīzu tikšanos!”

Darbosies bufete. Vairāk informācijas: 29131458
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 15 - 25
Pirkt