Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
04.OktobrisPiektdiena
19:00

Igors Hristenko, Natālija Korosteļova, Jurijs Hvostovs humora programmā “Jautrais parodiju maratons”

Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 12 - 20
Pirkt
05.OktobrisSestdiena
18:00

Prāta Spēles Latvijas Kauss. I grupas pusfināls

Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
06.OktobrisSvētdiena
12:00

Koncertuzvedums bērniem "SĒŅU SIMFONIJA"

6. oktobrī plkst.12.00 Valmieras Kultūras centrā notiks koncertuzvedums bērniem "Sēņu simfonija".

Bagātais Rudentiņš mežus dāsni piepildījis ar ogām, riekstiem un sēnēm. Bet sēnēm, izrādās, ir savi stiķīši un niķīši. Čigānene gatava katram pazīlēt. Mušmire lielās ar savu skaistumu un ir noskaņota visai kareivīgi pret Apšu kundziņu. Gailenīte velti pūlas visus samierināt. Bet tad nāk Pūpēdis un aicina sēnes pievērsties sēņu simfonijas sacerēšanai, kas izvēršas par lielisku notikumu. Humora pilnais stāstiņš mazajiem klausītājiem ļauj iepazīt skaņdarbus no pasaules mūzikas klasikas "zelta fonda" - Čakovska "Mazo gulbīšu deju", Hačaturjana "Zobenu deju", Brāmsa "Ungāru dejas", kā arī tā saucamā vieglā žanra skaņdarbus neparastā skanējumā, kuru veido uzveduma galveno varoņu mūzikas instrumenti - saksofons, flauta, trompete, trombons, tuba un sitaminstrumenti. Koncertu kuplinās arī Rīgas Doma kora skolas audzēkņu skanīgās balsis, iejūtoties sēņotāju lomās.

Koncertprogrammā piedalīsies:

Rudentiņš - Eduards Lācis, saksofons

Gailenīte - Egija Sproģe-Orehova

Mušmire - Gatis Gorkuša, trompete

Čigānene - Raitis Viļumovs, sitaminstrumenti

Apšu kundziņš - Kārlis Krapauskis, trombons

Pūpēdis - Kaspars Orehovs, tuba

Sēņotāji - RDKS audzēkņi

Karina Bērziņa, stāstnieceProgrammā: Antonīns Dvoržāks, Johanness Brāmss, Pēteris Čaikovskis, Arams Hačaturjans, Uldis Stabulnieks u.c.

Koncerta auditorija - bērni no 3 gadu vecuma, ģimenes un jaunāko klašu skolēni. Biļeti jāiegādājas katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma!
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 4 - 8
Pirkt
12.OktobrisSestdiena
18:00

Jauktā kora "Valmiera" 45 gadu jubilejas koncerts Sv.Sīmaņa baznīcā

Valmieras Sv. Sīmaņa baznīca
EUR 0
12.OktobrisSestdiena
19:00

Grupas "OPUS PRO" labāko dziesmu koncerts

12.oktobrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks grupas "OPUS PRO" labāko dziesmu koncerts.

Pagājušā, 20.gadsimta, astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados OPUS PRO, neapšaubāmi, bija viena no populārākajām latviešu grupām. Savas pastāvēšanas laikā OPUS PRO ierakstījusi piecus studijas albumus: „Dzimene” (1996), „Es eju tevi zagt” (2000), „Labākās dziesmas” (2002), „Tu un es” (kopā ar Alex meitu – dziedātāju Aiju Andrejevu; 2006), kā arī „Stāsts Nr.13”(2014). Šis albums 2014.gadā saņēma „zelta” statusu.

Biļetes: EUR 10-18

Ar Valmieras kultūras karti EUR 1,- atlaide. Lietotnes "Mana Valmiera" lietotājiem, kuri savu dzīvesvietu deklarējuši Valmieras pilsētā, 10% atlaide no biļetes cenas.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 10 - 18
Pirkt
13.OktobrisSvētdiena
11:00

"Mazo zinātniķu konference"

Dr. Haštags ir amizants zinātnieks, kas ne tikai rāda eksperimentus, bet arī bērniem māca, cik ļoti svarīga ir mīlestība, ticība brīnumiem un saviem spēkiem. Dr. Haštags ir izstrādājis eksperimentu šovu, kurā demonstrēs savus jaunākos izgudrojumus. Dr. Haštagam nesagādā grūtības kādu piesaldēt, kādu piededzināt, uzmeistarot smieklu kukurūzas zupu, kuru apēdot jebkurš sāks smieties. Tikpat veiksmīgi Dr. Haštags māk uztaisīt īstu raķeti, kas visas labās domas nosūtīs VISUMĀ, lai tās ātrāk piepildītos.

To, un daudz ko citu Dr. Haštags demonstrēs visiem, kas apmeklēs viņa konferenci.

P.S. Būs arī āķīģi uzdevumi, un jautras spēles.

Tiekamies Valmierā.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Kultūras centra kamerzāle
EUR 4.5
Pirkt
13.OktobrisSvētdiena
17:00

Stāvizrāde "Rūgtais pārītis"

"Mana pārliecība ir, ja mēs esam kopā ar cilvēku, ko mīlam, mūsu attiecības būs skaistas, ieskaitot arī kašķus, bez kuriem neiztikt. Savukārt, ja mēs esam kopā ar cilvēku dēļ pieraduma, tad mēs dzīvojam komēdijā, paši to nesaprasdami. Tā vai citādi, man ir dots dabas talants redzēt sevi un citus no malas, un ne tikai redzēt, bet saskatīt mūsu rīcībās ironiju, kas ļauj pasmieties par sevi, un ieraudzīt, cik patiesībā mēs visi esam līdzīgi. Kā teica diženais Čaplins: "Diena bez smiekliem, ir nodzīvota velti." Paldies un tiekamies."

Šis būs 7. gads, kopš pasākumu vadītājs Rihards Čerkovskis kāpj uz skatuves, lai smīdinātu ar saviem stāstiem sanākušos klausītājus.

Tie, kas jau ir bijuši Riharda pasākumos, zin, ka viņa stāsti lielākoties ir paša izdzīvoti, balstīti uz ironiju un dažādo sieviešu un vīriešu pasaules redzējumu.

Jau kādu laiku Rihards ir attiecību cilvēks, tāpēc jaunajā sezonā jokosies par pārīšiem, attiecību ikdienu, par likstām, un atšķirībām.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Kultūras centra kamerzāle
EUR 5
Pirkt
15.OktobrisOtrdiena
10:30

Latvijas Leļļu teātra izrāde "Mazā raganiņa"

Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 4
Pirkt
19.OktobrisSestdiena
17:00

Tautas deju kolektīvu sadancošanās koncerts "Mēs-3, Jūs-3"

Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 3 - 4
Pirkt
26.OktobrisSestdiena
19:00

Grupas "Labvēlīgais tips" koncerts

Šoruden LABVĒLĪGAIS TIPS pēc divu gadu pārtraukuma būs redzams un dzirdams visā Latvijā koncertsērijā = I A =. “Daudziem, protams, rodas jautājums: ”Kāpēc tāds nosaukums?” Varētu atbildēt ar frāzi no padomju kino klasikas: “Lai neviens nenojaustu.”

Kā atklāj grupas pārstāvji, tas būs satriecošs koncerts divos cēlienos, un paredzēts šāds vakara plāns: pirmajā daļā tiks piedāvāts “sit-down” šovs jeb sēdizrāde – “Labvēlīgā Tipa” dziesmas neierastā un jaunā skanējumā, tad 20 minūtes bufetes priekiem; koncerta otrajā daļā – “Hands-up jeb rokas augšā” – ballīte tiem, kas atgriezušies no bufetes pauzes. Protams, būs ari pirmatskaņojumi, “TIPA” klasika un kolosāla publika.

Grupa tūrē dosies savā tradicionālajā sastāvā: Andris Freidenfelds (balss), Normunds Jakušonoks (balss, taustiņi), Ģirts Lūsis (balss, ģitāra), Kaspars Tīmanis (balss, trombons), Oskars Ozoliņš (trompete, balss), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Pēteris Liepiņš (ģitāra), Haralds Stenclavs (taustiņi) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti).
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 15 - 25
Pirkt
29.OktobrisOtrdiena
18:00

Koncerts "Valsts robežsardzei-100". Piedalās: Valsts robežsardzes koris, NBS orķestris

Latvijas Valsts robežsardzei šis ir ļoti zīmīgs gads – tiek svinēta robežsardzes simtgade. Tam par godu visa gada garumā notiek virkne daudzveidīgu pasākumu. Viens no skanīgākajiem pasākumiem šī gada oktobrī ir Valsts robežsardzes kora koncerti vairākās Latvijas pilsētās. Ventspilī un Liepājā Valsts robežsardzes koris koncertēs ar Jūras spēku orķestri, savukārt Valmierā un Daugavpilī - ar Nacionālo bruņoto spēku orķestri. Koncerts Valmieras Kultūras centrā notiks 29.oktobrī plkst.18.00.
Koncerta programmā ir iekļautas latviešu komponistu dziesmas par Latviju, dzimtenes mīlestību un patriotiskām vērtībām. Kopā ar kori un orķestri uzstāsies brāļi Puncuļi un citi solisti.
Aicinam uz koncertu esošos un bijušos robežsargus, viņu ģimenes un ikvienu, kurš dziļi sirdī glabā mīlestību uz savu Tēvzemi. Ieeja bez maksas.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0