Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
18.JanvārisCeturdiena
19:00

Gada PIRMĀ balle jauniešiem

18.01. plkst.19.00 Gada PIRMĀ balle jauniešiem. Spēlēs jauniešu grupas no Valmieras pilsētas un novadiem. Īpašais viesis – grupa „Sudden Lights”. Bez maksas
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
27.JanvārisSestdiena
19:00

Džeza teātra izrāde "Pēc pusnakts" / "After Midnight"

Izrādē “Pēc pusnakts / After Midnight” stāstīts par zemapziņas spēlēm, kuras sapņos nepakļaujas saprāta kontrolei. Maigas, emocionālas, romantiskas, bet tai pat laikā draiskas, koķetas un izaicinošas būtnes klejojumi savās fantāzijās par divām dažādām pasaulēm tiek atklāti caur Amerikas mūzikas zelta laikmeta kompozīcijām. Šova radošā komanda – pianists Andrejs Osokins, dziedātāja Katrīna Gupalo, horeogrāfe un modernā džeza dejotāja Gabija Bīriņa, sitaminstrumentālists Elvijs Endelis un video mākslinieks Jānis Romanovskis – rada nakts piedzīvojumu, netveramu vīziju un sapņu atmosfēru, skanot slavenajām Kola Portera, Reja Čārlza, Merilinas Monro, Ninas Simones, Džordža Gēršvina, Džūlijas Londonas un Ellas Ficdžeraldas dziesmām un melodijām.

Izrāde pārsteidz klausītājus ar spilgtiem sižeta un mūzikas pavērsieniem, krāšņu šovu un novatorisku pieeju skatuves mākslai.

Iestudējums pirmizrādi piedzīvoja 2017. gada 14. februārī koncertzālē “Lielais dzintars” Liepājā. Izrāde jau izskanējusi ne tikai Latvijā – Liepājā, Cēsīs, Rīgā un citur, bet arī Londonā Lielbritānijā, kur tā tika izrādīta 12. “Camden Fringe” festivālā.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 8 - 15
Pirkt
28.JanvārisSvētdiena
17:00

Igors Hristenko programmā "Un atkal kopā"

Cilvēks – teātris, cilvēks – orķestris, cilvēks – šovs, nepārspējama pāriemiesošanās talanta īpašnieks, un tas ļauj Igoram Hristenko vienam pašam uz skatuves aizvietot veselu teātra trupu.
Mākslinieka krājumā draudzīgi sadzīvo vairāk nekā 30 pazīstamu personāžu un televīzijas zvaigžņu balsis un tēli! Reti kuram izdodas “atdzīvināt” vairākus parodiju personāžus vienā dialogā, momentāli iejusties katra tēlā.
Igora Hristenko solo uzstāšanās, kuras pavada interaktīva emocionālā mijiedarbība ar skatītājuiem, rada iespaidu, ka uz skatuves vienlaicīgi atrodas veseli desmit estrādes mākslinieki.
Programmas ilgums – 2 st.
Vecuma ierobežojums: +12
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 12 - 20
Pirkt
31.JanvārisTrešdiena
10:00

Starptautiskais jauno pianistu konkurss

31.01. plkst.10.00 Starptautiskais jauno pianistu konkurss. Bez maksas
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0