Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
13.OktobrisSvētdiena
11:00

"Mazo zinātniķu konference"

Dr. Haštags ir amizants zinātnieks, kas ne tikai rāda eksperimentus, bet arī bērniem māca, cik ļoti svarīga ir mīlestība, ticība brīnumiem un saviem spēkiem. Dr. Haštags ir izstrādājis eksperimentu šovu, kurā demonstrēs savus jaunākos izgudrojumus. Dr. Haštagam nesagādā grūtības kādu piesaldēt, kādu piededzināt, uzmeistarot smieklu kukurūzas zupu, kuru apēdot jebkurš sāks smieties. Tikpat veiksmīgi Dr. Haštags māk uztaisīt īstu raķeti, kas visas labās domas nosūtīs VISUMĀ, lai tās ātrāk piepildītos.

To, un daudz ko citu Dr. Haštags demonstrēs visiem, kas apmeklēs viņa konferenci.

P.S. Būs arī āķīģi uzdevumi, un jautras spēles.

Tiekamies Valmierā.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Kultūras centra kamerzāle
EUR 4.5
Pirkt
13.OktobrisSvētdiena
17:00

Stāvizrāde "Rūgtais pārītis"

"Mana pārliecība ir, ja mēs esam kopā ar cilvēku, ko mīlam, mūsu attiecības būs skaistas, ieskaitot arī kašķus, bez kuriem neiztikt. Savukārt, ja mēs esam kopā ar cilvēku dēļ pieraduma, tad mēs dzīvojam komēdijā, paši to nesaprasdami. Tā vai citādi, man ir dots dabas talants redzēt sevi un citus no malas, un ne tikai redzēt, bet saskatīt mūsu rīcībās ironiju, kas ļauj pasmieties par sevi, un ieraudzīt, cik patiesībā mēs visi esam līdzīgi. Kā teica diženais Čaplins: "Diena bez smiekliem, ir nodzīvota velti." Paldies un tiekamies."

Šis būs 7. gads, kopš pasākumu vadītājs Rihards Čerkovskis kāpj uz skatuves, lai smīdinātu ar saviem stāstiem sanākušos klausītājus.

Tie, kas jau ir bijuši Riharda pasākumos, zin, ka viņa stāsti lielākoties ir paša izdzīvoti, balstīti uz ironiju un dažādo sieviešu un vīriešu pasaules redzējumu.

Jau kādu laiku Rihards ir attiecību cilvēks, tāpēc jaunajā sezonā jokosies par pārīšiem, attiecību ikdienu, par likstām, un atšķirībām.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Kultūras centra kamerzāle
EUR 5
Pirkt