Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
01.DecembrisSestdiena
17:00

Sieviešu kora „Jumara” 40 gadu jubilejas koncerts

Valmieras Kultūras centra sieviešu koris „Jumara", kas pirmo reizi kopā sanācis 1978.gadā, šogad 1.decembrī svinēs 40 gadu jubileju. „Mūsu jubilejas koncertā „Riti, riti, saulīte” 1.decembrī plkst.17.00 dziedāsim tautasdziesmas dažādu komponistu apdarē. Visas dziesmas caurvīs koncerta centrālais tēls - saule”, pastāstīja kora „Jumara” diriģente Inga Zirne. Koncertā kopā ar jubilāriem uzstāsies arī Valmieras Mūzikas skolas vokālā pedagoģe Zane Jankuna un taustiņinstrumentu pedagogs, talantīgais akordeonists Māris Rozenfelds. Viņi koncerta apmeklētājus pārsteigs ar īpaši sagatavotu programmu.

Biļetes: EUR 3. Ar Valmieras kultūras karti 15% atlaide; ar lietotni "Mana Valmiera" - 10% atlaide no biļetes cenas.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 3
Pirkt
02.DecembrisSvētdiena
15:00

Koncerts tango ritmos „Rīga-Buenosairesa”

2.decembrī plkst.15.00 Valmieras Kultūras centrā notiks koncerts tango ritmos „Rīga-Buenosairesa”. Koncertā piedalīsies akadēmiskais stīgu orķestris „B-Sharp” (vad. Artūrs Gailis), VEF Kultūras pils jauktais koris „Dzīne” (diriģents Aivars Gailis), Irma Pavāre (mecosoprāns), Felisita La Rozē (Felisitas La Rosée) (klavieres), Inita Āboliņa (akordeons) un Konstantīns Paturskis (vijole). Koncertprogrammā: Oskars Stroks “Mans pēdējais tango”, “Ģitāras dziesma” un “Šampanieša dzirkstis”, Astors Pjacolla (Piazzolla) “Četri Buenosairesas gadalaiki”, Martins Palmeri (Palmeri) "Misa a Buenos Aires". Ieeja bez maksas.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
07.DecembrisPiektdiena
19:00

Guntara Rača un grupas "Saldās sejas" koncerts "Reiz Ziemassvētkos..."

Guntars Račs un SALDĀS SEJAS + “Dzeguzīte”, Ivo Fomins u.c.

Reiz Ziemassvētkos...

Koncertā skanēs populāras R.Paula, J.Lūsēna, U.Marhileviča, A.Virgas, Z.Muktupāvela un T.Kleina Ziemassvētku dziesmas ar Guntara Rača vārdiem - Eglīte, Reiz Ziemassvētkos, Nakts, Zvani un sveces, kā arī dziesmas no “Jauns Mēness”, “bet bet” un grupas “Līvi” repertuāra. Koncerta atmosfēru veidos īpašais akustiskais dziesmu izpildījums, autora dzejas lasījumi, dāvanas klausītājiem, mājīgas videoprojekcijas un atraktīvie Latvijas Radio popgrupas “Dzeguzīte” dziedātāji un īpašais koncerta viesis - Ivo Fomins. Tikai šajā koncertā piedalīsies arī dziesminieks Renārs Veličko!

Pirms un pēc koncerta būs iespējams satikt grāmatas “Reiz Ziemassvētkos” autoru, iegādāties jauno grāmatu un iegūt autogrāfu! Turpat būs pieejams arī programmas “Reiz Ziemassvētkos” CD albums un citi ieraksti.

Dzejnieka un mūziķa Guntara Rača dzejoļu grāmata “365”, pēc “Latvijas grāmattirgotāju asociācijas” apkopotajiem datiem, kļuva par pieprasītāko grāmatu Latvijā 2017. gadā. Šī gada novembrī klajā nāk jauna Guntara grāmata “Reiz Ziemassvētkos...”, kas arī ir iemesls jaunajai koncertu sērijai, kuros līdztekus dziesmām, būs klausāmi arī nelieli dzejas fragmenti, kas palīdzēs vēl vairāk noskaņoties gaišajam Ziemassvētku laikam.

Grupas “Saldās sejas”, kura ir dibināta Liepājā 1985. gadā, un, kuras pirmajā sastāvā muzicēja Guntars Račs, Tomass Kleins, Ainars Virga, Zigfrīds Muktupāvels un Aldis Žimants, darbība tika atjaunota 2017. gadā, izdots albums un ar koncertiem apceļota visa Latvija! Jaunajā sastāvā muzicē liepājnieki Guntars Račs, Tomass Kleins, kuriem pievienojušies grupas “bet bet” dalībnieki Uģis Tirzītis un Andris Alviķis, kā arī jaunie un daudzsološie solisti Jānis Narkevics Jr. Un apburošā dziedātāja Katrīna Bindere, kas nu jau kļuvusi par pilntiesīgu grupas dalībnieci. Ziemassvētku koncertos piedalīsies arī komponists un taustiņinstrumentālists Artūrs Palkevičs.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 12 - 22
Pirkt
08.DecembrisSestdiena
17:00

Koncerts „Ceļā uz Ziemassvētkiem”

08.12 Se 17:00 Koncerts „Ceļā uz Ziemassvētkiem”. Piedalīsies: Annija Putniņa, grupa Raimonda Petrauska vadībā, Rīgas Doma kora skolas audzēkņi, jauniešu koris „Skan”
Biļetes: EUR 3-4
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 3 - 4
Pirkt
09.DecembrisSvētdiena
14:00

TDA „Gauja” un studijas grupu koncerts „Ziemassvētku jampadracis”

09.12. plkst. 14:00 TDA „Gauja” un studijas grupu koncerts „Ziemassvētku jampadracis”
Ieeja bez maksas
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
11.DecembrisOtrdiena
10:00

Koncertizrāde bērniem "Čučumuižas Ziemassvētku pasaka"


11.decembrī plkst.10.00 aicinām uz muzikālu koncertizrādi bērniem „Čučumuižas Ziemassvētku pasaka”.

Muzikālajā uzvedumā piedalīsies televīzijas raidījumā „Čučumuiža” iemīļotie rūķi Taustiņš, Kikī, Bonbondziņš, kā arī rūķīšu Krustmāmiņa. Kopā tiks dziedātas dziesmas, dzīti joki un tiks sagaidīts visīstākais Ziemassvētku vecītis.

Biļetes cena: EUR 3. Pedagogiem, kuri pavada bērnu grupu (no 10 personām), ieeja bez maksas. Grupām lūgums rezervēt biļetes iepriekš, zvanot uz Valmieras Kultūras centra kasi pa tālruni 64207207.

Pasākumu organizē Valmieras Kultūras centrs.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 3
Pirkt
14.DecembrisPiektdiena
19:00

Valmieras sporta laureāts

14.12 plkst. 19:00 Valmieras sporta laureāts.
Biļetes: EUR 10
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 10 (VKC kasē)
16.DecembrisSvētdiena
14:00

Senioru koru koncerts „Adventes laikā”

16.12 plkst. 14:00 Senioru koru koncerts „Adventes laikā”
Ieeja bez maksas
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
21.DecembrisPiektdiena
19:00

Izrāde bērniem "Kraukšķītis"

NIKA MATVEJEVA UN MARATA SAMAUSKA MUZIKĀLĀ IZRĀDE IR TAPUSI PĒC MARGARITAS STĀRASTES PASAKAS "KRAUKŠĶĪTIS" MOTĪVIEM. LOMĀS - ZIGURDS NEIMANIS, PĒTERIS ŠOGOLOVS, RAIMONDA VAZDIKA, DACE MAKOVSKA, MADARA CELMA, SANDIS BERGHOLDS, MIKS GALVANOVSKIS, KĀ ARĪ LATVIJAS JAUNATNES TEĀTRA BĒRNU UN JAUNIEŠU STUDIJAS AUDZĒKŅI. REŽISORS - IVARS LŪSIS, HOREOGRĀFE LILIJA LIPORE, VOKĀLĀ PEDAGOĢE MADARA CELMA, KOSTĪMU MĀKSLINIECE JŪLIJA ĻAHA, PRODUCENTS JURIS MILLERS.
Noteikumi:
Biļete jāiegādājas katram skatītājam, neatkarīgi no vecuma. Biļete bērnam tiek iegādāta teātra apmeklējumam, tādēļ nepieciešama neatkarīgi no tā, vai bērns sēž atsevišķā krēslā vai pieaugušajam klēpī.
Izrāde divos cēlienos, tās ilgums - aptuveni 1 stunda un 40 minūtes
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 8 - 15
Pirkt
22.DecembrisSestdiena
18:00

Daumanta Kalniņa un Jelgavas bigbenda koncerts "Frank Sinatra Ziemassvētkos"

Programmā dziesmas no leģendārā dziedātāja Frenka Sinatras repertuāra izpilda Daumants Kalniņš un Jelgavas bigbends Raita Ašmaņa vadībā.
Koncerta pirmajā daļā skan līdz šim nedzirdētas un mūziķu iepriekš neizpildītas dziesmas, bet otrajā daļā klausītājiem tiek atskaņoti izsenis zināmi un atpazīstami Frenka Sinatras populārākie skaņdarbi.
Programmas solists Daumants Kalniņš karjeru sācis deviņu gadu vecumā ar ģēnija lomu Mocarta operas "Burvju flauta" uzvedumā Latvijas Nacionālajā operā. Turpmākajos gados sekojušas tādas lomas kā Mailss Britena operā "Skrūves pagrieziens", Amors Gluka operā "Orfejs un Eiridīke", ganiņš Pučīni "Toskā", Oberto Hendeļa "Alčīnā". Viņa diskanta balss iemūžināta albumā "Klausies, spulgacīt".
Dziedātājs mācījies Rīgas Doma kora skolā, bijis Rīgas Doma zēnu kora solists, absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju divās specialitātēs - obojas spēlē un džeza vokālā.
Vairākkārt sadarbojies ar Latvijā atzītiem un profesionāliem kolektīviem - Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, Latvijas Radio kori (solists programmā ar B.Martuževas dzeju "Rakstītāja", Dzejnieka loma I.Kalniņa un I.Ziedoņa oratorijas "Dzejnieks un nāra" koncertuzvedumā mūzikas namā Daile) , Latvijas Nacionālo teātri (Kvazimodo loma Z.Liepiņa mūziklā "Parīzes Dievmātes katedrāle" ),Valmieras drāmas teātri (Mājas gara loma izrādē "Zojas dzīvoklis"), orķestri "Rīga"u.c.
Sadarbojies ar Maestro Raimondu Paulu, bijis solists XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos (2013.g.), Pasaules koru olimpiādē Rīgā (2014.g.) un XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos (2000.,2015.g.).
Daumants saņēmis vairākus apbalvojumus: par Kvazimodo lomu Zigmara Liepiņa melodrāmā "Parīzes Dievmātes katedrāle" "Spēlmaņu nakts" balva kategorijā "Gada debija skatuves mākslā" (2012.g.par šo lomu Daumants tika nominēts arī Lielajai mūzikas balvai), Lielās Mūzikas balvas nominācija "Par izcilu sniegumu" 2015.g.; 2009. gadā Pirmā vieta konkursā JAZZ VOICES (Lietuva); 2010.gadā Grand Prix konkursā NOMME JAZZ (Igaunija); 2015. gadā Grand Prix konkursā "RIGA JAZZ STAGE". Daumants ir divkārtējs Lielās Mūzikas balvas Publikas simpātiju balvas ieguvējs (2012; 2015).Patlaban Daumants Kalniņš realizē muzikālās idejas savā džeza kvintetā, muzicē Latvijas Nacionālās operas orķestrī, uzstājas ar ģitāristu Kasparu Zemīti, kopā ar Jelgavas bigbendu iestudējis programmu - veltījumu Frenka Sinatras simtgadei, un ar jaunām koncertprogrammām koncertē visā Latvijā.
Jelgavas Bigbends dibināts 1991. gadā, kas apvieno visdažādākā ranga džeza mūzikas entuziastus. Kolektīvā spēlē gan amatieri, gan profesionāli mūziķi, tā mākslinieciskais vadītājs ir Raitis Ašmanis. Bigbends piedalījies dažādos džeza mūzikas pasākumos - festivālos, koncertos gan Latvijā, gan ārzemēs.
Koncertprogramma II daļās.
Koncertprogramma 2h 20 min. ilga.

Koncertprogrammas producents:
Mūzikas nams Daile, Anda Zadovska, e-pasts: anda@dailesnams.lv
Uz visiem pasākumiem (arī bērnu) biļetes jāiegādājas katram skatītājam neatkarīgi no vecuma!
Uz vakara koncertiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti!
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 15 - 25
Pirkt
25.DecembrisOtrdiena
19:00

Ziemassvētku balle. Spēlē grupa "Kolibri"

Turpinot Ziemassvētku balles tradīcijas, 25. decembrī plkst.19.00 aicinām uz gada nogales gaidītāko pasākumu - Ziemassvētku balli Valmieras Kultūras centrā!

Ballē muzicēs grupas „Kolibri’’ šarmantie kungi, kuri šim notikumam ir īpaši gatavojušies un spēlēs ballei atbilstošu deju mūziku. Bez tradicionālajām, iemīļotajām melodijām un tautā populārajām dziesmām latviešu valodā, grupas repertuārā iekļautas arī cittautu dažādu ritmu un raksturu melodijas.

Aicinām balles apmeklētājus ierasties elegantā svētku tērpā.

Ieejas maksa vienai personai: pie galdiņa 25 EUR, ieejas biļete - 15 EUR.

Biļešu iepriekšpārdošana portālā www.bilesuparadize.lv vai "Biļešu paradīze" kasēs. Plašāka informācija, zvanot uz Valmieras Kultūras centra kasi pa tālruni 64207207. Apmeklētājiem līdz 16 gadu vecumam ieejas maksa EUR 10.

Uz tikšanos Ziemassvētku ballē!

Pasākumu organizē balles deju klubs "Valmiera" un Valmieras Kultūras centrs.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 15 - 25
Pirkt
26.DecembrisTrešdiena
15:00

Koncerts un balle senioriem „Sajūti Ziemassvētkus”

26.12 plkst. 15:00 Koncerts un balle senioriem „Sajūti Ziemassvētkus”
Ieeja bez maksas
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
29.DecembrisSestdiena
12:00

Jaungada cirka izrāde ar transformeru

Būs visi: Ziemassvētku vecītis, Sniegbaltīte un cirka mākslinieki. Un, protams, arī būs īpašie viesi - milzīgs un biedējošs, tajā pašā laikā draudzīgs transformers un supervaronis, kuru jūs zināt no komiksiem un filmām.

Jaunajā programmā redzēsiet gan klasiskos cirka mākslas numurus, gan jaunus trikus. Žonglēšanas brīnumi no labākā žongliera Baltijā un spēka numuri neatstās nevienu vienaldzīgu. Smieklīgi joki izklaidēs jebkuru, pat visnopietnāko skatītāju. Transformera un supervaroņa fantastikie skaņas un gaismas speciālie efekti, lielie šāvēji, LED-apgaismojums, patiks visiem.

Laipni lūdzam fantastiskajā Jaungada pasakā! Mēs gaidām Jūs!

• Izrādes ilgums ir 1,5 stunda, ar vienu pārtraukumu.
• Izrāde notiek “cirka” valodā – saprotama un skaidri uztverama gan latviešu, gan krievu publikai.
• Bērniem līdz 3 gadu vecumam bezmaksas, bez atsevišķas sēdvietas. No 3 gadu vecuma – pilna biļetes maksa.

Norises vieta: 29.12.2018 Valmieras Kultūras centrs
Biļetes var nopirkt “Biļešu paradīzes” kasēs.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 6 - 10
Pirkt