Jaunumi

2. decembrī plkst.17.00 bigbends “Valmieras puikas” ielūdz uz 25 gadu jubilejas koncertu “Kā Dieva ausī”. Koncertā Valmieras Kultūras centrā piedalīsies arī bigbenda “Valmieras puikas” draugu kolektīvi – bigbends “Sigulda” (vadītājs Pēteris Goldbergs) un "Piirilinna Bigband" no Valgas (Igaunija).
Decembra sākumā populārā latviešu dziedātāja Laima Vaikule, kura allaž apbur ar samtaino balss tembru un izjusto dziedāšanu, un priecē ar saviem elegantajiem skatuves tērpiem un iespaidīgo skatuves tēlu, klausītājus aicinās uz savu jaunāko koncertprogrammu «Ar Tevi kopā...». Dziedātājas ekskluzīvie koncerti notiks 8. decembrī Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, 9. decembrī – Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā un 10. decembrī – Saldus Sporta kompleksā.
11. novembrī plkst.18.00 Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu koris „Skan” (diriģentes Irēna Zelča un Liene Zvirbule) kopā ar Ogres jauniešu kori „Impulss” (diriģentes Gunita Bičule un Daina Čudare) uzstāsies koncertā Dikļu kultūras un tūrisma informācijas centrā. Koncertā skanēs J.Strazda un J.Petera dziesmu cikls "Lins", kā arī dziesmas no XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu svētku repertuāra. „Ar koncertu Dikļos jau vairāk nekā piecus gadus iezīmējam oficiālo jaunās sezonas sākumu. Īpašs paldies Innai Krēsliņai par to, ka Dikļos vienmēr jūtamies gaidīti,” saka kora „Skan” diriģente Irēna Zelča. Koncerta apmeklējums bez ieejas maksas.
"CITS PAULS" ir pirmā, lielākā un nozīmīgākā programma, kas iesāk Ralfa Eilanda koncertdarbību Latvijas 100 gades gadā. Mūžīgas melodijas - "Tai pilsētai", "Zilais Karbunkulis", "Ērģeles naktī", "Varavīksne", "Viss nāk un aiziet tālumā" u.c., moderns džeza un fanka aranžējums ar spēcinošu enerģiju, jaunības degsmi un azartu. Tas ir "CITS PAULS", Ralfa Eilanda un Latvijas Radio Bigbenda izpildījumā. Koncerts Valmieras Kultūras centrā notiks 2018. gada 17. martā.
Fonds “Iespēju tilts” ir viena no aktīvākajām nevalstiskajām organizācijām Valmierā, kura sniedz atbalstu personām ar invaliditāti, īpaši bērniem, jauniešiem un viņu ģimenēm. Nemitīgi meklējot iespējas, kā vēl atbalstīt, Fondam ir iecere nākamā gada vasarā rīkot īpašu skoliņu rūpju bērniem/jauniešiem. Būtībā tā būs saturīga vasaras nometne, kura piedāvās aktivitātes nometnes dalībniekiem.
“Vēlamies atbalstīt un dāvāt daudz labu emociju, attīstot bērnu prasmes dažādos mākslas veidos, atbrīvojot viņu radošo enerģiju un pilnveidojot sevi ar krāsām, mūzikas ritmiem, radošām un sporta aktivitātēm,” sacīja Fonds “Iespēju tilts” valdes priekšsēdētāja Zita Gustavsone un paskaidroja, ka, lai mērķa sasniegšanai iegūtu nepieciešamo finansējumu, šoreiz ir vajadzīgs valmieriešu – katra pozitīvi domājoša, ziedot griboša cilvēka un arī darbīgo uzņēmēju atbalsts.
Tautas deju ansamblis (TDA) “Gauja" ielūdz uz koncertu "Gaismu Latvijai" 11.novembrī plkst.18.00 Valmieras Kultūras centrā. Koncertā piedalīsies TDA "Gatve" un vidējās paaudzes deju kolektīvs (VPDK) “Gatve – otrā iespēja” (mākslinieciskā vadītāja Gunta Raipala), TDA “Teiksma” un VPDK “Teiksma” (mākslinieciskais vadītājs Jānis Ērglis), TDA “Vektors” (mākslinieciskā vadītāja Dagmāra Bārbale), TDA “Gauja” un VPDK “Gauja” (mākslinieciskie vadītāji Evita Kaķīte-Brasa un Artis Mellups).
Tikai 11. februārī plkst.17:00 Valmieras Kultūras centrā notiks Starptautiskais teātra koncerts „Čigānu mūzikas virpulī”. Koncertā piedalīsies dzīvās mūzikas orķestris “Giunter Light Orchestra” (Vācija), solisti – zelta balss īpašnieki Ištvans Kvik (Lietuva): Roze Coldaros (Zviedrija) ir Aļona Mihaja (Ukraina) un ģitāras -virtuozi: Artūrs Sabilo (Lietuva) un Armans Isojan (Armēnija), kā arī perkusijas meistars Viktors Krasovskis(Baltkrievija).

Lapas