Jaunumi

Oktobrī Valmieras Kultūras centrā viesosies mūziķis un dzejnieks Guntars Račs, dziedātājs Viktors Lapčenoks, Harijs Zariņš un Atis Ieviņš, grupa "Labvēlīgais tips", Ivo Fomins, kā arī norisināsies koncertizrāde bērniem "Rudentiņš, nebēdnis, Čučumuižā", tautas deju kolektīvu sadancošanās koncerts un vairāki citi pasākumi. Uz tikšanos!
Jāņa Stībeļa koncerttūres "Sajūti" organizatori informē, ka mazās skatītāju intereses dēļ Valmierā plānotais Jāņa Stībeļa koncerts tiek atcelts. Organizatori informē par naudas atgriešanu - interneta vietnē biļešuparadize.lv biļešu pircējiem par biļetēm iztērētā nauda jau ir atgriezta uz pircēju norādītajiem kontiem, tikmēr tiem, kas biļetes pirkuši biļešu kasēs, tiek lūgts ierasties jebkurā "Biļešu paradīze" kasē un biļetes samainīt pret naudu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
9. decembrī plkst. 19 Vidzemes Olimpiskajā centrā ekskluzīvu koncertu sniegs populārā un izcilā latviešu dziedātāja Laima Vaikule, kura apbur ar samtaino balss tembru un izjusto dziedāšanu, un, protams, priecē ar saviem elegantajiem skatuves tērpiem un iespaidīgo skatuves tēlu, klausītājus aicina uz savu decembra koncertu “Ar Tevi kopā...”
“Es domāšu par tevi” - tā sauksies rudens koncerttūre, kurā Lauris Reiniks apceļos Latviju, dodoties muzikālā ceļojumā pie saviem esošajiem un jauniem klausītājiem. Daudzpusīgais mākslinieks savu talantu un prasmes papildinājis arī filmu un TV aktieru skolās Losandželosā, ASV. Daudzpusīgais mākslinieks un izpildītājs Lauris Reiniks ir izdevis 9 studijas albumus, radījis ierakstus 11 valodās, saņēmis vairāk kā 20 nacionāla mēroga balvas un kļuvis par vienu no retajiem latviešu mūziķiem, kuriem izdevies gūt ievērojamus panākumus arī starptautiskā mērogā, īpaši Baltijas valstīs. Laura Reinika videoklipu daudzo miljonu skatījumu dēļ laikraksts “Diena” viņu ir nosaucis par Youtube karali Latvijā.
Decembrī Latvijas lielākajās pilsētās ikviens tiek aicināts uz TV3 Jaungada šovu, kas būs veltīts leģendārajam TV raidījumam “Savādi gan!”, kas šogad svin 18 gadu jubileju. Pirmo šovu būs iespējams noskatīties jau 27.decembrī Latgales vēstniecībā “GORS”, pēc tam – 28.decembrī Valmieras Kultūras centrā, 29.decembrī – Jelgavā, Zemgales olimpiskajā centrā, 30.decembrī – Liepājas Olimpiskajā centrā, bet 31.decembrī – atjaunotajā VEF Kultūras pilī.
12.oktobrī plkst.18.30 Valmieras Kultūras centrā notiks mūziķa un dzejnieka Guntara Rača dzejoļu grāmatas „365” 1.daļas prezentācija. Tajā piedalīsies Guntars Račs, Uģis Tirzītis (ģitāra), Andris Alviķis (bass), Katrīna Bindere (balss) un īpašie viesi. Pasākuma laikā būs dzejas lasījumi un muzikāli priekšnesumi, kā arī varēs iegādāties Guntara Rača grāmatas un CD.
Dziedātājs Viktors Lapčenoks gadus neskaita, lai arī 2017.gada 16.janvārī nosvinēja 70 gadskārtu. Kur? Protams uz skatuves kopā ar mūziķiem un saviem klausītājiem:
“Sanāca tā, ka Pauls mani uz noklausīšanos uzaicināja, pat īsti nezinot, kāda man ir balss. Viņš uzticējās mūsu kopējam paziņam Ferdinandam Lukašinskim, kurš tolaik strādāja Radiofonā. Viņš bija padzirdējis, ka Maestro meklē dziedātāju savai jaunajai programmai un joka pēc ieteica mani.

Lapas