Jaunumi

Grupa “Sudden Lights” izdevusi otro studijas albumu “Vislabāk ir tur, kur manis nav” un aicina uz tūres koncertiem, kuros skanēs skaņdarbi ne tikai no jaunā albuma, bet arī pirmā studijas albuma “Priekšpilsētas”.
“Vislabāk ir tur, kur manis nav” albumā grupa turpina debijas ierakstā “Priekšpilsētas” iesākto, izkopjot savu skanējumu un rokrakstu, jaunā muzikālā kvalitātē, eksperimentējot ar dziesmu formām un noskaņu daudzveidību. Tas sarakstīts grupas radošajās nometnēs 2018. gada vasarā un ierakstīts vairākās ierakstu sesijās 2019. gada pavasarī TSP Music studijā kopā ar producentu Jāni Aišpuru.
Grupas solists Andrejs Reinis Zitmanis stāsta: ““Vislabāk ir tur, kur manis nav” - tā ir sajūta, kas cilvēku nekad nepamet, sajūta, ka dzīve notiek kaut kur citur. Albums ir aicinājums atmest lieko, izbēgt no pilsētas trokšņiem un dzīvot sev un savam priekam.”
1991. gada janvārī Rīgā Latvijas tauta aizstāvēja savas tiesības uz neatkarīgu valsti. Pieminot 1991. gada barikāžu aizstāvjus, 20. janvārī plkst. 12.00 Valmierā, pie Barikāžu piemiņas akmens (laukumā pretī ēkai Rīgas ielā 50) notiks atceres brīdis. Atceres pasākuma laikā tiks teiktas uzrunas un stāstīti atmiņu stāsti, kā arī iedegts simbolisks piemiņas ugunskurs. Ikviens interesents aicināts atnākt pie Barikāžu piemiņas akmens un kavēties atmiņās par 1991. gada janvāra notikumiem.
Valmierā ziemai ir sava skaņa, ko tā ik gadu atklāj īpašā festivālā. Arī 2020.gadu sāksim skanīgi – no 13. līdz 19.janvārim Valmierā norisināsies Starptautiskais ziemas mūzikas festivāls. Šoreiz tam izvēlēts vadmotīvs “Gadsimti spēlējas”.
18.janvārī plkst.19.00 aicinām uz kvarteta "PERPETUUM RITMICO" koncertprogrammu "Klasikas meistardarbi sitaminstrumentiem" Valmieras Kultūras centrā. Koncerts notiks Starptautiskā Ziemas mūzikas festivāla "Gadsimti spēlējas" ietvaros.
"Trench Mafia LOCCO" ielūdz Tevi uz savu pirmo koncertu mājās, Valmierā, 25.janvārī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā.
No 2020.gada 6.janvāra mainīts Valmieras Kultūras centra kases darba laiks. Turpmāk kase būs atvērta darba dienās no plkst.12.00 līdz plkst.19.00; sestdienās - plkst.10.00 līdz plkst.13.00; savukārt svētdienās - slēgta. Kase būs atvērta arī stundu pirms pasākuma. Tālrunis informācijai: 64207207.
No 6.janvāra līdz 31.janvārim Valmieras Kultūras centrā būs apskatāma Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas profesionālās ievirzes audzēkņu darbu izstāde "Zīmējums". Izstādes darbi tapuši audzēkņiem apgūstot mācību priekšmetu Zīmēšana.

Lapas