Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
04.FebruārisPirmdiena
13:00

Muzikāls koncertuzvedums "Vilkam tāda dvēselīt'"

4. februārī plkst.13.00 Valmieras Kultūras centrā notiks muzikāls uzvedums "Vilkam tāda dvēselīt".

"Bērnu vokālie ansambļi no visas Latvijas izdzied stāstu par divām atšķirīgām pasaulēm – cilvēkiem un vilkiem. Tas ir stāsts par attiecībām, cilvēcību un vēlmi sadzirdēt sevi un citus. Tas aicina izjust, pārdzīvot, domāt un caur vilcēna dzīvi spēt labāk saprast savējo,” par muzikālo uzvedumu stāsta tā mākslinieciskā vadītāja Sanita Sējāne un režisore Inga Cipe.

Koncerta muzikālo noformējumu rada divi jauni un veiksmīgi Latvijas mūziķi – komponisti Andris Sējāns un Reinis Sējāns. Koncerta programmu veido oriģināldziesmas, instrumentāli jaundarbi, kā arī intermēdijas – uzveduma sižetu un caurviju darbību atspoguļojoši jaundarbi.

Piedalās:

Bērnu vokālie ansambļi:

Balvu Mūzikas skolas vokālais ansamblis (vadītāja Linda Vītola); Limbažu Bērnu un jauniešu centra vokālais ansamblis „Pogas” (vadītāja Dace Robule); Daugavpils 13. vidusskolas 2.–4. klašu meiteņu vokālais ansamblis (vadītāja Iveta Ustinskova); Lielvārdes novada Kultūras centra „Lielvārde” vokālā studija „Mikauši” (vadītāja Baiba Klepere); VEF Kultūras pils vokālais ansamblis „MOMO” (vadītājas – Dagnija Kravale, Kristīne Tomiņa Stafecka); Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālā ansambļa „Knīpas un knauķi” grupa „Strazdiņi” (vadītājas – Edīte Putniņa, Jonita Štoma, Sanita Sējāne); Līvānu Bērnu un jauniešu centra vokālā studija „Spurgaliņas” (vadītāja Skaidrīte Bulmeistere); Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālā ansambļa „Knīpas un knauķi” grupa „Cīrulīši” (vadītājas – Sanita Sējāne, Edīte Putniņa, Jonita Štoma); Valmieras Pārgaujas sākumskolas vokālais ansamblis „Lai skan!”(vadītāja Ingūna Gruntmane); Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra „Mazā ģilde” bērnu un jauniešu vokālais ansamblis „Kolibri” (vadītāja Inita Malnača); Ķekavas vidusskolas vokālais ansamblis „Rasa” (vadītāja Dace Bula); Ventspils Centra sākumskolas zēnu vokālais ansamblis (vadītāja Rita Vēverbrante); Ogres 1.vidusskolas zēnu vokālais ansamblis (vadītāja Gunta Goiževska).

Solisti – Roberta Kumsāre, Eremijs Sējāns

Teicējs – Gints Grāvelis

Koncerta veidotāji:

Sanita Sējāne – mākslinieciskā vadītāja, horeogrāfe

Andris Sējāns, Reinis Sējāns – komponisti

Inga Cipe – režisore, scenārija autore, dziesmu tekstu autore, horeogrāfe

Didzis Jaunzems – scenogrāfs

Anna Martynenko – grafisko zīmējumu māksliniece

Evita Staģīte (Zaza Couture) – tērpu māksliniece

Laura Grinberga – projekta vadītāja

Video: https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=zggIC1UQUuQ

Koncerta ilgums: 1h 20min., bez starpbrīžaBiļetes cena: EUR 7. Skolēnu grupas pavadošajiem pedagogiem ieeja bez maksas.

Koncertuzvedumu var apmeklēt arī programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 7
Pirkt
09.FebruārisSestdiena
17:00

Pašdarbnieku svētki "Tad ziņģēsim to ziņģi"

Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 3 - 4
Pirkt
12.FebruārisOtrdiena
18:00

Čučumuižas izrāde bērniem "Vislielākais brīnums"

2019.gada 12.februārī plkst.18.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Čučumuižas izrāde bērniem "Vislielākais brīnums". Kas auksto spēj padarīt siltu? Kas tumšo spēj padarīt gaišu? Kas slikto spēj vērst labāku? Tas ir vislielākais brīnums! Par mīlestības un draudzības spēku koncertizrādē "Vislielākais brīnums" runās rūķu Krustmāte Kristīne Dina Bitēna un Atvars Sirmais.Ai, brīnumu, brīnumu pasaulē daudz!
Es zinu, kā lielāko brīnumu sauc,
Kas dvēseli veldzē kā sidraba strauts -
Par Mīlestību šo brīnumu sauc!


Biļetes: EUR 4-5. Biļete jāiegādājas katram pasākuma apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma.

Ar Valmieras kultūras karti 15% atlaide. Ar lietotni "Mana Valmiera" - 10% atlaide.

Plašāk: www.vkc.lv
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 4 - 5
Pirkt
13.FebruārisTrešdiena
19:00

Liepājas Simfoniskā orķestra koncerts

13. februārī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Liepājas Simfoniskā orķestra koncerts.

Koncertā piedalīsies:

Liepājas Simfoniskais orķestris

Gintars Rinkevičs / diriģents

Ēriks Kiršfelds / čellsKoncertprogrammā skanēs:

K.Pētersons - 2. Liepājas koncerts čellam un orķestrim

L.van Bēthovens - 5.simfonija

Biļetes: EUR 10-20. Biļetes var iegādāties "Biļešu paradīzē". Ar Valmieras kultūras karti EUR 1,- atlaide no biļetes cenas; lietotnes "Mana Valmiera" lietotājiem - 10% atlaide, pērkot biļetes "Biļešu paradīze" kasē Valmieras Kultūras centrā.

Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs.

Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 10 - 20
Pirkt
14.FebruārisCeturdiena
18:00

Mūsdienu deju kolektīvu un jauniešu vokāli instrumentālo grupu koncerts „@mošanās”

Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
16.FebruārisSestdiena
17:00

ATCELTS! Starptautiskais projekts-mūzikls BALTICAN CARMEN

ATCELTS! Pasākuma organizatori informē, ka organizatorisku iemeslu pasākums atcelts. Iegādātās biļetes var atgriezt "Biļešu paradīze" kasēs. Organizatori atvainojas par sagādātajām neērtībām!

***

Tikai decembrī, janvārī, februarī un aprīlī vairākās Latvijas koncertzālēs notiks starptautiskā projekta - mūzikla “Baltican Carmen” viesizrādes. Šī iespaidīgā izrāde – dziesmu, deju un mūzikas „fiesta” šovs, kurā oriģināli tiek interpretēts Žorža Bizē populārākais darbs, tam piešķirot jaunu struktūru un skanējumu. Tajā apvienoti skaistākie pasaules populārākās
klasikas stilizējumi un citas visiem labi zināmās dziesmas itāļu, angļu, spāņu, krievu un latviešu valodā. Šis mūzikls ar lieliem panākumiem ir izrādīts jau tādās valstīs kā Ukraina, Polija, Lietuva, un Igaunija , gūstot milzīgu skatītāju atzinību un atsaucību uzstājoties pārpildītās koncertzālēs. Mūziklā piedalās izpildītāji no dažādām valstīm: unikālie balss īpašnieki, starptautisko konkursu laureāti, jauni talantīgi operas solisti-Edgars Davidovičs (Ukraina); Laimons Bendaravičs (Lietuva), valdzinošā dziedātāja un flamenko dejotāja Anna Dribas (Latvia),profesionāli mūsdienīgi baleta dejotāji, starptautisko deju konkursu laureāti Deivids Meškausks (Lietuva) ; Katerina Voropaj (Ukraina), Justas Girdvainis (Lietuva) un Irina Nazarenko (Baltkrievija). Šova laikā skatītājus patīkami pārsteigs mūzikas virtuozi: vijolnieks Gabriela Aniola (Izraēla) un ģitārists Arturs Sabilo (Lietuva). Izrādes laikā uz skatuves būs izvietotas greznas dekorācijas, scenogrāfijas elementi, gaismas efekti, izpildītāji skatītājus priecēs ar 50 košiem skatuves tērpu komplektiem. Nepalaidiet garām iespēju apmeklēt šo pārsteidzošo pasākumu.Lielisku garastāvokli Jums garantējam !

Uz tikšanos!

Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 10 - 12
Pirkt
20.FebruārisTrešdiena
19:00

Izrāde "VIŅI MELO LABĀK jeb randiņš ar 50 gramiem balzāma"

Jaunajā gadā “Pannas Teātris” skatītājiem piedāvā jaunu izrādi – iepazīšanās komēdiju ar trillera elementiem “Viņi melo labāk”, kas sākas ar pavisam vienkāršu randiņu un tikai piecdesmit gramiem balzāma.

Jaunās izrādes režisors Juris Rijnieks, autors – dramaturgs Artūrs Dīcis, bet “viņu” lomās iejutīsies aktieri Aldis Siliņš un Ģirts Ķesteris.

Mūsdienās tehnoloģijas ir viena burvīga lieta. Ir internets, un tu vari būt jebkas.Tu vari būt džeks, uz kuru smuki zaķi neskatās, un džeks, kura priekšā smuki zaķi izsvaida savas drēbes pa guļamistabu. Tev tikai jāizdara izvēle, kurš tu gribi būt!

Tu nevienam nepatīc, vai patīc tikai tiem, kuri tev nepatīk?

Marš uz tinderi!

Vispirms tev vajag smuku bildi. Kādu bildi vajag? Ar labi redzamu seju un obligāti jāsmaida. Sieviete grib prieku. Smaids ir prieks. Tu smaidi - tu esi prieks.Viss! Viņai tevi vajag!

Bet viņas grib zināt ko vairāk. Kas tu esi un ko tu dari... Viņas grib zināt to, ka tu glāb lietus mežus, ka tev normas robežās patīk bērni, ka tu Ziemassvētkos zupas virtuvē baro nabadzīgos, ka tev ir sava firma, kas pelna septiņciparu skaitļus, ka tu esi vegāns, jo dzīvnieki nav, lai ēstu, bet gan, lai tos glaudītu.

Nobildējies pie plakāta ar palmu aizmugurē. Uzraksti – es Taizemē. Pēc pāris sekundēm to jau būs redzējuši kaimiņi un kaimiņu kaimiņi. Ja to visu tu esi izdarījis, ir jāsāk saruna!

-Čau! -

Cik daudz cilvēku melo plašajā interneta mudžeklī!

Jautājums tikai - kurš melo labāk?

Ziemas sezonā joprojām skatāmas arī "Pannas Teātra" izrādes

"Mačo" ar Aināru Ančevski vai Ivaru Kļavinski. 22. janvārī Kino Splendid Palace.

"Tāda es esmu" ar Zani Daudziņu galvanajā lomā 24. janvārī un 22. februārī Kino K Suns un

optimistisko Gintu Grāveli izrādē "Optimists". 15. janvārī kino KSuns, 24. janvārī Ogres k/c un 17. februārī Gulbenes k/c.

Uzdāviniet Ziemassvētkos smieklus, prieku un optimismu!
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 8 - 12
Pirkt
24.FebruārisSvētdiena
17:00

JEFIMS ŠIFRINS ar programmu "Bez trompetes un bungām"

JEFIMS ŠIFRINS
Ar programmu
BEZ TROMPETES UN BUNGĀM

Viens no populārākajiem Krievijas estrādes māksliniekiem prezentēs savu jauno programmu, kurā iekļauti spilgtākie un smieklīgākie pagājušās sezonas numuri.
Satīriskajiem priekšnesumiem ir īss mūžs, jo tie ir saistīti ar šodienas realitāti un valsti, kurā mākslinieks dzīvo. Bet ar šo programmu var uzstāties jebkurā valstī, kurā saprot un runā krievu valodā. Un šīs programmas nelaimīgie varoņi ir atpazīstami visplašākajos mērogos.
Jefims Šifrins ir krievu aktieris, rakstnieks, sabiedrisks darbinieks, dibinātājs un mākslinieciskais direktors "Shifrin-Theater". Neskaitāmi koncerti, teātra izrādes, grāmatas, filmas un pat.... darbs cirkā, ir šī nepārspējama komiksu monologu mākslinieka darbu sarakstā. Viņš pastāvīgi pārsteidz klausītājus ar jauniem priekšnesumiem, ar negaidītiem tēliem. Šifrina repertuārā ir daudz vokālo darbu, tai skaitā Dmitrija Šostakoviča dziesmas ar Sašas Čornija vārdiem. Un, protams, spēja izklaidēt jebkuru skatītāju zālē – tas, neapšaubāmi, ir talants.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 10 - 25
Pirkt