Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
01.SeptembrisSestdiena
19:00

GACHO labāko dziesmu koncerts #PirmaisValmierā

1.septembrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Gacho koncerts #PirmaisValmierā.

Gacho ir viens no Latvijas elektroniskās mūzikas skatuves skaļākajiem vārdiem. Gacho izpildītās mūzikas žanru caurstrāvo hip hopa, elektroniskās mūzikas un pankroka elementu sakausējums, kas kopā ar izpildītāja harizmu viņa koncertiem piešķir milzu enerģijas lādiņu, kas uzlādē katru apmeklētāju.1.septembrī Gacho ar savu komandu kāps uz Valmieras Kultūras centra skatuves ar saviem populārākajiem un arī jaunajiem hitiem.

Ieejas maksa EUR 12-15. Pirmās 100 stāvvietas par īpašu cenu: 10 EUR! Biļetes var iegādāties „Biļešu paradīzē” un www.bilesuparadize.lv. Lietotnes „Mana Valmiera” lietotāji biļetes var iegādāties ar 10% atlaidi, pērkot biļetes „Biļešu paradīze” kasē Valmieras Kultūras centrā.

Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 10 - 15
Pirkt
03.SeptembrisPirmdiena
13:00

Jaunās dāliju šķirnes "Valmiera" prezentācija un tikšanās ar dāliju audzētājām

3. septembrī plkst.13.00 aicinām uz jaunās dāliju šķirnes "Valmiera" prezentāciju un tikšanos ar dāliju audzētājām Ritu Zaļo un Maiju Breikšu. Pasākums notiks Valmieras Kultūras centra foajē, kur varēs apskatīt arī dāliju izstādi. Ieeja bez maksas.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Kultūras centra foajē
EUR 0
14.SeptembrisPiektdiena
19:00

Jaunās koncertsezonas atklāšana! Maestro Raimonds Pauls, Kristīne Prauliņa un Mārtiņš Ruskis

14.septembrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centra jauno koncertsezonu atklās Maestro Raimonds Pauls, solisti Kristīne Prauliņa, Mārtiņš Ruskis un pavadošais sastāvs Raimonda Macata vadībā.

Koncertā dziedātāja Kristīne Prauliņa ar pavadošo sastāvu Raimonda Macata vadībā izpildīs jaunas Maestro Raimonda Paula dziesmas ar Guntara Rača vārdiem no koncertprogrammas „Kontrasti”, kā arī skanēs jau populāras Raimonda Paula dziesmas Mārtiņa Ruska izpildījumā. Koncertprogrammā "Kontrasti" iekļautas dziesmas no tāda paša nosaukuma albuma, kas izdots šā gada maijā. Albuma džeziski melodiskā noskaņa aizraus ne vien rūdītus melomānus, bet būs baudījums ikvienam mūzikas cienītājam. Daudzas no dziesmām jau šobrīd skan Latvijas radio programmās.

Kristīne Prauliņa kā soliste koncertē Latvijā un ārzemēs gan ar gospeļkori, gan dažādiem džeza, blūza un populārās mūzikas sastāviem. Kristīne ir Starptautiskā mākslinieku konkursa „Riga Jazz Stage 2014” Grand Prix ieguvēja, pašlaik arī Rīgas Gospeļkora vadītāja.

Mārtiņš Ruskis ir mūziķis, dziesmu autors un Radio Capital FM ētera cilvēks. Mārtiņš ir LNT TV šova „OKartes skatuve" otrās sezonas uzvarētājs, kā arī ir daudzu Latvijas vokālistu konkursu laureāts. 2013. gada augustā Mārtiņš piedalījās starptautiskā vokālistu konkursā Krievijā "Pirogovsky Rassvet" un iekļuva labāko dziedātāju TOP 5. 2010. gadā tika izdots albums "Rasas lāsē mīlestību lieku" ar komponista Māra Lasmaņa dziesmām. 2015. gadā izdots pirmais solo albums "Pieskāriens", tā tapšanā piedalījušies tādi mūziķi, tekstu autori un mākslinieki kā Pēteris Upelnieks, Ivars Makstnieks, Andris Lazdāns, Normunds Rutulis, Kristaps Pujāts, Valters Pūce u.c.

Biļetes cena: EUR 12-28. Biļetes var iegādāties „Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv . Ar Valmieras kultūras karti EUR 1,- atlaide no biļetes cenas. Lietotnes „Mana Valmiera” lietotājiem EUR 1,- atlaide no biļetes cenas, iegādājoties biļetes „Biļešu paradīze” kasē Valmieras Kultūras centrā. Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 12 - 28
Pirkt
30.SeptembrisSvētdiena
15:00

Starptautiskajai senioru dienai veltīts pasākums

30. septembrī plkst.15.00 Starptautiskajai senioru dienai veltīts pasākums "Kad sudrabs matos rotājas..."
Koncertā piedalīsies:
- deju kopa "Sapnis";
- deju kopa "Atvasara";
- Saulkrastu dāmu ansamblis;
- mazie dziedātāji un dejotāji.
Ballē spēlēs ansamblis "Džambulaja".
Būs iespēja atpūsties pie galdiņiem, līdzi jāņem groziņš.

Ieeja bez maksas.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0