Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
04.MaijsPiektdiena
19:00

Etno mūzikas grupas "Tautumeitas" koncerts

4. maijā plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks etno mūzikas grupas "Tautumeitas" koncerts.

Etno mūzikas grupa "TAUTUMEITAS" sāka ar tradicionālās mūzikas dziedāšanu, mēģinot pietuvoties un atdarināt teicējas. "Taču, jo tuvāk gājām dziesmām, jo tuvāk dziesmas nāca mums, līdz kamēr šķita dabiski tās apvienot ar visu pārējo, ko šajā pasaulē esam dzirdējušas un sajutušas kā savu. Tagad tautasdziesmas izspēlējam, izmantojot savas balsis un tembrāli piesaistošus instrumentus, skanējumā ietverot arī savus uzskatus par laiku, telpu un tautumeitas izjūtām tajos," saka grupas dalībnieces.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 8 - 12
Pirkt
07.MaijsPirmdiena
08:00

Izstāde "Valmieras pagalma stāsti 1.daļa"

Valmieras Kultūras centra foajē
EUR 0
08.MaijsOtrdiena
08:00

Izstāde "Valmieras pagalma stāsti 1.daļa"

Valmieras Kultūras centra foajē
EUR 0
08.MaijsOtrdiena
15:00

TV3 šova "X Faktors" dalībnieku atlase

Nenokavē savu iespēju kļūt par zvaigzni – no 7. līdz 12. maijam sešās Latvijas pilsētās viesosies TV3 vērienīgā muzikālā televīzijas projekta “X Faktors” komanda, lai uzklausītu un izvērtētu muzikālos talantus un atrastu tos, kuriem dot iespēju sevi parādīt uz lielās šova skatuves. Atlasēs potenciālos dalībniekus vērtēs “X Faktora” producenti Guntars Gulbiņš un Ilze Ūdre, projekta muzikālā producente Maija Sējāne un mūziķis, dīdžejs un “X Faktors” vadītājs Markus Riva.Pieteikšanās mājaslapā XFaktors.lv iespējama līdz 11. maijam, bet jau no 7. maija sāksies atlases Latvijas reģionos. Atgādinām, ka pieteikšanās iespējama trīs kategorijās: dalībniekiem vecuma grupās 16-25 un 25+, kā arī vokālajām grupām.

“X Faktora” atlases Latvijas reģionos:

7. maijs – LIEPĀJA

Atlases vieta: Liepājas Olimpiskais centrs (komforta loža)

Adrese: Brīvības iela 39, Liepāja

8. maijs – VALMIERA

Atlases vieta: Valmieras kultūras centrs

Adrese: Rīgas iela 10, Valmiera

9. maijs – JELGAVA

Atlases vieta: : Zemgales olimpiskais centrs

Adrese: Kronvalda iela 24, Jelgava

10. maijs – RĒZEKNE

Atlases vieta: Rēzeknes novada pašvaldība

Adrese: Atbrīvošanas aleja 95a

11. maijs – JĒKABPILS

Atlases vieta: Jēkabpils tautas nams

Adrese: Vecpilsētas laukums 3, Jēkabpils

Visās vietās atlase sāksies pulksten 15.

RĪGĀ atlase notiks 12. maijā, bet par šīs atlases norises vietu un precīziem laikiem informācija vēl sekos.

Reģionālajās atlasēs “X Faktors” pretendentiem būs jāizpilda dziesma pēc savas izvēles, kā arī jābūt gataviem nodziedāt kādu dziesmu pēc žūrijas lūguma un atbildēt uz jautājumiem par savu pieredzi un muzikālajām iecerēm. Varēs dziedāt pie līdzi paņemtas fonogrammas vai bez pavadījuma. Par atlases rezultātiem informēsim katru dalībnieku individuāli. Labākie no reģionālajām atlasēm tiks aicināti uz televīzijas atlasēm, kas jūlijā notiks Rīgā.

"X Faktors" ir televīzijas realitātes šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošus talantus. Pirmā projekta sezona Latvijā iemantoja lielu popularitāti un ļāva virknei jaunu profesionāļu vadībā attīstīt savas prasmes un iegūt klausītāju atzinību.

Pieteikuma anketu meklē XFaktors.lv!
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Kultūras centra kamerzāle
EUR 0
11.MaijsPiektdiena
19:00

Aivara Gudrā un draugu koncerts "Dvēseles 6 stīgas"

Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 10 - 18
Pirkt
12.MaijsSestdiena
16:00

Senioru kora "Sudrablāse" 55 gadu jubilejas koncerts

Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
14.MaijsPirmdiena
16:00

Klaviermūzikas koncerts

14. maijā plkst.16:00 KLAVIERMŪZIKAS KONCERTS
Valmieras Kultūras centra Lielā zāle


Piedalīsies:
VI Rīgas Starptautiskā jauno pianistu konkursa laureāti Grete Eliise Kask (Igaunija) un Ruslans Andrejevs
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
26.MaijsSestdiena
18:00

Tautas deju koncerts "Prieks ir skaņās un krāsās" Valmieras estrādē

26. maijā plkst.18.00 Valmieras estrādē notiks tautas deju koncerts „Prieks ir skaņās un krāsās”. Koncerta režisore Gunita Bārda pastāstīja: „Krāsaini un ar viegli rotaļīgu prieku iesapņosimies un iedejosim vasarā. Jau iemīļotas un zināmas tautas dejas savīsim ar laikmetīgo deju un Imanta Ziedoņa krāsainajām pasakām.”.

Koncertā piedalīsies Valmieras deju apriņķa tautas deju kolektīvi – TDA „Gauja”, vidējās paaudzes deju kolektīvi „Gauja”, „Agrā rūsa”, „Pastalnieki” (Valmieras Kultūras centrs), „Sadancis” (Valmieras pagasts), „Pārgaujas delveri” (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija), „Pērkonītis” (Valmieras Valsts ģimnāzija), „Liesmiņa” (Valmieras Jaunatnes centrs „Vinda”), vidējās paaudzes deju kolektīvi „Abuls” (Trikātas pagasts), „Savieši” (Kocēnu pagasts), „Dzieti” (Brenguļu pagasts), „Līksme” (Matīšu pagasts), „Luste” (Rūjiena), „Nakte” (Rencēnu pagasts), „Solis” (Valmieras pagasts). Koncertā piedalīsies arī skolēnu un pirmsskolas vecuma bērnu deju kolektīvi no Valmieras Kultūras centra, Valmieras Jaunatnes centra „Vinda”, Valmieras Viestura vidusskolas, Valmieras 5. vidusskolas, Valmieras Pārgaujas sākumskolas, Valmieras sākumskolas, Rubenes pamatskolas, Valmieras pagasta kultūras nama, Trikātas pamatskolas, Rencēnu pamatskolas, Rencēnu kultūras nama, Kocēnu pamatskolas, Burtnieku Ausekļa pamatskolas, Burtnieku pagasta kultūras centra, Jaunburtnieku pamatskolas, pirmsskolas izglītības iestādēm „Auseklītis”, „Vālodzīte”, „Pienenīte”, „Buratīno”, „Bitīte”, „Krācītes”, „Ezītis” un „Burtiņš”.

Koncerta „Prieks ir skaņās un krāsās” horeogrāfe - Linda Mīļā, virsvadītāji – Ieva Adāviča un Artis Mellups. Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs un Valmieras Jaunatnes centrs „Vinda”.

Ieeja bez maksas.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras estrāde
EUR 0