Pasākumu kalendārs

Datums/Laiks
Pasākums
Norises vieta
Biļetes cena
19.JanvārisSvētdiena
14:00

Raimonds Pauls un Zigfrīds Muktupāvels. Svētku koncerts.

Gada nogalē - Adventa un Ziemassvētku laikā Mūzikas namā DAILE izskanēs koncertprogramma “Raimonds Pauls un Zigfrīds Muktupāvels Ziemassvētkos”.
Zigfrīds Muktupāvels Ziemassvētku koncertprogrammā ir vienīgais solists, kur kopā ar Maestro Raimondu Paulu, pavadošām trim vokālistēm un instrumentālo grupu izpildīs Raimonda Paula klausītāju iemīļotās melodijas.
Dziesmām ar Alfrēda Krūkļa, Jāņa Petera, Pētera Brūvera, Jāņa Poruka, Māras Zālītes, Ziedoņa Purva u.c. latviešu dzejnieku vārdiem ir radīti ziemasvētku noskaņām niansēti aranžējumi instrumentālajai grupai - Raimonds Macats - taustiņinstrumenti un mutes harmonijas, Oskars Sproģis - basa ģitāra, Artis Orubs - sitamie instrumenti, vibrafons un Maestro Raimonds Pauls - klavieres.
Tā kā Ziemassvētki ir gaidīts atkal tikšanās laiks, kad rūpējamies par tuvāko labām sajūtām un noskaņām, Mūzikas nama DAILE koncertprogramma “Zigfrīds Muktupāvels. Raimonds Pauls. Ziemassvētku koncerts.” klausītājiem sola neaizmirstamus, siltus un sirsnīgus brīžus izcilo mūziķu sniegumā.
Māksliniece: Kristīne Jurjāne
Informācija: Mūzikas nams Daile, anda@dailesnams.lv
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 18 - 30
Pirkt
23.JanvārisCeturdiena
13:00

Izrāde jauniešiem "Re:Atmoda"

23.janvārī plkst.13.00 Valmieras Kultūras centrā notiks izrāde jauniešiem un pieaugušajiem "Re:Atmoda", kuras darbība norisinās 90.gadu sākumā, Atmodas laikā, Rīgā.
Pilsētas centrā ir barikādes un ticis ieņemts Preses nams. Bet par visu svarīgāks ir kādas Rīgas daudzdzīvokļu mājas jumts, uz kura skan Viktora Coja mūzika un atmostas kāda pirmā mīlestība. "Re:Atmoda" ir stāsts par izvēlēm - gan tām, kuras izdara stāsta varoņi - jaunieši, gan tām, kuru priekšā ir tikko atjaunotā Latvijas valsts. Šī ir luga par netveramām sajūtām, kādas mūs pārņem un kādām reizēm ļaujamies kardinālu pārmaiņu apstākļos. Šīs ir refleksijas par to, kā bija, un fantāzija par to, kā varēja būt.
Režisore: Dita Balčus
Mūzika: Viktors Cojs, Juris Kulakovs
Biļete: EUR 3.
Pasākumu organizē Valmieras Kultūras centrs
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 3
Pirkt
25.JanvārisSestdiena
20:00

"Trench Mafia LOCCO" lielkoncerts "300"

Trench Mafia LOCCO ielūdz Tevi uz savu pirmo koncertu mājās, Valmierā. Locco ļoti ilgi bija vēlējies uzrīkot koncertu savā mājas pilsētā, taču visas vietas, kurām mākslinieks bija līdz šim rakstījis, viņam atteica. Šis būs līdz šim lielākais koncerts, kurā būs iespēja ne tikai pirmo reizi dzīvē dzirdēt dziesmas no jaunā albuma “300”, bet arī visus viņa vecos hītus. Koncerts notiks Valmieras Kultūras Centra ēkā. Pirmās 100 biļetes tiek pārdotas pa 5 EUR, savukārt visu nākošo biļešu cena ir 10 EUR. Koncerta dienā biļetes gan internetā, gan pie ieejas maksās 15 EUR. Biļetes var iegādāties www.bilesuparadize.lv, kā arī tās ir iespējams iegādāties pie kases Valmieras Kultūras Centra ēkā. Pēc koncerta Tev būs iespēja arī satikties un nofotografēties ar mākslinieku fotostūrītī.
Lasīt vairākAizvērt
Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 5 - 15
Pirkt
29.JanvārisTrešdiena
10:30

Jautrītei Putniņai veltītais Starptautiskais jauno pianistu konkurss

Valmieras kultūras centra lielā zāle
EUR 0