Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
08.AugustsCeturdiena
19:00

Latviešu mūziklu un rokoperu skaistākās dziesmas koncertprogrammā "Mīlestība"

Skaistākās latviešu mūziklu un rokoperu melodijas koncertā "Mīlestība"
2019. gada vasarā Latvijas brīvdabas estrādēs izskanēs koncerts „Mīlestība”, kura programmā iekļauti skaistākie fragmenti no latviešu komponistu mūzikliem, rokoperām un muzikālajām izrādēm. Koncertā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra aktieri Marija Bērziņa, Zane Dombrovska, Madara Botmane, Mārcis Maņjakovs, Ainārs Ančevskis, Raimonds Celms kā arī Egils Melbārdis.

Koncertā skanēs fragmenti no Raimonda Paula mūzikliem „Meža gulbji”, „Māsa Kerija” un izrādēm „Īsa pamācība mīlēšanā”, „Leģenda par Zaļo Jumpravu”, „Leo. Pēdējā bohēma”, Jāņa Lūsēna rokoperām „Indriķa hronika” un „Sfinksa”, Valda Zilvera un Jura Hirša muzikālās izrādes „Bāskervilu leģenda”, Zigmara Liepiņa muzikālās drāmas „Adata” un mūzikla „Vadonis”, Imanta Kalniņa mūzikas izrādei „Lilioms”, Ulda Marhileviča traģikomiskās dziesmu spēles „Tobāgo!”, kā arī Mārtiņa Brauna izrādes „Mauglis” u.c.

Latvijas Nacionālā teātra aktrise un dziedātāja Zane Dombrovska pauž: „Var dziedāt notis, var dziedāt vārdus, un tomēr vairāk par visu gribas dziedāt stāstu. Tieši tāpēc ir īpašs prieks piedalīties šajā „Mīlestībā”, kas nozīmē vairāk nekā tikai šo vārdu,” bet viņas kolēģe Madara Botmane piebilst: „Manuprāt, dziesma ir stāsts. Stāsts, kuru stāsta komponists, vārdu autors... Ir skaisti un vērtīgi stāstīt stāstu, kas tuvs mums pašiem un pilnībā izprotams tikai un vienīgi mums, jo stāsts tiek stāstīts par mums. Mums – cilvēkiem un līdzcilvēkiem…”

Par pavadījumu un aranžijām gādās speciālais mūziklu orķestris Raimonda Macata (taustiņi) vadībā: Mārcis Auziņš (ģitāra), Norberts Skraucis (basģitāra) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti). Koncerta vadības groži uzticēti Egilam Melbārdim.
Pirms pasākuma un starpbrīdī darbosies bārs, būs pieejams alus, atspirdzinoši dzērieni, vasarīgi kokteiļi un uzkodas.
Vairāk informācijas: +371 29131458
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras estrāde
EUR 10 - 18
Pirkt
09.AugustsPiektdiena
20:00

THE REAL GROUP koncerts

Latvian Voices a cappella festivāla īpašie viesi - THE REAL GROUP.

The Real Group ir viena no pasaules vadošajām a cappella grupām, kas dibināta 1984.

Izmantojot balsi kā vienīgo instrumentu, grupa ir radījusi savu unikālu a cappella mūzikas stilu, kas mijas ar džezu, popmūziku un Ziemeļvalstu kora mūziku.

9.augustā Valmierā mūs sagaida aizraujošs a cappella piedzīvojums.

Latvian Voices a cappella festivāla ietvaros, kas notiks Valmierā no 7.-10.augustam, The Real Group sniegs arī meistarklases vokālajiem ansambļiem un grupām. Festivālu atbalsta Valmieras pilsēta un Valsts Kultūrkapitāla fonds.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 10 - 20
Pirkt
15.AugustsCeturdiena
19:00

Improvizācijas teātra vakars ar improvizatoru apvienību "ĀrprāTS"

15.augustā plkst.19.00 aicinām uz improvizācijas teātra vakaru ar improvizatoru apvienību "ĀrprāTS" Valmieras sākumskolas amfiteātrī. Ieeja bez maksas.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras sākumskolas amfiteātris
EUR 0
22.AugustsCeturdiena
19:00

Bērzaines amatierteātra izrāde "Vai Tobijam patiks"

22.augustā plkst.19.00 Valmieras sākumskolas amfiteātrī notiks Bērzaines pagasta amatierteātra izrāde "Vai Tobijam patiks" (rež. Andris Liepiņš)
Ieeja bez maksas.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras sākumskolas amfiteātris
EUR 0