Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
01.JanvārisTrešdiena
00:30

Jaungada balle ar grupu "COCO ORCHESTRA"

1.janvārī no plkst.00.30 Valmieras Kultūras centrā notiks Jaungada balle kopā ar grupu "COCO ORCHESTRA".
"COCO ORCHESTRA" ir muzikāli izglītotu un pieredzējušu mūziķu apvienība, kas kopš 2007.gada ir krājuši pieredzi privātu un korporatīvu pasākumu dzīvās mūzikas nodrošināšanā. Grupas pielāgošanās spējas raksturo pieredze - sākot ar akustisku, instrumentālu duetu fona mūzikai un beidzot ar iestudētu cabaret uzvedumu Latvijas Nacionālajā operā, piedaloties pūšaminstrumentu grupai un dejotājiem.
Kārlis Būmeisters, pazīstams arī kā Kaža, kā mūziķis un televīzijas radījumu vadītājs Latvijas klausītāju sirdīs ir iemantojis īpašu vietu. Savā mūziķa karjerā pazīstams ar ilggadējo dalību grupās "Dzeguzīte" un "Putnu Balle". Veiksmīgi darbojies savā solo projektā Kaža, kā arī kopā ar Valteru Frīdenbergu, pārstāvot Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā, finālā izcīnījis godpilno 5.vietu. "COCO ORCHESTRA" sastāvā Kārlis izpilda pašmāju un ārzemju roka un popa hitus.
Ieejas maksa: EUR 5,-. Biļetes var iegādāties „Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 5
Pirkt
20.JanvārisPirmdiena
14:00

Raimonds Pauls un Zigfrīds Muktupāvels. Svētku koncerts.

Gada nogalē - Adventa un Ziemassvētku laikā Mūzikas namā DAILE izskanēs koncertprogramma “Raimonds Pauls un Zigfrīds Muktupāvels Ziemassvētkos”.
Zigfrīds Muktupāvels Ziemassvētku koncertprogrammā ir vienīgais solists, kur kopā ar Maestro Raimondu Paulu, pavadošām trim vokālistēm un instrumentālo grupu izpildīs Raimonda Paula klausītāju iemīļotās melodijas.
Dziesmām ar Alfrēda Krūkļa, Jāņa Petera, Pētera Brūvera, Jāņa Poruka, Māras Zālītes, Ziedoņa Purva u.c. latviešu dzejnieku vārdiem ir radīti ziemasvētku noskaņām niansēti aranžējumi instrumentālajai grupai - Raimonds Macats - taustiņinstrumenti un mutes harmonijas, Oskars Sproģis - basa ģitāra, Artis Orubs - sitamie instrumenti, vibrafons un Maestro Raimonds Pauls - klavieres.
Tā kā Ziemassvētki ir gaidīts atkal tikšanās laiks, kad rūpējamies par tuvāko labām sajūtām un noskaņām, Mūzikas nama DAILE koncertprogramma “Zigfrīds Muktupāvels. Raimonds Pauls. Ziemassvētku koncerts.” klausītājiem sola neaizmirstamus, siltus un sirsnīgus brīžus izcilo mūziķu sniegumā.
Māksliniece: Kristīne Jurjāne
Informācija: Mūzikas nams Daile, anda@dailesnams.lv
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 18 - 30
Pirkt