Jaunumi

Lai mazinātu COVID-19 izplatīšanās risku un neradītu apstākļus, ka Valmieras pilsētas centrs ir pulcēšanās vieta lielam skaitam cilvēku, pieņemts lēmums šogad neizvietot Lieldienu rotājumus pilsētvidē.
Vairums šogad Lieldienām sagatavoto rotājumu un vides objektu satur rotaļu un interaktivitātes elementus, piemēram, šūpoles, karuselis, Lieldienu zaķi un olas. Iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka bērni aktīvi spēlējas ar Lieldienu rotājumiem – šūpojas šūpolēs, ripina lielformāta olas, fotografējas pie Lieldienu zaķiem, taču dezinfekcija pēc katra apmeklētāja kontakta ar vides objekta virsmu nav iespējama.
Ievērojot valdības ārkārtas sēdē pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu visā Latvijas teritorijā un rūpējoties par pasākuma apmeklētāju veselību, 25. martā organizēts komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltīts atceres brīdis pie Valmieras dzelzceļa stacijas nenotiks. Aicinām ikvienu individuāli vai ģimenes lokā pieminēt 1949. gada 25. marta notikumus!

***
Šogad aprit 71 gads, kopš 1949. gada 25. martā no Latvijas uz Sibīriju un citiem attāliem Padomju Savienības reģioniem tika izsūtīti vairāk nekā 42 000 cilvēki. No Valmieras apriņķa 1949. gadā tika deportēti 2033 iedzīvotāji. Pieminot traģiskos notikumus, 25. martā plkst. 16.00 pie Valmieras dzelzceļa stacijas notiks komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltīts atceres brīdis. Klātesošos uzrunās Valmieras politiski represēto biedrības priekšsēdētāja Ārija Kārkliņa, Valmieras pilsētas pašvaldības un Zemessardzes 22.kājnieku bataljona pārstāvji. Pasākumu papildinās muzikāli skaņdarbi, ko izpildīs Valmieras Mūzikas skolas audzēkņi.
Ievērojot valdības ārkārtas sēdē pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu visā Latvijas teritorijā un rūpējoties par apmeklētāju veselību, Valmieras Kultūras centrs no 2020. gada 13. marta līdz 14. aprīlim atceļ visu publisko pasākumu, mēģinājumu un nodarbību norisi, neatkarīgi no apmeklētāju skaita.

Informācija par atceltajiem un pārceltajiem pasākumiem no 13. marta līdz 14. aprīlim:
Ievērojot valdības ārkārtas sēdē pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu visā Latvijas teritorijā un rūpējoties par apmeklētāju veselību, Valmieras Kultūras centrs pārceļ 13. martā plānoto Melo-M un Dināras Rudānes koncertu uz 19. septembri plkst.19.00. Iegādātās biļetes ir derīgas uz 19. septembra koncertu. Nauda par biļetēm šobrīd netiek atgriezta.
Valmieras Kultūras centra kases tālrunis: 64207207.
Ievērojot valdības ārkārtas sēdē pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu visā Latvijas teritorijā un rūpējoties par apmeklētāju veselību, Valmieras Kultūras centrs no 2020. gada 13. marta līdz 14. aprīlim atceļ visu publisko pasākumu, mēģinājumu un nodarbību norisi, neatkarīgi no apmeklētāju skaita. Atcelti arī publiskie pasākumi, kuru norise bija plānota ārpus Valmieras Kultūras centra telpām.
Valmieras Kultūras centrs (turpmāk – Iestāde) saistībā ar korona vīrusa Covid-19 infekcijas izplatības riskiem Latvijā un pasaulē aicina darbiniekus, kolektīvu vadītājus, kolektīvu dalībniekus un iedzīvotājus:
22. martā plkst.16.00 Valmieras Kultūras centrā notiks diriģenta Aivara Gaiļa 60 gadu jubilejas koncerts "Skaņas mirdzums".

Lapas