Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
26.JūlijsCeturdiena
13:00

Jēkaba un Annas dienas jampadracis Valmieras vecpilsētā

Fonds “Iespēju tilts” šā gada 26.jūlijā, Latvijas simtgades gadā, aicina kopīgi izdzīvot Jēkaba un Annas dienas tradīcijas! Jēkaba un Annas tēlos iejutīsies Valmieras muzeja darbinieki, kuri mūs izvedīs cauri gadsimtiem…
Kopā pulcināsim apkārtējo novadu saimniekus un saimnieces ar savu produkciju un nevalstiskās organizācijas ar savu priekšnesumu

Pasākumā mēs:
Kopīgi dziedāsim, muzicēsim, dancosim, priecāsimies…
Galdā liksim zupiņu no jaunās ražas dārzeņiem
Piedāvāsim mazu andeli
Godināsim nevalstiskās organizācijas, kuras ikdienā palīdz ik vienam, kam nepieciešams gan Valmierā, gan arī novados!

Gaidīsim un priecāsimies kopā par Jūsu priekšnesumu – dziesmā, dejā, dzejā vai citā atraktīvā aktivitātē

Jēkaba un Annas dienas jampadracis notiks šā gada 26.jūlijā plkst.13:00 Valmierā, Bruņinieku ielā 2 (Valmieras pilsdrupās)

Priecāsimies Jūs redzēt mūsu kopējos svētkos! Parosīsimies un parādīsim citiem ko protam un varam

Par savu dalību un priekšnesumu lūgums zvanīt Zitai (29904159) vai rakstīt iespejutilts@gmail.com līdz 8.jūnijam.
Ar cieņu, Zita Gustavsone
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras Pilsdrupu estrāde
EUR 0
27.JūlijsPiektdiena
19:00

Pilsētas svētku gājiens "Valmiera lepojas!"No 27. līdz 29.jūlijam Valmiera atzīmēs pilsētas 735. dzimšanas dienu. Pilsētas svētku „Valmiera virmo!” ietvaros 27. jūlijā plkst.19.00 no Vienības laukuma līdz Hanzas sienai norisināsies gājiens „Valmiera lepojas!”.

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina Valmieras uzņēmumus, iestādes, biedrības un ikvienu interesentu pieteikties dalībai svētku gājienā, rosinot padomāt par vienotu kolektīva vizuālo noformējumu. Dalība svētku gājienā būs iespēja netradicionālā un atraktīvā veidā prezentēt savu uzņēmumu, iestādi vai biedrību valmieriešiem un pilsētas viesiem. Piedalīties gājienā tiek aicināti arī šogad un pagājušajā gadā dzimušo mazuļu vecāki ar savām atvasēm. Dalību Valmieras gājienā „Valmiera lepojas” var pieteikt līdz 20. jūlijam elektroniski, sūtot e-pastu: evija.dzvinko@valmiera.lv vai zvanot pa tālruni: 64210873 (Evija). Pieteikumā lūdzam norādīt uzņēmuma, iestādes vai biedrības nosaukumu, kontaktpersonu un provizorisko gājiena dalībnieku skaitu, arī motorizēto transportlīdzekļu skaitu, ja tādi plānoti.
Lasīt vairākAizvērt
Vienības laukums, Valmiera
EUR 0