Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
17.MartsSestdiena
16:00

CITS PAULS. Ralfs EILANDS & Latvijas Radio Bigbends

CITS PAULS ir pirmā, lielākā un nozīmīgākā programma, kas iesāk Ralfa Eilanda koncertdarbību Latvijas 100 gades gadā.

Mūžīgas melodijas - Tai Pilsētai, Zilais Karbunkulis, Ērģeles Naktī, Varavīksne, Viss Nāk Un Aizt Tālumā, u.c., moderns džeza un fanka aranžējums ar spēcinošu enerģiju, jaunības degsmi un azartu. Tas ir CITS PAULS, Ralfa Eilanda un Latvijas Radio Bigbenda izpildījumā.

Koncertprogrammas “Cits Pauls” ideja un aizsākumi meklējami Latvijas Televīzijas un Radio Vecgada vakara programmā, kad Ralfs Eilands kopā ar Latvijas Radio bigbendu izpildīja Raimonda Paula skaņdarbu “Karuseļa zirgs” bigbenda pianista Viktora Ritova aranžējumā, kas ieturēts “Electro Deluxe Big Band” muzikālajā stilā.
Latvijas Radio bigbendam 51, Maestro Raimondam Paulam nesen svinējām 81. jubileju – pievienojot šo nozīmīgo notikumu vēsturiskajam svaram Ralfa enerģiju un degsmi, šīs visiem tik ļoti zināmās un iemīļotās dziesmas ar savu unikālo un tai pat laikā universālo vēstījumu spēs iedvesmot un iekustināt arī citu paaudžu, kultūru un valstu pārstāvjus.
Programmā “Cits Pauls” mūzikas mīļotājiem būs iespēja dzirdēt maestro skaņdarbus jaunos aranžējumos, Ralfa Eilanda orģinālmūziku, kā arī funk un soul mūzikas korifeju kompozīcijas.
“Šie mūziķi ir vienā līmenī ar jebkuru citu šīs planētas bigbendu! Katra no sekcijām spēlēja un skanēja lieliski, svingojoša ritma sekcija un efektīvas solo partijas, neviena vāja punkta!” – 6 Grammy balvu ieguvējs, trompetists Rendijs Brekers (Randy Brecker)
“Mūzikas tīrradnis,” – mūzikas žurnālists Uldis Rudaks par Ralfu Eilandu.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 10 - 20
Pirkt
18.MartsSvētdiena
12:00

Mazo vokālistu konkurss „Cālis 2018”

18.03. plkst.12.00 Mazo vokālistu konkurss „Cālis 2018”
Valmieras Kultūras centrā
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 2
Pirkt
20.MartsOtrdiena
10:00

Koncertuzvedums "Lieldienu Zaķa skola Čučumuižā"

Lieldienu gaidīšana Čučumuižā sākas jau Pūpolsvētdienā, kad arī rūķiem tiek pūpolpēriens, lai visu gadu tie būtu veseli un rosīgi. Bet kādas lietas vēl jāpaspēj izdarīt līdz Lieldienām, lai svētki tiktu sagaidīti godam - to kopā ar rūķiem, Krustmāmiņu un Lieldienu Zaķi uzzināsim koncertuzvedumā "Lieldienu Zaķa skola".

Ieejas maksa: EUR 3,-

Pedagogiem, kuri pavada bērnu grupu (10 vai vairāk personas), ieeja bez maksas.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 3
Pirkt
21.MartsTrešdiena
13:00

XXII Integratīvās mākslas festivāla „Nāc līdzās!” Vidzemes reģiona koncerts

21.03. plkst. 13.00 XXII Integratīvās mākslas festivāla „Nāc līdzās!” Vidzemes reģiona koncerts. Ieeja bez maksas. Valmieras Kultūras centrā
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
24.MartsSestdiena
15:00

Valmieras Mūzikas skolas Kora klases 30 gadi koncertā “Ideāla diena”

24.03. plkst. 15.00 Valmieras Mūzikas skolas Kora klases 30 gadi koncertā
“Ideāla diena”. Ieeja bez maksas. Valmieras Kultūras centrā
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0
28.MartsTrešdiena
18:30

Izrāde bērniem "Blēņas un pasakas"

Vai zināji, ka ikviens mums apkārt esošs priekšmets patiesībā dzīvo savu, mums apslēptu dzīvi? Tikai ne vienmēr mēs protam to ieraudzīt… Izrāde „Blēņas un pasakas” būs ceļojums Imanta Ziedoņa fantastiskajā pasaku pasaulē, kur šķietami parasti priekšmeti iegūst spilgtus raksturus un iekuļas dažādās negaidītās dēkas. Tā būs gan jautra rotaļa bērniem, gan meistarklase vecākiem, gan piedzīvojums ar pārsteidzošu mūziku un instrumentiem, blēņām un pekstiņiem.

Izrāde veidota objektu un leļļu teātra estētikā. Pogas, zobu birstes, uzpirksteņi un vēl daudzi citi priekšmeti aktieru rokās kļūs par izrādes varoņiem, aicinot mazo un lielo skatītāju iedarbināt arī savu izdomu un palūkoties uz lietām vērīgāk.

Režisors: Ģirts Šolis
Scenogrāfija: Reinis Pētersons
Mūzika: Mikus Frišfelds
Aktieri: Ance Muižniece, Valdis Vanags, Mikus Frišfelds

Izrādes ilgums: 1 h 20 min

Aicinām uz Dirty Deal Teatro iestudējumu "Blēņas un pasakas" 28. martā plkst.18.30 Valmieras Kultūras centrā! Biļetes cena: EUR 5-8.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 5 - 8
Pirkt