Jaunumi

5. aprīlī plkst. 18.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies improvizācijas teātra vakars ar Nauri Brikmani no „Karaliskā Improvizācijas teātra” un jaunajiem Valmieras improvizatoriem.
25. martā plkst. 14.00 pie Valmieras dzelzceļa stacijas notiks komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltīts atceres brīdis. Klātesošos uzrunās Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un Valmieras politiski represēto biedrības priekšsēdētāja Ārija Kārkliņa, piedalīsies Zemessardzes 22.kājnieku bataljona un sabiedrisko organizāciju pārstāvji. Pasākumā skanēs dziesmas Valmieras Kultūras centra vīru kora „Imanta” izpildījumā (diriģents Aivars Gailis).
Valmieras muzeja Izstāžu namā notiks:
24. martā
18:00 ETNO KOKĻU KONCERTS.
15:00 DINAS LIEPAS kokles spēles meistarklase.
Kokle ir visvairāk apcerētais un apbrīnotais latviešu mūzikas instruments. Folklorā atrodamie motīvi glabā priekšstatu par koklēm kā par dziedošo, "apdvēseļoto" koku, kurā iemiesojusies cilvēka dvēsele. Tautas atmiņā ir uzskats, ka kokles ir no Dieva". Kokle ir zīmīgs tautas muzikālā mantojuma un tautas gara simbols. Kokle - tā ir brīvība. Kokle ir dvēseles instruments, kas vislabāk atraisās klusumā, kad vienīgais klausītājs ir pats spēlētājs. Koklēšanas prieks ir tas, kas saista divas kokļu grupas, ar kurām būs iespējams satikties šajā koncertā.
"CITS PAULS" ir pirmā, lielākā un nozīmīgākā programma, kas iesāk Ralfa Eilanda koncertdarbību Latvijas 100 gades gadā. Mūžīgas melodijas - "Tai pilsētai", "Zilais Karbunkulis", "Ērģeles naktī", "Varavīksne", "Viss nāk un aiziet tālumā" u.c., moderns džeza un fanka aranžējums ar spēcinošu enerģiju, jaunības degsmi un azartu. Tas ir "CITS PAULS", Ralfa Eilanda un Latvijas Radio Bigbenda izpildījumā. Koncerts Valmieras Kultūras centrā notiks 2018. gada 17. martā.
Svētdien, 18. martā, plkst.12.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies mazo vokālistu konkurss „Cālis 2018”. Konkursā pieteikti 26 mazie vokālisti. Katrs dalībnieks izpildīs vienu dziesmu pēc brīvas izvēles, atbilstoši izpildītāja vecumam un balss spējām. Konkursanti sagatavoto dziesmu varēs izpildīt a capella, mūzikas instrumentu vai fonogrammas pavadījumā.
Jau notikuši divi XXII Integratīvā mākslas festivāla Nāc līdzās! reģionālie festivāli – Latgalē un Zemgalē. Nākamais reģionālais festivāls “Nāc līdzās Vidzemē!” notiks 21.martā plkst. 13.00 Valmieras Kultūras centrā.
2018. gada 9.aprīlī no plkst. 10.00 līdz 13.00 Valmieras Kultūras centrā, Rīgas ielā 10, tiek organizēta Donoru diena. Ziedot asinis tiek aicināti visu asinsgrupu donori.

Lapas