Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
01.MartsPiektdiena
19:00

Mūzikas un dejas izrāde "Māsa Kerija"

2019.gadā apritēs tieši 40 gadi, kopš dienas gaismu uz skatuves, skaņu platē un videofilmā piedzīvoja Raimonda Paula un Jāņa Petera kopdarbs MĀSA KERIJA - pēc Teodora Dreizera romāna motīviem veidotais stāsts par jaunu meiteni, kas dodas uz lielpilsētu ar sapni kļūt par aktrisi.Pats Pauls kautrīgi atzīst, ka tas ir viens no viņa skaistākajiem mūža darbiem, bet Jānis Peters, atceroties gatavošanos 1979.gada pirmizrādei Operetes teātrī, sacījis - "Pauls toreiz dzīvoja tikai šai jaunajai mīlestībai - nabaga amerikāņu meitenei, kurai būs vēlāk lemts kļūt par zvaigzni. Varbūt viņš ar šo darbu aizrāvās tādēļ, ka juta kādas paralēles savai dzīvei?...”MĀSA KERIJA aizvadīto 40 gadu laikā piedzīvojusi vairākus jauniestudējumus. Stāsts par mākslinieka skaudro likteni savu aktualitāti nav zaudējis arī šodien un Maestro radītā izcili skaistā mūzika joprojām aizkustina ikviena klausītāja sirdi. Tādēļ, atzīmējot mūzikla „Māsa Kerija” jubileju, režisora Valda Lūriņa un horeogrāfa Alberta Kivlenieka tandēmā top šī stāsta jauna versija - mūzikas un dejas valodā.Uz skatuves MĀSAS KERIJAS stāstu izdzīvos deju grupa Alberta Kivlenieka vadībā, bet galveno varoņu – Kerijas, Herstvuda un Druē tēlos iejutīsies Kristīna Zaharova, Normunds Rutulis un Rihards Lepers.Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 12 - 20
Pirkt
02.MartsSestdiena
17:00

Ielūdz "Pastalnieki" tautisko deju koncerts "Tāda ir dzīve"

2. martā plkst.17.00 Valmieras Kultūras centrā notiks tautisko deju koncerts "Tāda ir dzīve".
Koncertā piedalīsies:
VPDK "Pastalnieki" Valmiera)
VPDK "Bandzinieki" (Liepāja)
VPDK "Tīne" (Strenču novads)
VPDK "Kalnagravas" (Sarkaņu pagasts)
Deju kopa "Dzīpars" (Dobele)
JDK "Sadancis" (Burtnieku novads)

Biļetes: EUR 3-4. Ar Valmieras kultūras karti 15% atlaide; ar lietotni "Mana Valmiera" - 15% atlaide.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 3 - 4
Pirkt
04.MartsPirmdiena
18:00

Noras Lūses klaviermūzikas koncerts

Valmieras Kultūras centra lielajā zālē pirmdien, 4.martā, plkst.18.00 muzicēs starptautiskā konkursa laureātes - pianistes Daniela Grugule, Kristiāna Podniece un Nora Lūse. Jaunās mūziķes Daniela Grugule un Kristiāna Podniece ir izveidojušas klavieru duetu, par ko milzu paldies sakāms izcilajai Arvīda Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolas klavierspēles pedagoģei Antrai Korņejevai.

Dueta izaugsmei ir cieša saistība ar biedrības Rīgas Starptautiskais jauno pianistu konkurss ikgadējiem jauno mākslinieku pulcināšanas sarīkojumiem publiskai muzicēšanai Mazās ģildes koncertzālē Rīgā. Tur pagājušā gada oktobrī jaunās pianistes uzstājoties sajūsmināja klausītājus un starptautisko žūriju, gūstot austāko novērtējumu par emocionālo sniegumu un kopā ar 1.vietas diplomu saņemot arī speciālbalvu Normunds Leitlants.

Koncertā 4.martā klausītāji klavieru dueta sniegumā baudīs ļoti reti koncertu dzīvē atskaņotās Friderika Šopēna Variācijas par Venēcijas laivinieka dziesmu, kas sacerētas 1826.gadā.

Koncerta programmu papildinās vairāki pianistes Noras Lūses atskaņojumi ar poļu klaviermūzikas ģēnija darbiem, kuros dzirdama komponista nepārprotamā saistība ar nacionālās mūzikas ietekmēm dejas žanrā. Skanēs Valsis, Ekosēzes, Kontrdeja, Polonēze-fantāzija.

4.marta pirmdienas klaviermūzikas koncerts ir BEZ IEEJAS MAKSAS. Tā ir mūziķu velte Friderika Šopēna piemiņai saistībā ar viņa dzimšanas dienu 1810.gada 1.martā. Koncertu rīko Valmieras Kultūras centrs sadarbībā ar bezpeļņas biedrību Rīgas Starptautiskais jauno pianistu konkurss.

Iesakām Valmieras iedzīvotājiem ar klātbūtni pagodināt šo skaisto notikumu pilsētas koncertu dzīvē!
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
08.MartsPiektdiena
21:00

Pavasara balle. Spēlē brāļi Auzāni ar pavadošo grupu

8. martā no plkst.21.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Pavasara balle. Par lustīgu noskaņojumu ballē rūpēsies brāļi Atis un Jānis Auzāni ar pavadošo sastāvu.

Atis un Jānis Auzāni popularitāti ieguvuši, piedaloties TV šovos „Koru kari” un „Dziedošās ģimenes”. Atis Auzāns darbojies dažādās mūzikas grupās, tai skaitā „Dunduri" un „Baltie lāči", ir viens no skaņu ierakstu studiju „Skaņuraksti" un „SIA Sound Systems" īpašniekiem. Atis Auzāns kopā ar Daugavpils Oranžo kori 2008. gadā piedalījās TV3 šovā „Koru kari”, kur guva uzvaru. Savukārt 2012. gadā Atis kopā ar brāli Jāni Auzānu vadījis LNT šovu „Dziedošās ģimenes”.

Ieejas biļete uz balli: EUR 5, savukārt pie galdiņa - EUR 10. Ar Valmieras kultūras karti 1 EUR atlaide no biļetes cenas. Biļetes pie galdiņiem būs iespējams iegādāties līdz 6. martam. Aicinām līdzi ņemt groziņu!
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 5 - 10
Pirkt
09.MartsSestdiena
20:00

Ozols, ansis, Viņa un Edavārdi - REPUBLIKAS TŪRE

Vieni no Latvijas aktualākajiem Latvijas hiphop māksliniekiem - Ozols, ansis, Viņa un Edavārdi aicina uz lielkoncertu sēriju lielajās Latvijas pilsētās ar nosaukumu Republikas Tūre.

Liepājā, Valmierā, Rēzeknē un Ventspilī būs iespēja baudīt četrus koncertus vienā vakarā un dzirdēt arī izpildītāju kopīgās dziesmas. Aizvadītājos gados vienas no straumētākajām Latvijas dziesmām un izpildītājiem digitālajās platformās kā “Spotify”, “Youtube” un citās bija ansis - Zemes Stunda (piedaloties Kristīne Pāže) un albums “Balzams”, Ozols - Stils, Viņa - Tēja Ar Karalieni, Edavārdi - Viss Ir Sarežģīti (piedaloties Kristīne Prauliņa), tapēc pateicoties klausītāju interesei četri pašmāju repa izpildītāji satiksies hiphopa mūzikas svētkos “Rep-publikas” jeb Republikas Tūrē.

Ozols, ansis, Viņa un Edavārdi priecēs klausītājus Liepājā (Lielais Dzintars, 13. februāris), Valmierā (Kultūras centrs, 9. marts), Rēzeknē (Latgales vēstniecība GORS, 22. marts), Ventspilī (Jūras Vārti, 29. marts). Koncerta programmā ir gan repa izpildītāju aktuālākās dziesmas, gan populārākie hiti. Biļetes uz koncertiem iegādājamas visās Biļešu Paradīze tirdzniecības vietās Latvijā, digitāli www.bilesuparadize.lv un koncertu norises vietās.

Ozols

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu “Neko 2005” (2000.) Albumi: “Cieņa un mīlestība” (2001.), “Augstāk, Tālāk, Stiprāk” (2002.), “Dūzis” (2003.), “Neatkarība” (2009.), “Atpakaļ nākotnē” (2015.), Neona Pilsēta (2018.) 2018. gada nogalē mūzikas straumēšanas platformās nonāca Ozola sestais studijas albums “Neona Pilsēta”. Ierakstā piedalās ansis, rolands če, xantikvariāts un Sudrabu sirds, kā arī aktieris Juris Strenga un komiķis Jānis Skutelis. Mūziku šajā relizē veidojis bītmeikeris Niklāvz un Helmuts Šteins (Katapullt). Miksējis un māsterējis Ansis Kolmanis Dirty Deal Audio studijā. Savas radošās darbības laikā Ozols piedalījies arī tādos projektos kā Fact un Rool Makaz.

ansis

Vairāk kā desmit gadu laikā saistīts ar un/vai ņēmis dalību tādos projektos kā PKI (Skutelis, Edavārdi, KasPis, Arčijs, Eliots, 181h, AKE), Riekstu Armija (Edavārdi, Arčijs), Kreisais Krasts, Ritmiskās Runas, Lāzeri, [KjP], Netīrās cilpas un Dirty Deal Audio, piedalījies daudzu repa ierakstu veidošanā un sadarbojies ar lielāko daļu atzītāko latviešvalodīgo reperu buķetes. 2013. gadā izdevis "Dekadansi" (1. un 2. daļu) un kopā ar Oriole radījis #HIMNAS. 2017. gadā izdevis savu jaunāko un kritiķu augsti novērtēto albumu "Balzams".

Viņa

Jaunā latviešu hip-hopa mūziķe, albuma “Elpo EP” autore. Publikai pazīstama arī kā projektu "Autographic" un “Bandmaster” soliste, “Radio Pieci” repa batla fināliste un “Zelta Mikrofona” ieguvēja nominācijā “Gada debija” un "Labākais elektroniskās mūzikas albums".

Edavārdi

Edavārdi ir jauns cilvēks un latviešu repa izpildītājs, kurš ir tikai sava ceļa sākumā. Albumi: “Izlaušanās” (2010.),“ Es Esmu Šeit” (2013), “Galvaskauss” (2015.), “Īstas Acis” (2017.) ”Ghetto Brīvrunu batla” uzvarētājs.

Koncertos vietu skaits ir ierobežots. Pirmās ieejas biļešu cenas 8€.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 8 - 15
Pirkt
10.MartsSvētdiena
12:00

Mazo vokālistu konkurss "Cālis 2019"


10. martā plkst.12.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies mazo vokālistu konkurss „Cālis 2019”. Lai veicinātu pirmsskolas vecuma bērnu muzikālo spēju attīstību, Valmieras Kultūras centrs jau vairākus gadus organizē šādu konkursu, aicinot piedalīties Valmieras pilsētas un citu Vidzemes novadu mazos vokālistus līdz 5 gadu vecumam (ieskaitot).

Dalībnieku sniegumu vērtēs žūrija, pievēršot uzmanību izvēlētā priekšnesuma sarežģītības pakāpei, mākslinieciskajai kvalitātei un dalībnieku vizuālajam tēlam. Veiksmīgākais vokālists iegūs galveno balvu „Cālis 2019”, balvas saņems ikviens konkursa dalībnieks.

Biļetes: EUR 2.


Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 2
Pirkt
16.MartsSestdiena
19:00

IZPĀRDOTS! Muzikālās apvienības "Raxtu Raxti" koncerts "Vēstījums rakstos"

2019. gada 16. martā plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks muzikālās apvienības "Raxtu Raxti" koncerts "Vēstījums rakstos". Koncertā skanēs gan labi pazīstamas dziesmas, gan arī dziesmas no jaunā albuma "Vēstījums rakstos".

Biļetes: 10-18 EUR.

Ar Valmieras kultūras karti EUR 1,- atlaide; lietotnes "Mana Valmiera" lietotājiem - 10% atlaide.

Plašāk: www.vkc.lv
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 10 - 18
Pirkt
17.MartsSvētdiena
16:00

JDK "Sadancis" koncerts "Augstāk par galotnēm"

Svētdien, 17. martā, tautas deju koncertā "Augstāk par galotnēm" Ievas Adāvičas vadītais Burtnieku novada jauniešu deju kolektīvs "Sadancis" aicina sadoties roku rokā, ieraudzīt mirdzumu otra acīs un izbaudīt mirkli dejā. Koncerts norisināsies Valmieras Kultūras centrā plkst. 16:00, kur, soļiem dunot un emocijām dzirkstot, skatītājus ar klasiskām vērtībām un svaigām vēsmām no deju pūra priecēs sevi vairākkārt pierādījuši tautas deju ansambļi un kolektīvi no visas Latvijas - DA "Daiļrade", TDA "Lielupe", TDK "Banga", JDK "Vizbulīte", VPDK "Ieviņa" un JDK "Sadancis".
Koncertā tiks caurvīts cilvēka dzīves ritējums, kā arī šī koncerta dejotāji un kolektīvu vadītāji savas labās domas, emocijas un dejotprieku sūtīs pāragri no dzīves aizgājušajai Talsu deju kolektīvu virsvadītājai, talantīgai horeogrāfei, ļoti jaukam cilvēkam - Litai Freimanei. Paldies, ka biji.
Biļetes uz koncertu “Augstāk par galotnēm” pieejamas interneta vietnē www.bilesuparadize.lv un Valmieras Kultūras centra kasē.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 3 - 4
Pirkt
22.MartsPiektdiena
19:00

Zinātnes šovs "Neticamā zinātne"

“Neticama zinātne”
Jūs vēl joprojām neticat brīnumiem? Tad jums obligāti jāatnāk uz zinātnes šovu visai ģimenei “Neticama zinātne”!
Jūs gaidīs aizraujošs un interesants ceļojums zinātnes brīnumu pasaulē, kura laikā jūs sapratīsiet, ka zinātne un brīnumi var pastāvēt kopā!
Jautrs profesors kopā ar saviem palīgiem iepazīstinās jūs ar aizraujošiem eksperimentiem.
Magi atvērs durvis uz ilūziju un brīnumu pasauli, bet burvju mākslinieks kopā ar skatītājiem uzzīmēs neparastu gleznu ar gaismas palīdzību.
Visspilgtākie zinātnes eksperimenti, lāzeru un gaismas zīmējumu šovi, starojoši ziepju burbuļi, milzīgi dūmu gredzeni un jautras spēles ar skatītājiem – tas viss gaidīs jūs zinātnes šovā “Neticama zinātne”!
Nāciet! Būs jautri!
Bērniem līdz 5 gadiem ieeja bezmaksas, neaizņemot atsevišķu vietu.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 8 - 17
Pirkt
23.MartsSestdiena
18:00

Grupas "Baritoni" tūres koncerts

Viens no gaidītākajiem notikumiem šogad - Grupa Baritoni dodas tūrē pa Latviju, lai priecētu ar sirsnīgu, skanīgu un krāšņu koncertu, kurš uzlādēs un neatstās vienaldzīgus. Koncertos tiks izpildītas Jums jau zināmās dziesmas no X-faktors raidījumiem, kā arī pašu oriģināldziesmas no jaunā gaidāmā albuma. Būs arī īpašie viesi - romatiskais duets "Signe un Jānis", šarmantais Didzis Melderis un neatvairāmas dāmas no "Radio Trio" un, protams, būs arī pārsteigumi! Pavadošais sastāvs "MC Orķestris" Tiekamies koncertos - Rēzeknē, Aizkrauklē, Valmierā, Liepājā, Ventspilī, Alūksnē un Rīgā.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 10 - 20
Pirkt
24.MartsSvētdiena
16:00

Jāņa Strazda autorkoncerts "Mēs esam nošu līnijas"

24. martā plkst.16.00 Valmieras Kultūras centrā skanēs Jāņa Strazda autorkoncerts "Mēs esam nošu līnijas". Koncertā piedalīsies:
- solisti Andris Ērglis, Baiba Rancāne un Madars Vanags;
- Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu koris "Skan" (diriģentes Irēna Zelča, Liene Zvirbule un Rūdolfs Bērtiņš) un Valmieras Mūzikas skolas koris "SolLaRe" (diriģente Irēna Zelča);
- instrumentālā grupa Jāņa Strazda vadībā.

Koncertprogrammā: dziesmu cikls "Lins" un citas Jāņa Strazda komponētas dziesmas.

Biļetes: EUR 4-5.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 4 - 5
Pirkt
25.MartsPirmdiena
17:30

Andreja Verhoustinska dokumentālā filma "Lidija"

25. martā plkst.17.30 Valmieras Kultūras centrā ikviens aicināts uz dokumentālo filmu “Lidija” un tikšanos ar filmas varoni Lidiju Doroņinu-Lasmani. Cilvēka seja, viņa acis glabā pieredzi labāk nekā jebkurš dokuments vai atmiņu pieraksts. Īpaši, ja šis cilvēks ir tik daudz piedzīvojis kā Lidija Doroņina-Lasmane. Viņa sevi par disidenti nemaz neatzīst. Savus trīs cietuma un lēģeru termiņus – kopumā 14 nebrīves gadus – viņa nav saņēmusi kā sodu par pagrīdes cīņām, bet gan par to, ka atļāvusies saglabāt savus principus un pārliecību. Filma nav tikai veltījums unikālai personībai Latvijas vēsturē, tā parāda visas Latvijas tautas ceļu caur Lidijas mūžu. Režisors un scenārija līdzautors Andrejs Verhoustinskis izvēlējies neparastu un ļoti emocionālu pieeju savas filmas varones portretēšanai – vissmagākajos pārbaudījumos rūdītais, gandrīz gadsimtu ilgais mūžs skatītājam atklājas vienā 35 minūšu tuvplānā. Pasākuma apmeklējums bez ieejas maksas.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
27.MartsTrešdiena
10:00

Leļļu izrāde bērniem "Nelūgtais ciemiņš"

27.martā plkst.10.00 aicinām uz radošās apvienības "Teātris un ES" leļļu izrādi bērniem "Nelūgtais ciemiņš" Valmieras Kultūras centrā!

Vāvere un viņas draugi dzīvoja mierīgu un harmonisku dzīvi, līdz kādu dienu viņi izdzirdēja dīvainu skaņu... Draugi nespēja noticēt - pie viņiem ir ieradies nelūgts ciemiņš! Lielām ausīm, milzīgām acīm un briesmīgi garu un baisu degunu... Kas ir šis svešinieks un ko viņš te meklē? To varēs uzzināt izrādē "Nelūgtais ciemiņš"!

Lelles veidojuši animācijas studijas "Avārijas Brigāde" mākslinieki.

Režisors - Armands Ekštets.

Izrādes ilgums: 50 minūtes. Izrādes auditorija: pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni

Biļetes: EUR 3. Pedagogiem, kuri pavada bērnu grupu (10 vai vairāk personas), ieeja bez maksas. Biļetes grupām iepriekš var rezervēt Valmieras Kultūras centra kasē, zvanot pa tālruni 64207207.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 3
Pirkt
29.MartsPiektdiena
16:00

Jaunās krievu večiņas ar programmu "H.U.M.O.R.S."

Savos koncertos duets „JAUNĀS KRIEVU VEČIŅAS” ar jautrām scēniņām un muzikāliem priekšnesumiem ne tikai smīdina publiku, bet arī kļūst par piemēru pozitīvas attieksmes veidošanai pret dzīvi. Par piemēru, kā ar humoru un pozitīvu attieksmi pārvarēt dzīves grūtības un problēmas.

Dueta dalībnieki Matrjona (Sergejs Čvanovs) un Cvetoček (Igors Kasilovs) ne tikai ir komiķi, bet arī talantīgi aktieri un režisori. Viņiem izdodās atturēties no vulgaritātes un iekarot publikas sirdis ar smalku humoru, ironiju un jokiem, kuri ir saprotami ikvienam.

„JAUNĀS KRIEVU VEČIŅAS” uzjautrinās publiku ar anekdotēm, parodijām, dziesmām un dejām. Aktieri, kuri ir pelnījuši atzinību komiskajā žanrā no miljoniem krievvalodīgās pasaules pielūdzējiem, gaida Jūs ar saviem labākajiem priekšnesumiem.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 20 - 30
Pirkt
29.MartsPiektdiena
19:00

"Jaunās Krievu Večiņas" ar programmu "H.U.M.O.R.S."

Savos koncertos duets „JAUNĀS KRIEVU VEČIŅAS” ar jautrām scēniņām un muzikāliem priekšnesumiem ne tikai smīdina publiku, bet arī kļūst par piemēru pozitīvas attieksmes veidošanai pret dzīvi. Par piemēru, kā ar humoru un pozitīvu attieksmi pārvarēt dzīves grūtības un problēmas.

Dueta dalībnieki Matrjona (Sergejs Čvanovs) un Cvetoček (Igors Kasilovs) ne tikai ir komiķi, bet arī talantīgi aktieri un režisori. Viņiem izdodās atturēties no vulgaritātes un iekarot publikas sirdis ar smalku humoru, ironiju un jokiem, kuri ir saprotami ikvienam.

„JAUNĀS KRIEVU VEČIŅAS” uzjautrinās publiku ar anekdotēm, parodijām, dziesmām un dejām. Aktieri, kuri ir pelnījuši atzinību komiskajā žanrā no miljoniem krievvalodīgās pasaules pielūdzējiem, gaida Jūs ar saviem labākajiem priekšnesumiem.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 15 - 25
Pirkt
30.MartsSestdiena
19:00

Jaunās krievu večiņas ar programmu "H.U.M.O.R.S."

Savos koncertos duets „JAUNĀS KRIEVU VEČIŅAS” ar jautrām scēniņām un muzikāliem priekšnesumiem ne tikai smīdina publiku, bet arī kļūst par piemēru pozitīvas attieksmes veidošanai pret dzīvi. Par piemēru, kā ar humoru un pozitīvu attieksmi pārvarēt dzīves grūtības un problēmas.

Dueta dalībnieki Matrjona (Sergejs Čvanovs) un Cvetoček (Igors Kasilovs) ne tikai ir komiķi, bet arī talantīgi aktieri un režisori. Viņiem izdodās atturēties no vulgaritātes un iekarot publikas sirdis ar smalku humoru, ironiju un jokiem, kuri ir saprotami ikvienam.

„JAUNĀS KRIEVU VEČIŅAS” uzjautrinās publiku ar anekdotēm, parodijām, dziesmām un dejām. Aktieri, kuri ir pelnījuši atzinību komiskajā žanrā no miljoniem krievvalodīgās pasaules pielūdzējiem, gaida Jūs ar saviem labākajiem priekšnesumiem.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 15 - 30
Pirkt
31.MartsSvētdiena
14:00

TDA "Gauja" studijas grupu pavasara koncerts

Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0