Jaunumi

Vai zināji, ka smiekli ir dziedinoši? Nopietni! Bet zini, kas ir pats labākais? Mūsu prāts neatšķir, vai mēs smejamies paši vai vienkārši esam iepinušies kādā "Jautrā kompānijā". 01.04. (JOKU DIENĀ) plkst. 19:00 Valmierā, Kultūras centrā ar savu stand Up komēdiju viesosies pasākumu vadītājs, komiķis un smieklu jogs Rihards Čerkovskis.
7. aprīlī plkst.17.00 Valmieras Kultūras centrā ar burvju triku priekšnesumu tūri "Arī Tu to spēj" viesosies iluzionists Edžus. Vai esi kādreiz vēlējies kļūt par burvju mākslinieku, vai vismaz mācēt kādu burvju triku?
4. maijā plkst.12.00 Valmieras Kultūras centrā notiks koncerts "Mana tautas dziesma". Koncertā piedalīsies Asnate Rancāne (balss), Annija Putniņa (balss), Miks Dukurs (balss), Laima Jansone (kokle), DJ Monsta, Jēkaba Nīmaņa "Festival Band", Viktors Keino (video) un Karina Bērziņa (koncerta vadītāja).
10. aprīlī plkst.18.30 aicinām uz tikšanos "Tava pavasara atjaunošanās" ar stila eksperti Žannu Dubsku Valmieras Kultūras centrā.
30. martā plkst.18.00 Valmieras Kultūras centra etno kokļu kopa Zanes Sniķeres vadībā ielūdz uz koncertstāstu "Mīļās Māras istabā" Valmieras muzeja Izstāžu namā (Bruņinieku iela 3).
10. martā Valmieras Kultūras centrā norisinājās mazo vokālistu konkurss „Cālis 2019”. Konkursā šogad piedalījās 15 mazie vokālisti.
Konkursa žūrija par skanīgākās balss īpašnieci un galvenās balvas ieguvēju atzina Hannu Karlivāni no Kocēniem (4 gadi), kura izpildīja Daces Robules dziesmu “Sirsniņa”. 2. vieta konkursā tika piešķirta Loretai Asarei no Valmieras (3 gadi), un 3. vieta - Evelīnai Tīlenai no Valmieras (4 gadi). Valmieras Kultūras centra simpātiju balvu ieguva Ance Kaupe (3 gadi).
Šogad aprit 70 gadi kopš 1949. gada 25. martā no Latvijas uz Sibīriju un citiem attāliem Padomju Savienības reģioniem tika izsūtīti 42 125 cilvēki. No Valmieras apriņķa 1949. gadā tika deportēti 2033 iedzīvotāji. Pieminot traģiskos notikumus, 25. martā Valmierā norisināsies vairāki komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltīti pasākumi.

Lapas