Jaunumi

1.martā 80 gadu jubileju svinēs izcilā un leģendārā Dailes teātra aktrise Olga Dreģe. Tam par godu 1. un 2.martā nesen atjaunotajā VEF Kultūras pilī notiks viņas jubilejas koncerti, bet 6.aprīlī plkst.19 koncerts būs skatāms Valmieras Kultūras centrā
2018. gada sākumā savu jauno soloprogrammu „La Dolce Vita” (Saldā dzīve) prezentēs Latvijas publikai tik ļoti iemīļotais dziedātājs Roberto Meloni jeb vienkārši – Roberto. Aktieris un pasākumu vadītājs no Sardīnijas Roberto Meloni 2001. gadā samainīja saulaino Tirēnu jūru pret vēso un miglaino Baltijas jūru, lai realizētu savu bērnības dienu sapni – kļūt par populāru dziedātāju. Viņš bija plānojis Latvijā uzkavēties tikai vienu gadu, taču palika uz ilgiem 15 gadiem. Palika, lai kļūtu par gaidītu viesi visos Latvijas pasākumos. Roberto Meloni koncerts Valmieras Kultūras centrā notiks 7. martā.
19. janvārī plkst. 13.00 aicinām uz 1991. gada barikāžu atceres pasākumu pie Barikāžu piemiņas akmens (laukumā pretī ēkai Rīgas ielā 50, Valmierā).
Viņš ir dzimis vienā gadā ar Latvijas valsti, Atmodas laika simbols un visu laiku visvairāk dziedāto latviešu dziesmu autors - tautas dziesminieks EDUARDS ROZENŠTRAUHS. Februārī un martā, ievadot Latvijas simtgades svinības, populāri Latvijas mūziķi leģendārajam dziesmu autoram un izpildītājam svinēs viņa 100-gades jubileju ar koncertprogrammu “Bij vasara toreiz tik zaiga”.
Sestdien, 13. janvārī, uz Valmieras kultūras centra skatuves Ievas Adāvičas vadītais Burtnieku novada jauniešu deju kolektīvs “Sadancis” svinēs savu 35. dzimšanas dienu ar jubilejas koncertu “Katram ceļam savs stāsts”. Koncerta sākums noteikts plkst. 17:00.
21. aprīlī mūziķis Dons ar koncertu “Pa Ceļam" viesosies Valmieras Kultūras centrā.
“Jūtos bezgala gandarīts, ka Latvijas simtgadē būs iespēja apceļot Latviju, tikties ar klausītājiem un vienoties kopīgā dziesmā,” - tā par gaidāmo koncertu saka Dons. Koncerttūrē “Pa Ceļam” Dons atskaņos gan klausītāju iemīļotas dziesmas, gan programmu no jaunā albuma “Pa Ceļam”, kas iznāks 2018. 14. februārī.
28. janvārī plkst. 17.00 Valmieras Kultūras centrā ar programmu "Un atkal kopā" viesosies Igors Hristenko. Cilvēks – teātris, cilvēks – orķestris, cilvēks – šovs, nepārspējama pāriemiesošanās talanta īpašnieks, un tas ļauj Igoram Hristenko vienam pašam uz skatuves aizvietot veselu teātra trupu.

Lapas