Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
06.DecembrisPiektdiena
17:30

Ziemassvētku egles iedegšanas svētki

Arī šogad decembra pirmajā piektdienā, 6. decembrī, plkst. 17.30 kā mazi, tā lieli valmierieši, kā arī pilsētas viesi aicināti sanākt kopā ikgadējos Ziemassvētku egles iedegšanas svētkos Valmieras centrā.

Kad gaiss sāk lēnām smaržot pēc piparkūkām un cilvēkus pārņem Ziemassvētku gaidīšanas un gatavošanās drudzis, Ziemassvētku vecītis aicinās šo trauksmi mazināt, visiem kopā uzdejojot. Pirms egles iedegšanas pie Valmieras Kultūras centra ikviens būs mīļi gaidīts piedalīties „Ziemassvētku vecīša deju skolā”, kur vecīša un viņa palīgu‑rūķu pavadībā varēs aizmirst ikdienas likstas vai rūpes un ļauties gaišajam svētku laikam. Dejas kuplinās arī muzikālie priekšnesumi, kas izskanēs pasākuma laikā. Vecumam un dejošanas prasmēm nav ierobežojumu - galvenais, lai ir vēlme gūt prieku.
Pasākuma laikā būs iespēja sasildīties ar Valmieras tehnikuma sarūpētu siltu tēju un piparkūkām, kā arī ar kopīgām sarunām, gaidot mirdzošās dāvanas iedegšanu.
Lasīt vairākAizvērt
Laukums pie Valmieras Kultūras centra
EUR 0
06.DecembrisPiektdiena
19:00

NBS Štāba orķestra klarnešu kvarteta “Quattro Differente” un Lietuvas Bruņoto spēku orķestra klarnešu kvarteta jubilejas koncerts

Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0